Jan 19809 #7626 Napisano 22 Stycznia Zawsze można coś ciekawego znaleźć 🫣 9 📸@horo_logic_life Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Heavyweight2712 8180 #7627 Napisano 22 Stycznia 3 minuty temu, Jan napisał(-a): Zawsze można coś ciekawego znaleźć 🫣 44mm to już duży kaliber 😊 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mario1971 73865 #7628 Napisano 23 Stycznia Gdyby te zegarki nie były w moim guście, to bym ich w ogóle nie mierzył, a jak bym już założył na nadgarstek, to nie strzelał fotek. Do tego niebieskiego Torpilleur przymierzam się od wielu już lat. Sztuka z jasną tarczą leży w salonie od bardzo dawna - posiada na tarczy tyle baboli, skaz i dziwnych kropek, że chyba raczej nigdy nie znajdzie klienta. 2 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Heavyweight2712 8180 #7629 Napisano 23 Stycznia Godzinę temu, mario1971 napisał(-a): Gdyby te zegarki nie były w moim guście, to bym ich w ogóle nie mierzył, a jak bym już założył na nadgarstek, to nie strzelał fotek. Do tego niebieskiego Torpilleur przymierzam się od wielu już lat. Sztuka z jasną tarczą leży w salonie od bardzo dawna - posiada na tarczy tyle baboli, skaz i dziwnych kropek, że chyba raczej nigdy nie znajdzie klienta. A mógłbyś zdradzić jaka była ich cena ? 🤔 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mario1971 73865 #7630 Napisano 23 Stycznia 44 minuty temu, Heavyweight2712 napisał(-a): A mógłbyś zdradzić jaka była ich cena ? 🤔 Niebieski z metki około 40k 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Heavyweight2712 8180 #7631 Napisano 23 Stycznia 3 minuty temu, mario1971 napisał(-a): Niebieski z metki około 40k Ciekaw jestem co na to sprzedawca kiedy dopatrzyłeś się tych wszystkich baboli itd podejrzewam, ze musiałeś użyć magicznej lupki i wtedy czar prysł 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mario1971 73865 #7632 Napisano 23 Stycznia Godzinę temu, Heavyweight2712 napisał(-a): Ciekaw jestem co na to sprzedawca kiedy dopatrzyłeś się tych wszystkich baboli itd podejrzewam, ze musiałeś użyć magicznej lupki i wtedy czar prysł Wiedzieli, że ta sztuka ma te babole - lupka to tylko dobitnie potwierdziła. 2 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ireo 5453 #7633 Napisano 23 Stycznia 14 godzin temu, mario1971 napisał(-a): Gdyby te zegarki nie były w moim guście, to bym ich w ogóle nie mierzył, a jak bym już założył na nadgarstek, to nie strzelał fotek. Do tego niebieskiego Torpilleur przymierzam się od wielu już lat. Sztuka z jasną tarczą leży w salonie od bardzo dawna - posiada na tarczy tyle baboli, skaz i dziwnych kropek, że chyba raczej nigdy nie znajdzie klienta. Moim zdaniem obydwa zegarki wyglądają bardzo dobrze, poza tym bardzo czytelnie odwołują się do osiągnięć Ulysse Nardin w dziedzinie chronometrów morskich w XIX w. Marka bardzo zacna; jeśli komuś pasuje taki rozmiar i estetyka, to dlaczego nie. Zupełnie inna rzecz to grupa klientów wybierających te zegarki. W Stanach kupują je prawie wyłącznie Ruscy, nie wiadomo dlaczego. A w Europie chyba nikt. 1 - ireo Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
nav 14982 #7634 Napisano 24 Stycznia GWG - B1000, fajny, wszystko mający, fajne podświetlenie, dobrze leżał na moim szczupłym przedramieniu, minus to to, że jest wysoki. 11 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kaponier 922 #7635 Napisano 29 Stycznia (edytowane) Schwarz Etienne - marka, która jest poza radarem większości kupujących. A wszystko wskazuje, że w tym momencie jest to jedyna szwajcarska manufaktura, która produkuje zegarki pod swoim szyldem tworząc jednocześnie mechanizmy dla innych - robią werki dla Ming. Moją uwagę już jakiś czas temu zwróciły ich dwie linie: Roswell i Roma. Niektóre modele w tej drugiej zostały zaprojektowane wspólnie z Karim Voutilainenem. Tu nowości z linii 1902 i Geometry 0df4fa33-aa3f-4a64-8f37-76aa51382a6f.mp4 2db6db48-3169-4112-a7d7-cc0028b45250.mp4 5ed5e31a-c6f7-4bef-9bb8-e0f57dfcbd56.mp4 61cead9b-54b9-48ba-8b9c-6f21d7fadbc8.mp4 678439ce-195f-4af9-81c9-cf37866c4e96.mp4 cf84ee9e-c570-494c-a86e-0fdb8bebabfe.mp4 e606e379-7f8d-49a1-a9bd-26f9bca8fadf.mp4 Edytowane 29 Stycznia przez kaponier 15 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sławol 2333 #7636 Napisano 29 Stycznia Ten pierwszy ze wskaźnikiem na godzinie 13-tej nietypowy. Najbardziej mi się podoba Geometry ze złotą tarczą i małą czarną na dole. Rewelacyjnie "pocięty", jak jakiś dysk z mosiądzu 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ireo 5453 #7637 Napisano 29 Stycznia 13 godzin temu, kaponier napisał(-a): Schwarz Etienne - marka, która jest poza radarem większości kupujących. A wszystko wskazuje, że w tym momencie jest to jedyna szwajcarska manufaktura, która produkuje zegarki pod swoim szyldem tworząc jednocześnie mechanizmy dla innych - robią werki dla Ming. Moją uwagę już jakiś czas temu zwróciły ich dwie linie: Roswell i Roma. Niektóre modele w tej drugiej zostały zaprojektowane wspólnie z Karim Voutilainenem. Tu nowości z linii 1902 i Geometry 0df4fa33-aa3f-4a64-8f37-76aa51382a6f.mp4 2db6db48-3169-4112-a7d7-cc0028b45250.mp4 5ed5e31a-c6f7-4bef-9bb8-e0f57dfcbd56.mp4 61cead9b-54b9-48ba-8b9c-6f21d7fadbc8.mp4 678439ce-195f-4af9-81c9-cf37866c4e96.mp4 cf84ee9e-c570-494c-a86e-0fdb8bebabfe.mp4 e606e379-7f8d-49a1-a9bd-26f9bca8fadf.mp4 Dzięki za świetny przegląd. Markę Schwarz-Etienne bardzo cenię. Wydaje się że to następny, po Jaeger-Le Coultre, pretendent do tytułu Watchmaker's Watchmaker. 1 - ireo Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eddi87 32118 #7638 Napisano 30 Stycznia (edytowane) W dniu 24.01.2026 o 11:17, nav napisał(-a): GWG - B1000, fajny, wszystko mający, fajne podświetlenie, dobrze leżał na moim szczupłym przedramieniu, minus to to, że jest wysoki. Na mniejsze nadgarstki to chyba jedyny słuszny wybór z serii mudmaster, bo sam zapinam na 4/5 dziurę 😅 . 2k jeszcze siedział choć odczuwalnie troszkę większy. Edytowane 30 Stycznia przez eddi87 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kaponier 922 #7639 Napisano 4 Lutego Moje największe "odkrycie" z zeszłego roku - Laurent Ferrier. Nie mam słów aby opisać jak pięknie wyglądają te zegarki na żywo. Po prostu "WOW!" Classic Traveller Globe stał się momentalnie jednym z moich graali One day... 20251121_123548_1.mp4 20251121_123739_1.mp4 20251121_124026_1.mp4 20251121_124150_1.mp4 20251121_124425_1.mp4 20251121_124611_1.mp4 15 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10066 #7640 Napisano 4 Lutego Świetne zegarki - leżą jak przyklejone i, co ważne, mają swój design i jednocześnie są bardzo fajnie zaprojektowane. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sławol 2333 #7641 Napisano 5 Lutego Dzięki za kolejną porcję. Sprawdziłem sobie cenę tego Classic Traveller Globe. Nie ma tragedii... 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mylof 4560 #7642 Napisano 5 Lutego Całkiem niezły ten biały Speedmaser. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie bransoleta - jest mocno zwężana (co lubię) i wygodnie układa się na nadgarstku. 16 " Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piotr Piątkowski 10397 #7643 Napisano 6 Lutego W Silesii jest od ręki DD platynka 36mm 😉 9 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mirosuaw 38751 #7644 Napisano 6 Lutego Oddaję nerkę i już lecę 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piotr Piątkowski 10397 #7645 Napisano 6 Lutego Oddaję nerkę i już lecę Takie drogie są nerki ? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mirosuaw 38751 #7646 Napisano 6 Lutego 12 minut temu, Piotr Piątkowski napisał(-a): Takie drogie są nerki ? Moje są mało śmigane, dlatego się cenię 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
K_J 1229 #7647 Napisano 6 Lutego 2 godziny temu, Piotr Piątkowski napisał(-a): W Silesii jest od ręki DD platynka 36mm 😉 Może jest dostępny od ręki bo wygląda tak średnio. Gdzie jest Rolex Milgauss? Wypuścili jakieś potworki a ludzie w kolejkach się zapisują. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Heavyweight2712 8180 #7648 Napisano 6 Lutego 3 godziny temu, Piotr Piątkowski napisał(-a): W Silesii jest od ręki DD platynka 36mm 😉 Piękny zegarek, prześpij się z tym dzisiaj i jutro idź po niego nie patrz na cenę ona nie jest najważniejsza, rób to co Ci podpowiada serce takiego w kolekcji nie masz 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piotr Piątkowski 10397 #7649 Napisano 7 Lutego Może jest dostępny od ręki bo wygląda tak średnio. Gdzie jest Rolex Milgauss? Wypuścili jakieś potworki a ludzie w kolejkach się zapisują.Może Milgauss wrócić na tegoroczne premiery, bo obchodzi z DD 60-lecie Piękny zegarek, prześpij się z tym dzisiaj i jutro idź po niego nie patrz na cenę ona nie jest najważniejsza, rób to co Ci podpowiada serce takiego w kolekcji nie masz Nie mój rozmiar i budżet na razie. Brałbym jak już 40mm 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10066 #7650 Napisano 11 Lutego Dzisiaj, na prośbę kolegi z forum, byłem oglądać Singery. 14 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach