Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci szczerze ,że zarówno jubilee jak i oyster pasują mi osobiście w tym zegarku.Co bardziej nie wiem na tą chwilę... ;)

 

Nie bierz białego tylko, bo to chyba najgorsza opcja w DJ. W tym kolorze jakoś bardziej mi się widzi zwykly OP 39


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh namieszał w głowie...:) jest 2x lżejszy od mojego BB ETA na bransolecie ;)

 

Muszę jeszcze BB 58 sprawdzić i chyba będzie trzeba wykonać jakieś ruchy.

 

995c2fe652c0e6596f83e67e7624a7e7.jpg9bfb6d5cd4c49a87e0f19ab7b479092f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend byłem w Wawie, więc obowiązkowo musiałem wpaść do galmoku i zobaczyć salon Apartu.

Powiem szczerze, że zrobił na mnie ogromne wrażenie oczywiście w pozytywnym znaczeniu.

Bardzo ładny wystrój, bardzo miła obsługa, tu niestety nie pamietam imienia sprzedawcy.

Osobiście spodobał mi się stolik cały wyściełany miękkim materiałem, gdzie bez obaw można było odkładać kolejne mierzone zegarki.

Wspominam o tym gdyż tego samego dnia odwiedziłem też salon Jubitom, gdzie zegarek przekazywałem pani do ręki bo nie chciałem go odkładać na sklaną witrynę, a pani wyraźnie zapomniała o podstawce.

Wracając do salonu apartu bardzo duży wybór breitlingów, ale osobiście byłem przymierzyć Pamy.

e7c561ab7a6cfaeadcbb869c51167a6b.jpgf134c9c0374678407adf75f42b67e4d1.jpg70b11b4b77c7b5c38940fd8af6614256.jpg

 

Jednego jestem pewien musi być kanapka ;)

Teraz tylko muszę przekonać nie tylko siebie do rozmiaru ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leża imo na akceptowalnej granicy.Jest nieźle.A który do Ciebie najbardziej gada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest problem ;) koperta, tarcza i pasek z Radiomira, koronka z Mariny. Radiomir byl w tytanie, wiec byl odczuwalnie lzejszy, ale bardziej chodzi mi o fakt, ze koperta jest duzo ciensza. Przy moim nadgarstku wydaje mi sie to bardziej proporcjonalne. Szczegolnie, ze mariny byly w rozmiarze 44mm. Mysle nad PAM1351, ale musialbym go przymierzyc. W sumie tansza opcja niz Radiomir i dalej w tytanie ;)

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

58 przymierzone w wersji na szmatce.

Rozmiar jest idealny i dobrze zachowane zostały proporcje tarczy i bezela.

Koperta wiele zyskała na lekkości, szczególnie z boku.9e973d499391cebe001361627e0fe7b8.jpgade25557a907a71a5fdb774dffdc4b57.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wygląda na to, że w tej wersji boczny prpfil koperty to zupełnie inna bajka! Fajnie to wygląda! Jaka cena z metki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w tej wersji boczny prpfil koperty to zupełnie inna bajka! Fajnie to wygląda! Jaka cena z metki?

13650 zł szmatka i coś podobnego skóra, +1500 zł bransa, ale nie mieli.

Na bransie czuję, że będzie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

13650 zł szmatka i coś podobnego skóra, +1500 zł bransa, ale nie mieli.

Na bransie czuję, że będzie najlepiej.

Hmmm... Sporo, o ile pamiętam, to jak się pojawił, była mowa o trochę niższych cenach. Co nie zmiania faktu, że IMO to bardzo interesująca opcja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Sporo, o ile pamiętam, to jak się pojawił, była mowa o trochę niższych cenach. Co nie zmiania faktu, że IMO to bardzo interesująca opcja :-)

W kruku da radę spokojnie zrobić -10%, a czasami robią -20%, więc zrobi się nieco przystępniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A tak z ciekawości, gdybyś miał do wyboru jeden z tych dwóch, to jest albo ten Tudor albo Moon, to co sam byś wybrał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, gdybyś miał do wyboru jeden z tych dwóch, to jest albo ten Tudor albo Moon, to co sam byś wybrał?

Moon!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend byłem w Wawie, więc obowiązkowo musiałem wpaść do galmoku i zobaczyć salon Apartu.

Powiem szczerze, że zrobił na mnie ogromne wrażenie oczywiście w pozytywnym znaczeniu.

Bardzo ładny wystrój, bardzo miła obsługa, tu niestety nie pamietam imienia sprzedawcy.

Osobiście spodobał mi się stolik cały wyściełany miękkim materiałem, gdzie bez obaw można było odkładać kolejne mierzone zegarki.

Wspominam o tym gdyż tego samego dnia odwiedziłem też salon Jubitom, gdzie zegarek przekazywałem pani do ręki bo nie chciałem go odkładać na sklaną witrynę, a pani wyraźnie zapomniała o podstawce.

Wracając do salonu apartu bardzo duży wybór breitlingów, ale osobiście byłem przymierzyć Pamy.

 

 

Jednego jestem pewien musi być kanapka ;)

Teraz tylko muszę przekonać nie tylko siebie do rozmiaru ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Radiomir ma to do siebie, że mega dobrze leży na nadgarstku. Ja dzisiaj mierzyłem kalifornijskie klimaty 47mm i w życiu nie powiedziałbym, że za duży;)

 

40352514_2137517429898319_48518894260301


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ruszyli na przymiarkę :) 

 

Jak się prezentuje na żywo, nie za duży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie naprawdę dużego zegarka i rzeczywiście taki jest. Dla posiadaczy dużych nadgarstków to nie problem, ale dla "cieniasów" takich jak ja, jednak za duży klocek.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako "cienias" też się niestety tego obawiam.

 

Muszę też się wybrać na przymiarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rozmiar jest idealny.

Czekam az bedzie u AD i trzeba bedzie zrobić sobie prezent:)04c9154024116344adbadab448f6aa06.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie naprawdę dużego zegarka i rzeczywiście taki jest. Dla posiadaczy dużych nadgarstków to nie problem, ale dla "cieniasów" takich jak ja, jednak za duży klocek.

 

Ale w tym rozmiarze trzysetka weszła na pole PO, raczej wolałem jej skromniejszy rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ale w tym rozmiarze trzysetka weszła na pole PO, raczej wolałem jej skromniejszy rozmiar.

Jakie wrażenia po przymiarce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia po przymiarce?

Są plusy dodatnie, plusy ujemne i minusy :)

Najbardziej mi wielkość nie pasuje, mam z nią problem jak przy tudorze gmt.

Dużo elementów jest na plus, zwłaszcza bransa, którą tak lubisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Są plusy dodatnie, plusy ujemne i minusy :)

Najbardziej mi wielkość nie pasuje, mam z nią problem jak przy tudorze gmt.

Dużo elementów jest na plus, zwłaszcza bransa, którą tak lubisz :)

Bardzo lubię kajdan, już się nie mogę doczekać, jak za jakiś czas sprawdzę, jak się prezentuje ten w Moonie  :) Bo po rozważeniu "za" i "przeciw", to Moon musi być moim kolejnym zegarkiem, nie licząc już tylko Sinna, na którego czekam od prawie 2 miesięcy  ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię kajdan, już się nie mogę doczekać, jak za jakiś czas sprawdzę, jak się prezentuje ten w Moonie :) Bo po rozważeniu "za" i "przeciw", to Moon musi być moim kolejnym zegarkiem, nie licząc już tylko Sinna, na którego czekam od prawie 2 miesięcy ;)

Ja 1,5 miesiąca na pasek Bartona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja 1,5 miesiąca na pasek Bartona :)

wow, nieźle  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.