Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mrówkojady heh ;)

To się nie zgodzę z Kolegą ;)

może nieco ciężka forma, ale w zakresie mokasynów ;)

 

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nie zgodzę z Kolegą ;)

może nieco ciężka forma, ale w zakresie mokasynów ;)

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

Nie musisz ;) ale plusa masz ode mnie a jak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, szukam na lato jakichś fajnych boat shoes. Moje Timberlandy nie wyglądają już za dobrze, więc czas czegoś poszukać. Warunki dwa - kolor brązowy, ciemny bordowy i podeszwa przyszywana, nie klejona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicon, jak być może wiesz poza zegarkami, klasyczne buty to moja pasja od lat, więc odpowiem - z crockettami to kiepski przykład, bo ta firma ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny i nie ma możliwości zakupu nowych butów tej jakości w połowie ceny detalicznej. Używane przez markę angielskie krupony podeszwowe oraz skóry podszewkowe i wierzchnie box calf pochodzące z najlepszych garbarni (których nazwy są jawne w tym biznesie, nie ma tajemnicy) nie są stosowane w butach w cenie detalicznej niższej dwa razy, podobnie jakość wykończenia i detali. .

W zasadzie da się kupić buty Crockett&Jones taniej ,a czasem za pół ceny.,Crockett&Jones robi buty dla Brooks Brothers pod marką Peal &Co i takie buty są ok.$200 tańsze niż w sklepie C&J ,a  kilka razy widziałem w BB buty Peal&Co przecenione 50%.,Tylko jest ryzyko,gdyż pod szyldem Peal&Co BB sprzedaje buty robione przez C&J ,Alfred Sargent i Loake.,Crockett &Jones rzeczywiście robi buty doskonałej jakości ze świetnych skór,ale nie są to buty dla każdego., Kopyta C&J są bardzo wąskie i trzeba mieć stopy smukłe żeby w tych butach wygodnie chodzić.,   

 

Panowie, szukam na lato jakichś fajnych boat shoes. Moje Timberlandy nie wyglądają już za dobrze, więc czas czegoś poszukać. Warunki dwa - kolor brązowy, ciemny bordowy i podeszwa przyszywana, nie klejona.

Rancourt http://www.rancourtandcompany.com/men-s/boat-shoes.html   ,albo Quoddy https://www.quoddy.com/pages/about-us .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, wszystko się da, sam mam Edwardy Greeny Inverness które kupiłem nowe za 950zł i A.Sargenty poniżej 400zł, ale pisałem o cenie detalicznej, a nie okazjach ebayowych, czy wyprzedaży stoków magazynowych (których C&J pod swoją marką nie robi, amerykański rynek i to co robi Brooks Brothers to inna bajka). Co do Peal and Co, to akurat rozpoznanie czy buty robił AS czy Crockett jest proste, wystarczy podstawowa znajomość kopyt danej firmy i detali wykończenia podeszwy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Co do Peal and Co, to akurat rozpoznanie czy buty robił AS czy Crockett jest proste, wystarczy podstawowa znajomość kopyt danej firmy i detali wykończenia podeszwy.

 

Dosyć wesołe . Jest zapewne bardzo proste , pod warunkiem , że butom poświęca się więcej czasu niż na to zasługują , czyli jak się je " uwielbia " .

Ok , wiem , wiem , ta znajomość kopyt to abecadło każdego eleganckiego gościa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W zasadzie da się kupić buty Crockett&Jones taniej ,a czasem za pół ceny.,Crockett&Jones robi buty dla Brooks Brothers pod marką Peal &Co i takie buty są ok.$200 tańsze niż w sklepie C&J ,a  kilka razy widziałem w BB buty Peal&Co przecenione 50%.,Tylko jest ryzyko,gdyż pod szyldem Peal&Co BB sprzedaje buty robione przez C&J ,Alfred Sargent i Loake.,Crockett &Jones rzeczywiście robi buty doskonałej jakości ze świetnych skór,ale nie są to buty dla każdego., Kopyta C&J są bardzo wąskie i trzeba mieć stopy smukłe żeby w tych butach wygodnie chodzić.,   

 

Rancourt http://www.rancourtandcompany.com/men-s/boat-shoes.html   ,albo Quoddy https://www.quoddy.com/pages/about-us .

 

Dzięki. Quoddy kompletnie nie w moim klimacie. Jedyny fajny model to Canoe, ale w nich z kolei przy wyborze podeszwy, boaty są tylko białe, a takich nie lubię. O Rancourtach w sumie mogę napisać to samo odnośnie podeszwy. No i na koniec, wolałbym jeśli juz nie ma opcji przymiarki, żebym nie musiał odsyłać na drugi koniec świata :D

Kolorystycznie podeszwy chciałbym takie jak mam teraz...

 

IMG_0807_zpswwe6mcis.jpg

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Grzechu patrzyłem, dzięki. Niestety te co mi się podobają to nie ma rozmiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć wesołe . Jest zapewne bardzo proste , pod warunkiem , że butom poświęca się więcej czasu niż na to zasługują , czyli jak się je " uwielbia " .

Ok , wiem , wiem , ta znajomość kopyt to abecadło każdego eleganckiego gościa .

Mayor interesuje się butami, ja również, dlatego o tym rozmawiamy, dla przeciętnego nabywcy w stanach nie ma znaczenia czy buty Peal Co produkował AS czy CJ, jakość produktu i gwarancję realizuje Brooks Brothers. A jak kogoś interesują takie niuanse to zagłębia się sam w temat ( jak ja), lub pyta na odpowiednich forach np. styleforum.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Quoddy kompletnie nie w moim klimacie. Jedyny fajny model to Canoe, ale w nich z kolei przy wyborze podeszwy, boaty są tylko białe, a takich nie lubię. O Rancourtach w sumie mogę napisać to samo odnośnie podeszwy. No i na koniec, wolałbym jeśli juz nie ma opcji przymiarki, żebym nie musiał odsyłać na drugi koniec świata :D

Kolorystycznie podeszwy chciałbym takie jak mam teraz...

 

 

 Z boatshoes polecam z całego serca Sperry - moim zdaniem najlepsze a miałem ich już sporo - Sperry bezkonkurencyjne - zdzieram chyba 5tą parę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Boat shoes polecam Sebago. Mam model Patriot z flagą Wielkiej Brytani w przezroczystej podeszwie (szytej). Trzymają się super. Tyle że rozmiarówka dziwna. Bardzo zawyżona. Np. Sportowe noszę 43, tasel loaffes 42 a tutaj mam 43,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Quoddy kompletnie nie w moim klimacie. Jedyny fajny model to Canoe, ale w nich z kolei przy wyborze podeszwy, boaty są tylko białe, a takich nie lubię. O Rancourtach w sumie mogę napisać to samo odnośnie podeszwy. No i na koniec, wolałbym jeśli juz nie ma opcji przymiarki, żebym nie musiał odsyłać na drugi koniec świata :D

 

 

 

Niestety w większości boat shoes są białe podeszwy i nie wynika to ze względów estetycznych tylko z tego ,że takie buty powinny mieć "non marking soles" żeby nie zostawiały śladów na powierzchni łódki .,Podobnie jest ze sneakersami-białe podeszwy,których czyszczenie jest utrapieniem dla użytkowników to nie jest wymysł projektantów, tylko zakaz wstępu w obuwiu z ciemnymi podeszwami do sal gimnastycznych.,  

Po Sperry i Sebago niestety zostały już tylko wspomnienia i nazwa-znak towarowy.,Fabryki w Maine zostały zamknięte ,a produkcja przeniesiona do PRC.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wszystkie boat shoes jakie miałem posiadały podeszwę w takim kolorze, jaki pokazałem na zdjęciu. Wszystkie były "nie brudzące". A co do powierzchni łódki......taki sam marketingowy bełkot jak divery za kilkadziesiąt tysięcy do nurkowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwygodniejsze buty we wszechswiecie 3d0bec332a07e1ff04a0a2d4e2921aa7.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś takie opięte jakby , ale może zdjęcie przekłamuje , szczególnie jeśli są komfortowe .

A może skarpetki piją i uciskają goleń , marszcząc skórę ..

Może to żarcik taki z tymi adidaskami ?

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash z ciemną podeszwą i w ciągłej ofercie z pełną rozmiarówką znajdziesz w... decathlonie- sam nie miałem(jeszcze mnie nie przekonały boat shoes,) ale kilku znajomych nosi i jest zadowolonych. Odnośnie jakości, to jedna osoba lata w nich jakieś 85% całego roku, od ponad roku i są okej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Długa kolejna przed warszawskim sklepem Warsaw Sneaker Store przy ulicy Chmielnej 20. Ludzie stoją już od wczoraj. Dziś, 24 czerwca będzie odbywać się losowanie 500 bonów na buty Yeezy Boost 350 V2 „Zebra”. Szczęśliwcy będą mogli kupić buty za 899,99 złotych. Pozostaje tylko się cieszyć, że na tak drogie buty jest taki popyt.

http://warszawawpigulce.pl/tlumy-przed-warszawskim-sklepem-z-butami-stoja-juz-od-wczoraj-dlaczego-wideo/

 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blunio

Zamiast zebry lepiej pasowałby sweter kandydata na prezydenta - tego od "nie będzie niczego".

 

A może to dobra inwestycja a ja się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś już to wrzucałem ale nic innego mi nie przychodzi do głowy  :lol:

 

jprd 

 

aaaa - buty keni łesta były tańsze  :P

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

@Blunio

A może to dobra inwestycja a ja się nie znam.

Trampki za dziewięć stówek to niewątpliwie inwestycja życia :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.