Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Recommended Posts

Guest TigerBear

to troche tak jakbyś chciał żeby Royal Oak miał jednolitą lunetę i wtedy też byś brał  ;)  :D

RO podoba mi się.

Co do VC, to nie jest to czynniki, który zadecydowałby o zakupie.

Tym czynnikiem jest cena :)

Gdybym jednak miał środki, skupiłbym się na AP.

Ta luneta to właśnie świetny detal tego zegarka, gdyby była gładka to wedlug mnie sporo by stracił. No ale kazdy ma swoje upodobania.

Rzeczywiście świetnie się prezentuje . Klasa sama w sobie .

No i zegar dla tych którzy nie lubią tłoku czy ścisku .

to zdjęcie w CELOFANIE... epickie :lol:

D

Cóż poradzić franca nie chciała zejść ,:))balem się ze szafir uszkodzę:)) Edited by rafio77

Zegarek jest świetny, ale zdecydowanie nie na moją rękę. Stosunkowo długie uszy nie pomagają. Ale z nadgarstkiem większym niż 18 cm w obwodzie można się zastanowić :)

Autobahn

Dziwny jakiś i ten kształt. Może przypasować chyba tylko osobnikom o grubych łapskach.

Wczoraj wybrałem się na przymiarkę Hueuera Silverstone'a a takze w poszukiwaniu nowej Autavii. Pierwszy punkt udało się zrealizować drugiego już niestety nie.

Żeby nie tracić czasu przymierzyłem kilka innych modeli.

Przy okazji okazało się, że "stara miłość" nie rdzewieje i Milgauss z powrotem trafił na 1 miejsce na liście życzeń. Zacząłem się nawet zastanawiać czy wreszcie nie podjąć tej "odważnej" decyzji, zmniejszyć nieco kolekcję i sięgnąć po ten uwielbiany przeze mnie od lat zegarek.

Explorer II też fajna opcja jednak na drugim miejscu. Tylko tu pada pytanie biały czy czarny.

EDIT: Niestety nie jestem w stanie mimo uporczywych prób przez Tapatalka zdjęć wstawić. Spróbuję później. :-)

Edited by PistolPete

A mi nareszcie udało się przymieżyć Overseasa chrono i strasznie namieszał mi w głowie ! piękny zegar

Kiedyś myślałem inaczej, ale dziś uważam, że rozkłada na łopatki konkurencję marki royal oak. :)

Wczoraj wybrałem się na przymiarkę Hueuera Silverstone'a a takze w poszukiwaniu nowej Autavii. Pierwszy punkt udało się zrealizować drugiego już niestety nie.

Żeby nie tracić czasu przymierzyłem kilka innych modeli.

Przy okazji okazało się, że "stara miłość" nie rdzewieje i Milgauss z powrotem trafił na 1 miejsce na liście życzeń. Zacząłem się nawet zastanawiać czy wreszcie nie podjąć tej "odważnej" decyzji, zmniejszyć nieco kolekcję i sięgnąć po ten uwielbiany przeze mnie od lat zegarek.

Explorer II też fajna opcja jednak na drugim miejscu. Tylko tu pada pytanie biały czy czarny.

EDIT: Niestety nie jestem w stanie mimo uporczywych prób przez Tapatalka zdjęć wstawić. Spróbuję później. :-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Czarny.

Edited by _Kwiatek_

Jak lubię czarne zegarki tak EX II przegrywa na starcie z białym.

Ex2 tylko biały. Powedz Kolego jakie wrażenia po JLC?

no ja się kiedyś nakręciłem na te JLC chociaż po zdjęciach wyżej patrząc...jakoś nie powalają

Muszę przyznać, że zdjęcia trochę skrzywdziły Polarisa. Moja wina. W rzeczywistości zegarki nie wypadają aż tak blado.

Ogólnie wrażenie na mnie zrobiły dość pozytywne ale bez tego efektu "wow!"  Świetnie leżą na ręku i oczywiście nie mam mowy o słabym wykonaniu. Nie ma do czego się przyczepić. Ale jeżeli chodzi o wzornictwo i jak wypadają na żywo pod wzgledem estetycznym, to przyznam, że byłem troszkę zawiedziony.  Zwłaszcza w przypadku 41mm Automatic. Raziły mnie nieco przymałe indeksy. O dziwo mniej mi się podobał niebieski, gdzie u mnie reguła jest odwrotna. 42mm Date całkiem, całkiem. Dużo przyjemniejsza tarcza, Świetny kauczukowy pasek. Wolałbym nawet z guma niż na bransolecie. Ale chyba na takowej nie jest nawet dostepny.

Na zdjęciach tego nie widać ale luma w Date jest żółtawa a nie biała jak w wersji 41mm. Dodaje to 42-ce troche klimatu retro. 

Memovoxa nie mierzyłem żeby się nie nakręcać ale chyba dość grubawy jest.

ja to nigdy nie umiem sobie poradzić z oświetleniem w salonach i zdjęcia wychodzą takie sobie

Zegarek średniawy to i zdjęcia takie sobie wychodzą Edited by pepepatryk

Zielony tak, niebieski rzeczywiście słabo wygląda, oczywiście moim skromnym zdaniem.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin