Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Parę stron wcześniej wklejałem buty Badury. Kosztowały bodaj- 270zł i były warte każdej złotówki. Żałuję że dwóch par nie kupiłem ale chyba od Jasha się zaraziłem i kupiłbym dwie pary New Balance. Problem że są tylko na allegro od niezbyt pewnego sprzedawcy...

Daj mi na pw namiar na niego spróbuje sprawdzić czy jest legitny. Jak nie możemy butów poszukać u sprawdzonych sprzedawców

Nie mniej sprzedawca może być Ok nie wiadomo jak buty, lepiej zapytać na forum SHC

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi na pw namiar na niego spróbuje sprawdzić czy jest legitny. Jak nie możemy butów poszukać u sprawdzonych sprzedawców

Nie mniej sprzedawca może być Ok nie wiadomo jak buty, lepiej zapytać na forum SHC

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Link w moim poprzednim poście. Jak możesz to prosiłbym abyś zapytał. Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Ja preferuję rodzimy przemysł https://www.butyotmet.pl

Zamszowe trzewiki na pory przejściowe noszę od lat i się nie zawiodłem. :wub:

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję rodzimy przemysł https://www.butyotmet.pl

Zamszowe trzewiki na pory przejściowe noszę od lat i się nie zawiodłem. :wub:

One na żywo też są takie nieciekawe jak na zdjęciach ze strony producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeceny w Shoepassion , ustrzeliłem żeglarskie z 50% rabatem 

 

vozP1S.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe połączenie.

Ja mam problem ze znalezieniem białych rzemyków do swoich Sebago.

Przekrój bodaj 3mm x 2mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz kupiłem buty Ryłko i od razu wtopa. Po 4 miesiącach odkleiła się podeszwa w obydwóch butach. Jutro idę do salonu złożyć reklamację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz kupiłem buty Ryłko i od razu wtopa. Po 4 miesiącach odkleiła się podeszwa w obydwóch butach. Jutro idę do salonu złożyć reklamację.

Masz rację że wtopa bo powinny jeden dzień po upływie gwarancji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

 odkleiła się podeszwa w obydwóch butach. 

Na pewno znajdą jakieś wyjście z tej niezręcznej sytuacji. Stwierdzą że buty były używane na deszczu i odmówią uznania gwarancji :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mam wyjątkowe szczęście do polskich (?) butów "z galerii" ;), bo ciągle tu czytam o jakichś strasznych historiach z rozklejaniem się, rozpadaniem, itp. - a mam parę takich pół sportowych od Badury już chyba 3-4 lata i nic się nie dzieje, mam też, podobnie długo, półbuty od Ryłki i też zero problemów. Mam także parę od Wojasa i też w porządku. 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam buty od Kazara które przetrwały setki kilometrów spacerów z psem.

Kupiłem New Balance 1500 made in England i jestem ciekaw jak z ich żywotnością.

 

Co do wygody to nie mają podskoku do Nike Air max 90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się również jeszcze żadne buty nie "rozwaliły". Ostsatnio wyrzuciłem Pumy Cell Trinomic z systemen Disc. Z 1994 roku. :D

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disc system to było coś w tamtych czasach...

Podobnie jak pompowane Reeboki - żarówiaste,

Nike air max

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj było. Koledzy straszyli, że żyłki się urywają... Do teraz system działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam buty od Kazara które przetrwały setki kilometrów spacerów z psem.

Kupiłem New Balance 1500 made in England i jestem ciekaw jak z ich żywotnością.

 

Co do wygody to nie mają podskoku do Nike Air max 90.

 

Miałem wszystkie Airy od Najka i przy Encap i Abzorb od NB to są drewniaki. O stabilności i trzymaniu stopy nawet nie ma co dyskutować.

W temacie M1500, najpewniej popęka Ci biała farba na zewnętrznej stronie buta, ale poza tym jeśli nie zje Ci ich pies, to przeżyją wszystkie inne :)

Ja ostatnio porównywałem zapiętki z prawie dwuletnich M997 noszonych prawie codziennie do kupionych niedawno Reeboków LX8500. Reeboki kilkanaście razy na nogach i oba buty przetarte. W NB materiał nawet nie zmienił koloru na jaśniejszy.

 

Ostsatnio wyrzuciłem Pumy Cell Trinomic z systemen Disc. Z 1994 roku. :D

 

Na takich jak Ty, robiących takie rzeczy jest specjalny kocioł w piekle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj było. Koledzy straszyli, że żyłki się urywają... Do teraz system działał.

Bo to kiedyś robili.

Kupione teraz nie przetrwałyby przez celowe postarzanie.

Miałem wszystkie Airy od Najka i przy Encap i Abzorb od NB to są drewniaki. O stabilności i trzymaniu stopy nawet nie ma co dyskutować.

W temacie M1500, najpewniej popęka Ci biała farba na zewnętrznej stronie buta, ale poza tym jeśli nie zje Ci ich pies, to przeżyją wszystkie inne :)

Ja ostatnio porównywałem zapiętki z prawie dwuletnich M997 noszonych prawie codziennie do kupionych niedawno Reeboków LX8500. Reeboki kilkanaście razy na nogach i oba buty przetarte. W NB materiał nawet nie zmienił koloru na jaśniejszy.

 

 

Na takich jak Ty, robiących takie rzeczy jest specjalny kocioł w piekle :D

Na jednej nodze miałem nike air max 90 (coś ala infrared), na drugiej NB bodaj 576 (czy jakoś tak) i podobnie jak 1500, twardo pod piętą.

W Nike super amortyzacja.

Mam buty Kalenji do biegania w terenie i mają o wiele lepszą amortyzację podeszwy.

 

Dzięki za opinię co do trwałości NB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kurcze, jeszcze bym zrozumiał jakbyś założył 560, ale 1500 i cała reszta to jakbyś po chmurach chodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabyłem 1500 made in England z football packa, na które czaiłem się od dłuższego czasu i w końcu znalazłem w normalnej cenie (299 zł, sklep więcej niż pewny).

Co do amortyzacji to Remy ma rację- 1500 w porównaniu do AM90 są twarde. Może masa użytkownika ma wpływ na odczucia (ważę około 115 kg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Może, ja ledwo 88kg więc moze w moim przypadku air się nie aktywuje :D

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash - odnośnie chodzenia jak po chmurce. Próbowałeś ultra/pure boostów od Adidasa? Nigdy w życiu nie miałem niczego wygodniejszego na nogach. Trzymanie boczne jest słabe, ale jeśli chodzi o wygodę to bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Próbowałem, nawet chciałem kupić będąc w Gdyni na wczasach, ale nie było rozmiaru. Niestety trzymanie pięty porażka trochę. Pewnie bym się przyzwyczaił. Bardzo mi się podobały, a ja tak mam, że jak mi się podoba to muszę mieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash - odnośnie chodzenia jak po chmurce. Próbowałeś ultra/pure boostów od Adidasa? Nigdy w życiu nie miałem niczego wygodniejszego na nogach. Trzymanie boczne jest słabe, ale jeśli chodzi o wygodę to bajka.

Miałem kiedyś Adidasy których przód był cały z siatki i tylko wąski pasek usztywnienia na czubku.

Materiał dość szybko się przetarł nad dużym palcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.