Ceteth 6294 #7276 Napisano 11 Maja W dniu 8.05.2026 o 19:05, MasterMind napisał(-a): Air Jordan 1 Low Banned. W USA już była premiera, w Polsce nie wiem, chyba 16 maja. Nigdy nie byłem przekonany do tej kolorystyki, ale na żywo całkiem fajnie to wypada. U mnie w tamtym tygodniu wjechały Jordan 11 UNC low. Moja kobieta stwierdziła, że jak je założę to nie wyjdzie ze mną z domu Przez długi czas nie mogłem się do 11 przekonać, jakoś pół roku temu zacząłem się łamać, a teraz posiadając już niskie, czekam na premierę jakichś fajnych wysokich 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MasterMind 13012 #7277 Napisano 11 Maja Ta lakierowana skóra jest zaiste trochę kontrowersyjna Bałbym się, że o coś zarysuję i już nie będzie wyglądać tak atrakcyjnie i lśniąco. Ale kolorystyka mi się podoba. Kolory "UNC" są zawsze fajne na Air Jordanach. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ceteth 6294 #7278 Napisano 12 Maja Ja zacząłem teraz podchodzić do dalszego rozwijania kolekcji na zasadzie - stonowanych. bezpiecznych kolorystycznie i designowo butów mam już sporo. Trzeba teraz iść w stronę dziwniejszych/rzadziej widywanych Jordanów, choćby miałyby być zakładane kilka razy w roku. Jak dobrze pójdzie jakoś w lipcu przeprowadzka z mieszkania do domu gdzie będę miał swoją "jamę chama" i jedna ściana będzie poświęcona na buty w końcu nie będe musiał trzymać niektórych w pudełkach 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MasterMind 13012 #7279 Napisano 25 Maja Ja zrobiłem sobie taką mini-historyczną wystawkę w gabinecie 4 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piter80 98 #7280 Napisano 29 Maja W dniu 11.05.2026 o 10:57, Ceteth napisał(-a): U mnie w tamtym tygodniu wjechały Jordan 11 UNC low. Moja kobieta stwierdziła, że jak je założę to nie wyjdzie ze mną z domu Przez długi czas nie mogłem się do 11 przekonać, jakoś pół roku temu zacząłem się łamać, a teraz posiadając już niskie, czekam na premierę jakichś fajnych wysokich W grudniu wychodzą wysokie 11 space jam. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MasterMind 13012 #7281 Napisano 11 Czerwca Czas na ukoronowanie kolekcji AJ1 - udało mi się wreszcie upolować parę oryginalnych Chicago z 2015 roku w fabrycznym stanie. Jakościowo bardzo podobne do innych modeli, które mam z lat +2018. Soczysta czerwień, fajna, miękka w dotyku skóra, sztywny, mocno wypełniony język. Ogólny krój, mimo że odbiega od wzoru z 1985 (są bardziej "garbate") moim zdaniem najbardziej wygodny do noszenia na co dzień - no i w porównaniu z modelem Chicago "Lost and Found" z 2022 roku, skóra gładka, bez sztucznego postarzania (spękania) i pokryta warstwą ochronną (będą trudniejsze do zabrudzenia i łatwiejsze do czyszczenia). Jak na parę, która przeleżała 11 lat w pudle, stan też idealny. 3 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MasterMind 13012 #7282 Napisano 14 Czerwca (edytowane) No to jeszcze zdjęcie całościowe - miałem dziś moment na długo planowaną foto-sesję Edytowane 14 Czerwca przez MasterMind 12 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77585 #7283 Napisano 14 Czerwca 50 minut temu, MasterMind napisał(-a): No to jeszcze zdjęcie całościowe - miałem dziś moment na długo planowaną foto-sesję 😲😲😲👍👍👍 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sławol 2381 #7284 Napisano 15 Czerwca W dniu 14.06.2026 o 16:53, MasterMind napisał(-a): No to jeszcze zdjęcie całościowe - miałem dziś moment na długo planowaną foto-sesję Imponująca kolekcja, brawo 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Valygaar 6777 #7285 Napisano 16 Czerwca (edytowane) W dniu 14.06.2026 o 16:53, MasterMind napisał(-a): No to jeszcze zdjęcie całościowe - miałem dziś moment na długo planowaną foto-sesję Niezła zajawka, podziwiam 👏🏼 Jest kapitalna bluza pod to: Miałem ją w ręce, jakość super i do AJ pasuje w punkt Ja wybrałem inna serię, z zielonym akcentem i czarnym jumpmanem, bo ten model buta kompletnie nie pasuje na moją stopę. Edytowane 16 Czerwca przez Valygaar 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Piotr30 2 #7286 Napisano 18 Czerwca W dniu 14.06.2026 o 16:53, MasterMind napisał(-a): No to jeszcze zdjęcie całościowe - miałem dziś moment na długo planowaną foto-sesję Aż zazdroszczę 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ceteth 6294 #7287 Napisano 13 godzin temu Pierwsze zakupy na StockX całkiem udane :p obie ceny już ze wszystkimi opłatami 😁 Jordan 1 Low Chicago - 120 USD Jordan 1 high UNC - 102 USD breloczek za darmo :) kolega z pracy wydrukował na firmowej drukarce 3d 😁 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach