Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

='SphinX' ...mają go w genialnej cenie..naprawdę genialnej.

 

??? ohh zdradź nam - eee ale nie ma branzolety... a może ma???

Edytowane przez tasiemiec

Certina: DS Automatic; DS Spel (Q); DS Pilot; Adriatica Automatic (8102); Casio MDV-100; TIMEX Data-Link Ironman Triathlon INTEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy można podawać cenę, więc nie podaje...zainteresowani mogą się pofatygować do ZT, tudzież zadzwonić.

 

dzisiaj...

apmillen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz czy cena jest na stronie? Czyżbyś znalazł zegarek dla siebie?...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy można podawać cenę, więc nie podaje...

 

:):P:)

no nie rób jaj

 

Maja oficjalne rabaty 25%, nie baw sie w handlowca cudzego towaru i podaj cene, może ktoś z innego miasta skorzysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max rabat w Aparcie jest -35% ale to już z 2 lata zegarek musi poleżeć.

 

-30% po roku jest bardzo możliwe. Ja Inge po 10 miesiącach leżakowania kupiłem na -30%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Apart wycofuje się ze sprzedaży JLC? Duże rabaty, wyprzedaże, w Arkadii już w ogóle nie ma JLC, w GM chyba też coraz mniej. Nie wiecie co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie dziwię się, że się wycofują powoli. Słabiutko im się sprzedawały,bynajmniej we Wrocławiu. Navy Seals z alarmem już prawie 2 lata sprzedają, Reverso też kuleje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś nową Omegę Planet Ocean...muszę przyznać, że kopie dupsko jeśli mam porównać do starej.

Nie jestem fanem Omegi ale gdybym miał za dużo kasy to pomyślałbym nad tym zegarkiem w wersji 42mm.

Nie sądziłem, że Omega może mnie zaskoczyć.

Na szczęście cena nowej PO jest tak przegięta, że skutecznie studzi moje zachwyty nad zegarkiem.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw ten

 

Masterpiece Roue Carrée Seconde

maurice-lacroix.jpg

 

do tej pory był on zegarkiem, do którego chciałem dążyć w marzeniach, niestety na żywo bardzo stracił:

1. ta sekundowa "kwadratura koła" nie "płynie", bardzo rzuca się w oczy skokowy ruch - nie tak to sobie wyobrażałem

2. grubość tego zegarka jest niesamowita! to elegancki zegarek, który niestety nie wejdzie pod żaden mankiet...

 

 

Później od niechcenia poprosiłem o tego

 

Zenith El Primero 1969

img_prod998_0_o.jpg

 

nic mu nie brakuje... a rozmiar dla mnie wręcz idealny - mój obecny nr jeden, o którym będę sobie marzył :rolleyes:

Edytowane przez Jaro_swatcH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami żałuje, że nie wybrałem tego właśnie Zenitha, po czym zakładam mojego Strikinga i wszystko staje się jasne - dokonałem słusznego wyboru :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami żałuje, że nie wybrałem tego właśnie Zenitha, po czym zakładam mojego Strikinga i wszystko staje się jasne - dokonałem słusznego wyboru :rolleyes:

 

a "Twój" stał obok... był w wersji na gumie - przepięknie się prezentował

w zestawieniu z tym vintydżem wydawał się ogromny, ale dziwne, bo na moim nadgarstku oba leżą tak samo dobrze (mimo różnic w konstrukcji koperty i 2mm różnicy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zestawieniu z tym vintydżem wydawał się ogromny, ale dziwne, bo na moim nadgarstku oba leżą tak samo dobrze (mimo różnic w konstrukcji koperty i 2mm różnicy)

Guma wypełnia uszy i zagina się przy ich końcach, co powoduje, że zegarek optycznie wydaje się dłuższy. To na tej samej zasadzie co AP RO, też zegarek sprawia podobne wrażenie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mierzylem, cudo ! do tego limitacja (1948 szt) + indeksy z bialego zlota :lol: + piekna historia marketingowa o olimpiadzie z 1948 r

 

Hmmm a ja kupiłem coś bardzo podobnego :) za dużo mniej prawdopodobnie :o

Czy to możliwe, żeby to były jakieś dwa pokrewne modele?

post-48337-0-70142800-1333579488_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój model jest prawdopodobnie protoplastą (pierwowzorem) dla współcześnie produkowanej wersji.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale wiecie co? Mam wątpliwości co do oryginalności tego "protoplasty" co w świetle wydanych pieniędzy wcale mi się nie podoba. Założyłem temat na forum, jeżeli możecie powiedzcie co o tym myślicie.

http://zegarkiclub.p...728#entry793728

Dobra potwierdzony oryginał, tylko koronka lipna ale to się zmieni :lol:

Edytowane przez Dirtyterror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w łódzkiej manufakturze wszedłem do Sliwińskiego i poprosiłem o nowego ,dużego speediego na werku 9300 do oględzin..Powiem szczerze,że na półce zegarek mi się podobał ,test nadgarstkowy przeszedł pozytywnie,ale..No właśnie,miałem klasycznego speedmastera i używanie go to prawdziwa przyjemność,praktycznie nie czuć go na nadgarstku i wskoczy pod każdy mankiet,w nowym modelu koperta jest najzwyczajniej za gruba ,a to za sprawą szafirowego szkła,które pod spodem jest podobnie wypukłe jak to nad tarczą.Strasznie to kiepści całość projektu i podejrzewam odstraszy wielu potencjalnych nabywców.Poza tym speedy to historia,a w tym przypadku to delikatne przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w łódzkiej manufakturze wszedłem do Sliwińskiego i poprosiłem o nowego ,dużego speediego na werku 9300 do oględzin..Powiem szczerze,że na półce zegarek mi się podobał ,test nadgarstkowy przeszedł pozytywnie,ale..No właśnie,miałem klasycznego speedmastera i używanie go to prawdziwa przyjemność,praktycznie nie czuć go na nadgarstku i wskoczy pod każdy mankiet,w nowym modelu koperta jest najzwyczajniej za gruba ,a to za sprawą szafirowego szkła,które pod spodem jest podobnie wypukłe jak to nad tarczą.Strasznie to kiepści całość projektu i podejrzewam odstraszy wielu potencjalnych nabywców.Poza tym speedy to historia,a w tym przypadku to delikatne przegięcie.

W mojej recenzji nowego Speedmastera (mam nadzieję, że czytałeś) napisałem, jak ja to widzę.

 

Dla mnie nowy Speedy to model lepszy od starego w tym sensie, że z mojego punktu widzenia wartości historyczne przegrywają z użytkowymi - zawsze.

A nowy Speedy ma i automat, i jest większy i ma datę - 3 rzeczy, których mi bardzo brakowało w starej wersji Pro.

 

A co wybiorą potencjalni klienci - ciężko zgadnąć. Idealnie było by mieć oba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieć oba to lekki zbytek :rolleyes: natomiast pod względem wygody użytkowania stary speedy jest super.Miewałem go nanadgarstku gdy wbijałem się w garniak i nie czułem,że popełniam jakiś bład stylistyczny,natomiast w przypadku nowego modelu czułbym się mało komfortowo bo jest grubaśny i większy.Wykonany jest świetnie,werk przedni i jako sportowe chrono się sprawdzi,ale z moona ma tylko kolor tarczy i funkcję stopera :rolleyes: Kosztuje też nie mało bo chyba 27000zł co jest kwotą ,którą zanim położysz na ladzie b.dobrze przyjrzysz się co kupujesz.Osobiście nie nabyłbym tego zegara za tę kaskę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takze pod warunkiem,że tego drugiego otrzymałbym w prezencie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie nabyłbym tego zegara za tę kaskę..

Ponieważ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ omega za prawie 3 dychy to przegięcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ omega za prawie 3 dychy to przegięcie..

prosiłbym jednak o jakieś uzasadnienie - czy tak po prostu nie bo nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Bo za 30.000 zł można znaleźć znacznie ciekawsze zegarki. Ja również nie wydałbym 30 tysi na Omegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.