mario1971 73929 #5226 Napisano 4 Marca 2021 Całkiem wygodny i bardzo dobra czytelność wskazań. Jedyny minus to krótka rezerwa chodu. 3 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Balansujący Na Osi 1220 #5227 Napisano 4 Marca 2021 Co tam rezerwa, fajny I nawet mie wyglada na duży. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mario1971 73929 #5228 Napisano 4 Marca 2021 Przecież to marne 40mm 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
70' 375 #5229 Napisano 4 Marca 2021 5 godzin temu, mario1971 napisał(-a): Przecież to marne 40mm W przypadku zegarka może wystarczyć 0 Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wieloryb 3764 #5230 Napisano 10 Marca 2021 Bo marki to fajne zegarki 😅 Rezerwa mogłaby być dluszcza, a najlepiej jeszcze z recznym naciągiem... Tylko wtedy byłby kolejne 6 czy więcej tysięcy droższy... Ten zegarek pasuje praktycznie do wszystkiego. Kameleon! 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tomaszek 337 #5231 Napisano 11 Marca 2021 Bardzo dobre wrażenie na mnie wywarł jako całość. Gorzej z częściami składowymi, typu ciężko działający bezel czy zapięcie bransolety. Ale kolory IMO piękne. Cena mniej. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lejdipik 24287 #5232 Napisano 12 Marca 2021 Przymiar kilku ale ta akurat...za maleńki obwód. Ale słodziak. Ładniejsza niż niejedna O damska Automacik w stali. Vintage oczywiście. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lejdipik 24287 #5233 Napisano 15 Marca 2021 I znów przymiarki. Większość z tej gablotki. Niektóre fajne ale mocne ogryzki. Bez serwisu. A zakup... bransoletki ostatecznie. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zbyszek_z 139 #5234 Napisano 16 Marca 2021 Ostatnio naszło mnie by poszerzyć kolekcję o czasomierz z fazami księżyca Zenith piękny ale poza budżetem niestety. Skłaniam się ku produktowi z St Imier 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mario1971 73929 #5235 Napisano 18 Marca 2021 Ten Iwucek leży i wygląda bardzo dobrze. Olo, dzięki za gościnę! 4 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pisar 4485 #5236 Napisano 20 Marca 2021 W dniu 13.02.2021 o 15:47, beniowski napisał(-a): Zeitwerk mnie rozczarował, szczególnie ogromna grubość (choć mechanizm przepiękny). Zeitwerk jest w GalMoku czy to z zagranicznego salonu? W dniu 20.02.2021 o 13:12, machlo napisał(-a): Luminor 44mm ma mega ergonomiczną kopertę (jak na swoje rozmiary). Kurcze to mnie zaskoczyłeś bo masz rękę jak ja a ta koperta wydawała mi się nie do przejścia. Tylko poprawcie mnie: taki np. 560 ma chyba niższą kopertę niż np. 111 ? Chodzi za mną ta koperta bardzo ale 15mm wysokości jest u mnie nieakceptowane. Jeżeli ktoś jest oblatany w PAMach to chętnie poczytam które modele w tej kopercie są do max 13mm ? 0 "Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10091 #5237 Napisano 20 Marca 2021 2 godziny temu, pisar napisał(-a): Zeitwerk jest w GalMoku czy to z zagranicznego salonu? Zeitwerka przymierzałem w Mediolanie, mieli całkiem spory wybór. W świetle tego co pisał @mario1971 o zmianach w sprzedaży marki, muszę sprawdzić jak to będzie tu wyglądać. Na razie ogólnie mamy tu strefę czerwoną, sklepy zamknięte, ale można umówić się na sprzedaż i tzw. prywatną wizytę. Do tego, nie wiem czy też tak można w Polsce, można kupić zegarek na raty, tj. rozbić płatność na kilka mniejszych, sklep nie robi problemu. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SlawekJ 57 #5238 Napisano 20 Marca 2021 Oba sa genialne, tylko ta dostepnosc.. W niemczech okolo rok Sent from my iPhone using Tapatalk 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lukebor 8697 #5239 Napisano 20 Marca 2021 U nas na bazarku bywa szybciej 0 I'm not myself, but not dead and not for sale... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mario1971 73929 #5240 Napisano 26 Marca 2021 Który wygląda najlepiej na moim nadgarstku i dlaczego Cartier? 4 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lejdipik 24287 #5241 Napisano 26 Marca 2021 Kilka vintygow. Upamiętnione dwa. Za to zakup dla mamy się trafił. 3 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lejdipik 24287 #5242 Napisano 30 Marca 2021 Dziś znowu szal z wyborem. Kwarcyki de ville rzymianka i Maurycy. Plus automat omegi oraz certinka o tarczy w stylu pie pan? 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rmak 27960 #5243 Napisano 30 Marca 2021 W dniu 26.03.2021 o 14:23, mario1971 napisał(-a): Który wygląda najlepiej na moim nadgarstku i dlaczego Cartier? Najlepiej leży Cartier, ale ja bym wybrał Suba 😉 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
deepex 490 #5244 Napisano 31 Marca 2021 W dniu 26.03.2021 o 14:23, mario1971 napisał(-a): Który wygląda najlepiej na moim nadgarstku i dlaczego Cartier? Najlepiej sub wygląda, bo nie jest cały czarny. Ten akurat Cartier na tym zdjęciu kojarzy mi się ,za przeproszeniem, z karawanem. Jest zbyt czarny. Referencja z końcówką 337 wygląda znacznie lepiej. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lejdipik 24287 #5245 Napisano 6 Kwietnia 2021 Jest podejrzana chemia między nami. Ale ta bransa mnie hamuje 🤔 kwarc. 10bar. Szafir.ultra cienki. Stal. 5 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91454 #5246 Napisano 7 Kwietnia 2021 Jest dobrze, nawet w szafirze ☹️ 6 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tomaszek 337 #5247 Napisano 7 Kwietnia 2021 Dobre zdjęcie! Nie jestem miłośnikiem moonów, ale po takiej fotce mógłbym zmienić zdanie. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91454 #5248 Napisano 7 Kwietnia 2021 7 minut temu, Tomaszek napisał(-a): Dobre zdjęcie! Nie jestem miłośnikiem moonów, ale po takiej fotce mógłbym zmienić zdanie. Ja zmieniłem zdanie co do szafiru w moonwatchu, oczywiście w najnowszej wersji. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rmak 27960 #5249 Napisano 7 Kwietnia 2021 37 minut temu, Tomaszek napisał(-a): Dobre zdjęcie! Nie jestem miłośnikiem moonów, ale po takiej fotce mógłbym zmienić zdanie. Zdjęcie bardzo dobre, szczególnie biorąc pod warunkiem warunki oświetleniowe w salonie, ale nawet po takiej fotce nie mógłbym zmienić zdania 😉 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lejdipik 24287 #5250 Napisano 8 Kwietnia 2021 (edytowane) Seria była. Wyszłam bez czasomierza bo wybór mnie przytłoczył. Teoretycznie przyszłam po malutkiego? Longinesa. Lata 20te 30te. Potem reszta namieszała mimo że dwa (pardon trzy) to kwarcyki. Edytowane 8 Kwietnia 2021 przez lejdipik 6 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach