Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, loco50 napisał(-a):

Pisar, nie gniewaj się, ale brzmisz sekciarsko🤣. I żeby nie było - nie mam nic, absolutnie nic, do tego typu obuwia.

 

To nie sekciarske, chociaż wiem co masz na myśli bo sam na początku cisnąłem z barefoodowców tak jak teraz Ty i nie kumałem :) 

To są bardzo proste tematy ale zamknięcie głów na nie jest na poziomie 99,9% więc całkowicie to rozumiem i się nie obruszam. Nikogo też na siłe nie namawiam

 

Ja jednak wyznaję zasadę, że aby krytykować trzeba wypróbować a nie zrobiłeś tego wiec kompletnie nie masz pojęcia o czym z kolegą @XoneX piszemy 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pisar napisał(-a):

 

To nie sekciarske, chociaż wiem co masz na myśli bo sam na początku cisnąłem z barefoodowców tak jak teraz Ty i nie kumałem :) 

To są bardzo proste tematy ale zamknięcie głów na nie jest na poziomie 99,9% więc całkowicie to rozumiem i się nie obruszam. Nikogo też na siłe nie namawiam

 

Ja jednak wyznaję zasadę, że aby krytykować trzeba wypróbować a nie zrobiłeś tego wiec kompletnie nie masz pojęcia o czym z kolegą @XoneX piszemy 

Ależ pisar, przyjacielu ja wcale nie krytykuję ani nie robię sobie jaj. Boże broń!Jest mi zupełnie obojętne kto w czym chodzi - w trampkach, klapkach japonkach, kowbojkach czy obuwiu taktycznym. Co komu pasuje, podoba się, dobrze się czuje, jegi sprawa.Ja tylko lekko zażartowałem z Twoich słów bo zabrzmiałeś jak amłejowiec😁. Cofnij się, pliss do swojego posta, może rzuci Ci się to w oczy? A do samych butów tego typu nic nie mam,sam bym nie nosił (z różnych powodów) ale nie mam żadnych obiekcji. Natomiast mam "wątki" do tego kolegi z filmu, który plecie bzdury pewnie zasłyszane od gościa z silowni, który wyczytał te historie na internecie😁. A ten potem sprzedaje te tematy jako prawdy objawione na YT. I znów podkreślam, że nie mówię o butach, a bajkach na temat potologii stopy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, loco50 napisał(-a):

Ależ pisar, przyjacielu ja wcale nie krytykuję ani nie robię sobie jaj. Boże broń!Jest mi zupełnie obojętne kto w czym chodzi - w trampkach, klapkach japonkach, kowbojkach czy obuwiu taktycznym. Co komu pasuje, podoba się, dobrze się czuje, jegi sprawa.Ja tylko lekko zażartowałem z Twoich słów bo zabrzmiałeś jak amłejowiec😁. Cofnij się, pliss do swojego posta, może rzuci Ci się to w oczy? A do samych butów tego typu nic nie mam,sam bym nie nosił (z różnych powodów) ale nie mam żadnych obiekcji. Natomiast mam "wątki" do tego kolegi z filmu, który plecie bzdury pewnie zasłyszane od gościa z silowni, który wyczytał te historie na internecie😁. A ten potem sprzedaje te tematy jako prawdy objawione na YT. I znów podkreślam, że nie mówię o butach, a bajkach na temat potologii stopy. 


Wszystko jasne i zgoda 🤝😋


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Ależ pisar, przyjacielu ja wcale nie krytykuję ani nie robię sobie jaj. Boże broń!Jest mi zupełnie obojętne kto w czym chodzi - w trampkach, klapkach japonkach, kowbojkach czy obuwiu taktycznym. Co komu pasuje, podoba się, dobrze się czuje, jegi sprawa.Ja tylko lekko zażartowałem z Twoich słów bo zabrzmiałeś jak amłejowiec😁. Cofnij się, pliss do swojego posta, może rzuci Ci się to w oczy? A do samych butów tego typu nic nie mam,sam bym nie nosił (z różnych powodów) ale nie mam żadnych obiekcji. Natomiast mam "wątki" do tego kolegi z filmu, który plecie bzdury pewnie zasłyszane od gościa z silowni, który wyczytał te historie na internecie😁. A ten potem sprzedaje te tematy jako prawdy objawione na YT. I znów podkreślam, że nie mówię o butach, a bajkach na temat potologii stopy. 


 

Napisz prosze jakie bzdury gada gosciu. 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat przyczyn powstawania płaskostopia ( a prawidlowo stopy płasko - koślawej) czy koślawej deformacji palucha. Nie chcę się rozpisywać bo wykład 😁byłby długi i z pewnością niestrawny dla większości czytających. W skrócie - chłopak coś tam słyszał, ale nie do końca głośno i wyraźnie 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, RoKoKo napisał(-a):

Yeezy Slide - jaki rozmiar dla stopy 28,5 - 29 cm, czyli buty typu NB, Nike, etc - 45

 

46 czy 47?

Bierz 46. Ja wszystkie swoje Nike mam 46, a i Slide i FoamRnr mam 47 i siedzą dobrze. Slide może delikatnie luźne, ale to wynika z tego, że mam długą a bardzo szczupłą stopę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ceteth napisał(-a):

Bierz 46. Ja wszystkie swoje Nike mam 46, a i Slide i FoamRnr mam 47 i siedzą dobrze. Slide może delikatnie luźne, ale to wynika z tego, że mam długą a bardzo szczupłą stopę. 

 

Mam właśnie dylemat. W aplikacji adidasa biorąc przewodnich po rozmiarach 46 to 28.4 cm, a 46 2/3 to 28.8 cm. 47 nie pokazuje, ale na logikę mając stopę 28,5 rozmiar 46 nie będzie na styk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeezy są po prostu mniejsze. Właśnie przyjechał do mnie kurier z Yeezy Bone 350v2 i te są nawet 47 1/3. Onyx mam 46 2/3 i dopóki ich nie rozchodziłem ściskały mi palce.

Akurat slide mają to do siebie, że bryła jakby zamyka się do wnętrza, więc miejsca na stopę de facto jest mniej niż długość samego klapka. Tak na szybko wizualizacja :P czerwona linia to długość, na której możesz wygodnie ułożyć stopę, inaczej te podniesione ścianki będą Cię obcierać. jak nosisz nike 45, to yeezy 46 powinny być ok. Klapki i foamrnr mają pełne rozmiary 45, 46, 47 itd. dopiero modele jak 350 mają 46 2/3 czy 47 1/3. Przynajmniej w adidasowej aplikacji Confirmed to tak wygląda.

 

image.png.10eba3475fbe03b47fd85d67a2f03be4.png
 

 

a tu najnowszy nabytek na urlop 😈

IMG_6803.jpeg

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Klepnąłem przystąp do 46. Jak się uda wylosować to będzie okazja zmierzyć. 

Ok, dzięki. Klepnąłem przystąp do 46. Jak się uda wylosować to będzie okazja zmierzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to życzę nam obu powodzenia :D Najwyżej sprzedasz z lekkim zyskiem :) Ja już mam Onyxy Slide, dzisiaj próbuję 39 dla kobitki wyrwać, zobaczymy czy się uda :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za czasy, człowiek musi wygrać losowanie, żeby wydać własne pieniądze:)

 

Losowanie o 10:10 i dalej losują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 hours ago, XoneX said:

Pisar pisze prawdę, sprawdziłem na sobie. Zawsze miałem problem z doborem butów, bo były dla mnie za wąskie. Przerzuciłem się na barefooty i nie wracam do innych, chyba że muszę. Często śmigam w garniturze i do takiego stroju jednak barefootów nie znalazłem (a szkoda) i muszę męczyć się w normalnych butach... Szerokie buty + zero drop to jest to, w czym jest mi najwygodniej. 


Potwierdzam, u mnie nawet ból kolan znikł po dwóch tygodniach noszenia tych człapaków😉

C1F8A6D5-C1F0-4E6A-8E5F-8D63C95E68D4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RoKoKo napisał(-a):

Co za czasy, człowiek musi wygrać losowanie, żeby wydać własne pieniądze:)

 

Losowanie o 10:10 i dalej losują?

Ostatnio dostałem info chwilę po 12. Ale widzę, że ludzie na grupach Streetwearowych się niecierpliwią i też piszą, że jeszcze czekają na wynik :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ceteth napisał(-a):

Ostatnio dostałem info chwilę po 12. Ale widzę, że ludzie na grupach Streetwearowych się niecierpliwią i też piszą, że jeszcze czekają na wynik :) 

 

dziwne, bo na profilu stealalert na fb pojawia się info od 12 o wts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaiłem się na Jordan 1 Retro High OG UNC ale zaspałem w dniu premiery... 10 minut i nie było śladu na apce, jak zwykle ostatnio :P

 

Z rozpaczy kupiłem sobie ostatnio coś z zupełnie innej beczki. Nawet fajnie się w tym chodzi.

4-1.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yezzy 350V2 Bone na Vitkac prawie wszystkie nr dostępne, hm już nie ma parcia na te buty ?

Edytowane przez arturlep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adidas wyprzedaje masowo stock, który im został, więc pewnie chwilowo nie brakuje rozmiarówki.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MasterMind napisał(-a):

Czaiłem się na Jordan 1 Retro High OG UNC ale zaspałem w dniu premiery... 10 minut i nie było śladu na apce, jak zwykle ostatnio :P

 

Z rozpaczy kupiłem sobie ostatnio coś z zupełnie innej beczki. Nawet fajnie się w tym chodzi.

 

To pewnie nie zwróciłeś uwagi, że rzucili AJ1 high UNC na zwykła aplikację Nike i nie wiem jaką masz nogę ale 40 i 41 dalej są dostępne :P

 

Ogólnie kilka dni temu do zwykłej appki Nike rzucili kilka fajnych modeli AJ1 high i np AJ3 :P Przejrzyj sobie ofertę i jak byś coś kupił, nie moja wina :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A imię jego czterdzieści i cztery... a tego rozmiaru to już nie uświadczysz :P

 

Idź pan na milicję, uważam że to trochę niepoważne, by w 10 minut po premierze na apce nie można było kupić seryjnie produkowanego w Chinach "buta" - w dodatku jednego z wielu kolorystycznie wariantów tego samego modelu. Nie będę tu rantów pisał, ale na moje to jest po prostu chore.

 

Co do dostępnych na zwykłej stronie Nike... no i niepotrzebnie mi mówiłeś! Teraz patrzę, że Jordan 1 Retro High OG Craft są dostępne :P

 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popyt wygenerowany przez skuteczny marketing i sprzedasz zwykły but, często nawet nie średnio ładny, produkowany masowo za wysoką cenę i to w losowaniu…. Nie pojmę, ale każdy robi to co lubi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaże Wam obuwie ochronne w dużej fabryce w Azji

 

20230814_145838.jpg

20230811_151545.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, irekm napisał(-a):

Pokaże Wam obuwie ochronne w dużej fabryce w Azji

 

20230814_145838.jpg

20230811_151545.jpg

 

 

Może mają dobre ubezpieczenie i opiekę medyczną w ramach zatrudniania. 

 

 

 

 

 

 

Ja bym chciał jakieś nowe New Balance made in UK lub USA w fajnej kolorystyce. Tylko z cenami trochę odlecieli bo obecnie powyżej 1000zł.

NB w takim wykonaniu wytrzymują lata i dość duże przebiegi.

Mam NB 1500 Yard Pack z 5 lat i po odmalowaniu przodów wyglądają rewelacyjnie. 

To przykład ciekawej kolorystyki:

1087181-undefined.jpg?w=960

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też poluję na jakieś NB 1500 ale ceny chore, w outletach za granicą pojawiają się po 150-170euro ale kolorystyki i rozmiarówka wybrakowana 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.