Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sapek

BUTY

Recommended Posts

Ja trzy dni temu odebrałem takie Loake:

cudo, też bym takie chciał ale $$$$ :D

cudo, też bym takie chciał ale $$$$ :D

Vojtonus, świetny wybór , mam kilka par Loake i sobie chwalę, oprócz monków, które są nieco przyciasne w podbiciu.

Jakość jest faktycznie na bardzo przyzwoitym poziomie. Następny zakup to chyba będzie coś od Barkera. Może jakieś fikuśne derby jak np. model Blair :)

Kupiłem też Chukki z Timberlanda, ale niestety jestem zawiedziony - założone może 4 razy i cholewka się rozpruła na szwie przy języku...

Gratuluje zakupu klasyczne buty zawsze są na czasie.

Kupiłeś w sklepie stacjonarnym czy online?

Wysłane z iPhone

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

A ja dziś takie promocyjne, włoskie mokasyny zakupiłem w TK Maxx. Tak zwana "ich cena" lekko przegięta, ale na angielskim ebayu znalazłem te same za 345 funtów, więc za 145zł grzechem było nie brać :)

IMAG0500_zpsaed18u62.jpg

IMAG0496_zpsbrl3ihlq.jpg

IMAG0497_zpsudfixpg6.jpg

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Na moje oko to nie są mokasyny,tylko penny loafers.,Mokasyny nigdy nie mają obcasa.,

To był skrót myślowy, jak widać błędny. Na każde wsuwane tak mówię. Oczywiście to są loafersy, bo mokasyny raz, że nie mają obcasa to podeszwę mają z tego samego kawałka skóry co reszta buta.

F&D Forward. Chyba jakaś mała lokalna włoska firma. Nie kojarzę kompletnie. Z Filipem rozmawiałem też nie bardzo. Nie mniej to nie ważne. Są ładne, dobrze wykonane i kosztowały tyle co kilka butelek dobrego piwa :)

VIA DELLA REPUBBLICA, 63 - LOC. STABBIA
CERRETO GUIDI (FI) IT 50050

Fajna podeszwa - z przyssawkami do wspinania się po szybie he,he.

Gratuluję upolowania okazji.

Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

Guest vitriol

Panowie, jak się nazywa taki rodzaj butów? Boat-boots?!?

b0f589f1f491594bb076752fc5031c1a.jpg

koledzy- kiedyś mieliśmy na forum ( ktoś "wrzucił") wzór pisma reklamacyjnego z odniesieniem się do paragrafów, Sądu Konsumenckiego itd.

Czy macie coś takiego???

Po niecałym miesiącu buty przetarły się na pięcie i w odpowiedzi dostałem że: to moja wina bo źle użytkowałem!!!!

Pomożecie????

Wal do rzecznika praw konsumentów. Tam powiedzą Ci wszystko i pomogą z pismami.

rXQHFG4.jpg

Z tego co kojarze to kolega Jash wrzocil kiedys wzor takiego pisma.

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Pawel007

Jaki to producent robi takie buty?

Rzecznik konsumentów to dobry adres.

Palladium

Ale myśle ze jest to jednostkowy przypadek. Miałem/ mam tych butów naście par i to pierwsza akcja. Najbardziej mnie wkurzyło ze zawsze kupuje u tego samego dostawcy i tak mnie potraktował.

Jeżeli ktoś z was odgrzebie takie pisemko proszę o pw

Nie wiem jak w Waszych miastach, ale skuteczność wrocławskiego rzecznika przy mediacjach jest bardzo słaba. Po pierwszej porażce przestałem tam chodzić i korzystam z usług kolegi, prawnika. Nie jest za darmo, ale 9/10 przypadków po pierwszym jego piśmie, poprzedzającym ewentualną drogę cywilną, sprawa znajduje finał. Raz się tylko zdarzyło, że finał był w Sądzie, ale wtedy walczyłem sam i się opłaciło. Tylko pytanie, czy się chce i nie szkoda nerwów, bo mnie już tak. Żonie teraz poszedł zamek w torebce. Nigdzie takiego nie mogą dorobić, bo rozmiar dziwny. Reklamacja odrzucona, odwołanie również. Poszedłem do rzecznika. 50/50 ale raczej nie wróży sukcesu. Koledze już nie dawałem tej sprawy bo torebka ledwo za 299zł, a jak mam jeszcze jemu płacić 150zł.....wywaliłem ją do śmieci.

Żelki super, a 577 wiadomo, że sztos ;)

Może mi ktoś doradzić czy warto kupić NB z UK/USA dopłacając 400CBL? Tak w sklepie to nie bardzo widziałem różnicę, a już na pewno nie na na tyle szekli. Pomijając design który może się podobać bardziej lub mniej to one są dużo lepiej wykonane?

1dFQTya.png

Pomijając że uwielbiam sneakersy i mam ich sporo zawsze wypowiadałem się krytycznie o wszelkiej maści NB, aż do zeszłego sezonu kiedy zakochałem się w jednym z modeli 998 USA, jest różnica i to duża oraz warto dopłacić zdecydowanie.

Może mi ktoś doradzić czy warto kupić NB z UK/USA dopłacając 400CBL? Tak w sklepie to nie bardzo widziałem różnicę, a już na pewno nie na na tyle szekli. Pomijając design który może się podobać bardziej lub mniej to one są dużo lepiej wykonane?

Powiedziałbym tak. Jakość NB w wersji USA jest najlepsza ze wszystkich sneakersów. UK trochę słabsza ale nadal wysoka. Moje 997 noszone bez przerwy od 1,5 roku, prane ze 4 razy w pralce wyglądają jak nowe. Guma na podeszwach się nie ściera, sutki jak nowe. To samo zapiętki. Super mesz i wykonanie. I przede wszystkim wygoda. Te buty są jak gajer szyty na miarę, wygodne jak kapcie. Nie ma dla mnie nic lepszego od NB, a mam tego trochę w szafie :D

Dizajn wiadomo, albo się podoba, albo nie. Cała reszta poza konkurencją.

Edited by Jash