Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Paru będzie krzyczeć (bo tak jest zawsze), ale jak dla mnie, większość skorzysta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że tu nie ma wielkiego pośpiechu a jak kolega Moderator zdejmie za chwilę 95 procent ofert się będzie działo.

 

Pewnie warto to jednak spokojnie i ewolucyjnie przeprowadzić. Z ogłoszeniem i czasem na dostosowanie ofert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Słusznie prawi, dajmy szansę na lekturę (Regulaminu) i ewentualną poprawę. Po chrześcijańsku zatem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że tu nie ma wielkiego pośpiechu a jak kolega Moderator zdejmie za chwilę 95 procent ofert się będzie działo.

 

Pewnie warto to jednak spokojnie i ewolucyjnie przeprowadzić. Z ogłoszeniem i czasem na dostosowanie ofert.

Wyrozumiałość jest oznaką lekceważenia, surowość jest oznaką szacunku. Pamiętam czas, gdy dział "Sprzedam" był miejscem zawierania dżentelmeńskich umów, gdzie obowiązywały ustalone zasady, których obie strony bezwzględnie przestrzegały. To, co się ostatnimi czasy dzieje w tym dziale, świetnie odzwierciedla potoczna na forum nazwa tego miejsca - bazar. Post Adiego przypominający o przestrzeganiu regulaminu działu (z bezpośrednim linkiem do tegoż) jest tam podpięty od niemal 8 lat. Moim zdaniem należy zacząć od bezwzględnego egzekwowania obecnego regulaminu.

 

Przy tworzeniu nowych zasad dla działu Sprzedam, poza "szablonem", który zaproponował Mistrz Yoda, dodałbym wymaganą formę dla tytułu wątku z ogłoszeniem. Bez epitetów jaki to oferowany zegarek jest śliczny, cudny, wspaniały, rzadki, niespotykany i wyjątkowy, bo to ocenią zainteresowani. Na przykład: lub [Z] - marka - model - nowy / używany.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyrozumiałość jest słowem, które być może nie przypadkowo, kojarzy się z rozumem. Surowość chyba jakoś tak, z czymś jeszcze nie przygotowanym. ;).

 

EOT z mojej strony, dziękuję Kolegom za wymianę opinii. Będzie dobrze, bo wszystkim nam na tym zależy i to nas łączy ;)

Edytowane przez Antiquarius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno zdjęcie zastępuje tysiąc słów - zamiast kwiecistych opisów odpowiednia ilość zdjęć, ale normalnych pokazujących zegarek z wszystkich stron a nie zdjęcia z kalendarza z rosą na szkiełku bo takie też bywały.Poza tym wymiary i informacja o sprawności.Jeśli są niewidoczne wady to je wskazać reszta jak na zdjęciach bo żaden opis ich nie zastąpi.I to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zmienić zasadę posiadania 50 postów przed zamieszczeniem ofert na bazarku. Co jeśli ktoś ma np 40 merytorycznych postów i chce coś sprzedać? Ma szybko naspamować 10 postów? Moim zdaniem absurd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zmienić zasadę posiadania 50 postów przed zamieszczeniem ofert na bazarku. Co jeśli ktoś ma np 40 merytorycznych postów i chce coś sprzedać? Ma szybko naspamować 10 postów? Moim zdaniem absurd.

Pisałem już, że jak się gdzieś wchodzi to dobry obyczaj nakazuje dostosować się do obyczajów tam panujących.

Ale skoro uważasz, że regulamin tego forum jest absurdem to w takim razie dlaczego tu wchodzisz?

Będziesz miał troszkę czasu żeby to przemyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już przydałoby się wprowadzić "łapkę w dół" - minusowanie postów - taka możliwość wykazałaby rzeczywistą ocenę postów...obecny system takiej funkcji nie posiada, a czasami by się taka możliwość bardzo przydała.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

Witam, jeśli dało by się to poprosiłbym aby do listy kanału rss dodać pozycję w której czytnik pobierałby wszystkie nowe posty ze wszystkich działów forum. Obecnie nie jest to możliwe, czytnik rss pobiera info z głównego tematu i wyświetla pierwszy post, następnie trzeba się przekrzykiwać do ostatniego postu będącym tym aktualnie dodanym.

Nie wiem czy czytelnie opisałem o co mi chodzi to podam przykład  kanału rss forum brzytwa.org  → https://brzytwa.org/forum/index.php?action=.xml;type=rss .

Wygoda  jest bardzo ogromna, czytnik aktualizując się  daje możliwość bycia na bieżąco z tematami na forum i umożliwia szybkie zapoznania się z nowymi wpisami oraz segregacji wiadomości, które są w naszym zainteresowaniu i odrzucaniu tych  nieistotnych.

 

bbbbbbb.jpg

Edytowane przez aki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby dało radę uzupełnić puste miejsca bo zostało trochę wolnego na reklamy! ;):D

 

post-22413-0-76551300-1577741106_thumb.png

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol:

Ale to nie jest żarty żartami.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. A taka reklama na forum to jest normalne czy u mnie coś nie tak? Rozumiem zegarki ale panienki ;)

post-33092-0-91883800-1578081003_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To reklama kontekstowa na podstawie Twojej historii przeglądania sieci :P Ja tam mam reklamę sklepu z zegarkami zamiast dziewczynek.

"Google to jedna z wielu sieci reklamowych, która wyświetla reklamy spersonalizowane na podstawie Twojej aktywności w internecie."

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promowanie podróbek na forum?! :)

Tu „Tag Heuer” akurat. :(

 

post-22413-0-95815000-1578095583_thumb.png

.

post-22413-0-94859700-1578095805_thumb.png

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co znowu ten sarkazm? Wystarczyło zgłosić zdjęcia do moderacji.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

@DawPi, kiedyś był taki motyw, nie taki szaro-bury jak obecny, tylko niebieski. Da radę go rzucić jako drugi opcjonalny motyw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby bym mógł włączyć, ale nie jest dopasowany do naszych zmian jakie są na obecnym stylu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

A możesz włączyć na jakiś czas? Jak będzie bardzo źle to trudno, jak będzie mało artefaktów to pewnie bym je zignorował w imię żywszej kolorystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. A taka reklama na forum to jest normalne czy u mnie coś nie tak? Rozumiem zegarki ale panienki ;)

Kurcze mnie takie reklamy atakują  :D

post-68206-0-20211200-1579500875_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.