Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Recommended Posts

Ja bym nie mógł patrzeć, gdyby były w jedną stronę...

Co-Axial

Dobrze leży, trzeba rozpoczynać wyprzedaż...

Nieźle , a cały w stali jak się prezentował ?

Deus Dona Me Vi

Nieźle , a cały w stali jak się prezentował ?

Znacznie lepiej i w takiego celuję, bo nie jestem fanem bicolorów, a tym bardziej złota. Ewentualnie rozważałbym platynę, gdyby:

1. była taka dostępna

2. a tym bardziej stać mnie było na taką ;)

Znacznie lepiej i w takiego celuję, bo nie jestem fanem bicolorów, a tym bardziej złota. Ewentualnie rozważałbym platynę, gdyby:

1. była taka dostępna

2. a tym bardziej stać mnie było na taką ;)

Zgadzam się że akurat ten model wygląda lepiej w stali .

Deus Dona Me Vi

Mam problem z rozmiarami Reverso - w zależności od przeznaczenia raz bardziej podchodzi mi mniejszy (garnitur, koszula, krawat), a raz większy (trochę bardziej casulowo). Do tego jeszcze jest kwestia czy duoface (dwa zegarki w jednym, ale za to robią się grubsze i jako garniturowiec raczej już słabiej), czy jednak klasycznie z jedną tarczą.

Poza tym mierzyłem Saxonię 37 mm ALS - piękny zegarek, ale tu już bez zdjęcia.

post-48855-0-55970300-1581763522_thumb.jpeg

post-48855-0-68393900-1581763540_thumb.jpeg

post-48855-0-04694000-1581763666_thumb.jpeg

Zdecydowanie większy. Ten mały wyglada u Ciebie jakbyś żonie zabrał zegarek ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edited by Jash

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Jak siedzą tak za kostką, to trudno ocenić, szczególnie, że foto z komórki są zakłamane.

Niezależnie od powyższego - też jestem za Duo.

Szkoda, że nie masz foto ALS...

Ja mam sporą różnicę w szerokości nadgarstków i stąd nie oceniał bym na podstawie ostatniego zdjęcia. Z fotek powyżej "oburęcznej", według mnie lepiej (bardziej elegancko) prezentuje się zegarek na czarnym pasku. 

Dzięki za opinie - problem w tym, że są tak zróżnicowane jak moje własne zdanie :D

Mariusz, ten brązowy to ten:

https://www.jaeger-lecoultre.com/ch/en/watches/reverso/reverso-classic-large-monoface-manuel/3858522.html

@szuwi, siedzą tak, bo tak noszę wszystkie zegarki, więc potencjalne Reverso też bym tak nosił.

No właśnie - jak ten mniejszy nałożyła dziewczyna, to na jej ręku wyglądał naprawdę dobrze, czyli coś w tym jest co pisze Jash ;) Z drugiej strony mój DJ 36 też wygląda u niej dobrze (a nawet Sub nie przytłacza).

Na pewno mniejszy byłby traktowany niemalże wyłącznie jako zegarek pod mankiet, bo w mniej oficjalnym stroju, jednak wyglądałby na trochę zbyt delikatny.

Co do duoface - od tej idei spodobały mi się Reverso, więc bardzo chętnie bym takiego przygarnął, tylko wtedy pojawia się kwestia grubości, i już przez to mniej eleganckiego charkteru.

W sumie, to najlepiej byłoby mieć oba rozmiary (a wtedy mniejszy w złotej kopercie) i byłby spokój :D

Edited by Smycel

Mam problem z rozmiarami Reverso - w zależności od przeznaczenia raz bardziej podchodzi mi mniejszy (garnitur, koszula, krawat), a raz większy (trochę bardziej casulowo). Do tego jeszcze jest kwestia czy duoface (dwa zegarki w jednym, ale za to robią się grubsze i jako garniturowiec raczej już słabiej), czy jednak klasycznie z jedną tarczą.

Poza tym mierzyłem Saxonię 37 mm ALS - piękny zegarek, ale tu już bez zdjęcia.

Jeśli dobrze kojarzę, to widząc te modele na żywo, miałem wrażenie,że mają złe proporcje. Dla mnie zdecydowanie długość i szerokość, nie idzie w parze. Czy tylko ja mam takie wrażenie?

Robert

Jeśli dobrze kojarzę, to widząc te modele na żywo, miałem wrażenie,że mają złe proporcje. Dla mnie zdecydowanie długość i szerokość, nie idzie w parze. Czy tylko ja mam takie wrażenie?

Tak.