Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

Wrażenia raczej przyjemne. Bardzo dobrze prezentują się indeksy w tych złotych ramkach. Przez płaski dekiel fajnie układa się na nadgarstku, choć jest dość gruby. W porównaniu np. do smpc na ręku leży gorzej, ale funfactoru ma chyba jednak więcej. Zapięcie IMO takie sobie, szczególnie jedna blaszka taka cienka się wydaje. Chyba najsłabszy element zegarka - przynajmniej dla mnie.

Nadgarstek Ok. 17.5 (niecałe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... bardzo mocno się zastanawiam nad wersją BBB, a nadgarstek też mam 17.5 i nie wiem czy trochę nie będzie za duży.

Gdzie mierzyłeś?

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruk ZT.

Nie jest za duży w tym sensie, żeby źle wyglądał na nadgarstku. Pytanie też do czego chciałbyś go głównie nosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego ;) ... No może poza garniturem.

 

Jaka cena w Kruku za BBB?

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszelki wypadek przeczytalem to dwa razy ... o_O


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego ;) ... No może poza garniturem.

To się na pewno nada

 

Jaka cena w Kruku za BBB?

 

RG

Na metce 16090. Ale rozmowę o rabacie zaczynają sami po kilku minutach oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blancpain jakiej wielkości koperta tego modelu jeśli można wiedzieć? I na jakim nadgarstku. Nie ma gdzie tego u nas przymierzyć, a szukam divera (nie chce SUBa) i właśnie o FF myślę albo którymś UN.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

To wersja 43mm w ceramicznej kopercie na nadgarstku ok 19,5 cm, bardzo fajny zegar!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wersja 43mm w ceramicznej kopercie na nadgarstku ok 19,5 cm, bardzo fajny zegar!

Obawiam się że na mój 17,5 będzie nieco za duży. A bardzo mi się marzy FF, zdecydowanie bardziej do mnie przemawia niż Rolexowe Suby. Dzięki Ci wielkie za odpowiedź.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez msokol19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem ostatnio Millgausa - całkiem fajny zegarek.

 

fa9e92de4d062d18d62ed8eb2ea6de3b.jpg

f792620f8798f17cfb89032f55f47c25.jpg

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia raczej przyjemne. Bardzo dobrze prezentują się indeksy w tych złotych ramkach. Przez płaski dekiel fajnie układa się na nadgarstku, choć jest dość gruby. W porównaniu np. do smpc na ręku leży gorzej, ale funfactoru ma chyba jednak więcej. Zapięcie IMO takie sobie, szczególnie jedna blaszka taka cienka się wydaje. Chyba najsłabszy element zegarka - przynajmniej dla mnie.

Nadgarstek Ok. 17.5 (niecałe).

 

Ja sprzedałem Sword hands właśnie przez tego tudora...uwielbiam go

 

28695065_10211395533148355_1955172500_o.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przymierzałem BB Dark. Obok wersji Black zdecydowanie najładniejsza :)

Na moim płaskim nadgarstku układa się bardzo dobrze. Myślałem ze na bransolecie będzie zbyt ciężki ale pierwsze wrażenie wagowo idealnie. Chociaż na dłuższa metę chyba jednak na pasku byłoby lepiej od strony wizualnej :)

 

Wersji BB Black nie mieli już w sklepie i wg informacji trzeba czekać od 10 do 15 tygodni :/ tak podobno się ta wersja dobrze sprzedaje na rynku UK.

 

b26576cc37992538a33b4c269357ac7c.jpg

 

96e666cba8bda3a30cdbf94638830cc6.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że Dark ma „starą” bransoletę jak wersje na ETA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolę s&g albo calego stalowego


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Ja jednak wolę s&g albo calego stalowego

Popieram.

Stalowy lub bikolor, jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Fajny, ale troche brak wlasnej tozsamosci... :unsure:

Bransa z Nautilusa, koperta/tarcza AP RO 15300 - taki skladak ;)

Marudzisz i po raz kolejny widzę, że próbujesz krytykować czyjeś zakupy. Bujaj sie ze swoim AP i daj bujać się innym śpecu. Edytowane przez Konrad Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, będę we środę w W-wie. Poza przymiarką Panerai bardzo chciałbym wrzucić na rękę IWC Portugieser Chronograph. Wie ktoś może, gdzie da się ten model zobaczyć? Najlepiej w takiej ofercie, przy której nawet nie będę się zastanawiał jak mi się spodoba...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, będę we środę w W-wie. Poza przymiarką Panerai bardzo chciałbym wrzucić na rękę IWC Portugieser Chronograph. Wie ktoś może, gdzie da się ten model zobaczyć? Najlepiej w takiej ofercie, przy której nawet nie będę się zastanawiał jak mi się spodoba...;)

Trzebaby Aparty obdzwonić czy mają ten konkretny model. W Złotych tarasach na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, będę we środę w W-wie. Poza przymiarką Panerai bardzo chciałbym wrzucić na rękę IWC Portugieser Chronograph. Wie ktoś może, gdzie da się ten model zobaczyć? Najlepiej w takiej ofercie, przy której nawet nie będę się zastanawiał jak mi się spodoba...;)

Tak jak pisze kolega wyżej. Właściwie tylko Aparty wchodzą w grę. Myślę że spokojnie w którymś będzie.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w gazecie kojarzę reklamę IWC od Jubitomu. Dobrze kojarzę?

Nie kojarzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, będę we środę w W-wie. Poza przymiarką Panerai bardzo chciałbym wrzucić na rękę IWC Portugieser Chronograph. Wie ktoś może, gdzie da się ten model zobaczyć? Najlepiej w takiej ofercie, przy której nawet nie będę się zastanawiał jak mi się spodoba... ;)

 

Nie wiem czy w galerii mokotow nie mają czasem w Aparcie


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.