Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście przód tego modelu nie podchodzi (typu love me or hate me), ale trzeba przyznać że pomysł na design bardzo ciekawy.

 

 

 

Z tym modelem mam dokladnie tak samo, sam nie moge ich miec bo po prostu sie sobie w nich nie podobam ;) ale niektore stylizacje z tymi butami bardzo mi sie podobaja. 

Siostre chcialem namowic na nie, byla przez jakis czas seria w czarnej skorze z metalowym przodem jakby oblanym benzyna. Mega mi sie podobaly, jak juz sie w koncu przekonala to juz nie bylo nigdzie jej rozmiaru ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można takie kupic?

To nie jest produkcja seryjna, lub gotowe buty z salonu :)

Wykonał je mój znajomy. Znajdziesz go na Instagramie pod nickiem: @bacustoms_art. Młody utalentowany chłopak, tegoroczny maturzysta. Przezdolny!!! Wybierasz buty, albo po prostu kupujesz i wysyłasz. A on robi cuda :)

Inne namiary mogę podesłać na priv.

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest produkcja seryjna, lub gotowe buty z salonu :)

Wykonał je mój znajomy. Znajdziesz go na Instagramie pod nickiem: @bacustoms_art. Młody utalentowany chłopak, tegoroczny maturzysta. Przezdolny!!! Wybierasz buty, albo po prostu kupujesz i wysyłasz. A on robi cuda :)

Inne namiary mogę podesłać na priv.

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Jak z trwałością takiego dzieła?

Namiary wrzuć może tutaj (chociaż RODO, to na priv lepiej). Skorzystamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z trwałością takiego dzieła?

Namiary wrzuć może tutaj (chociaż RODO, to na priv lepiej). Skorzystamy :)

Ciężko mi określić trwałość, bo to pierwsza moja para od Bartka. Ale buty są wymalowane specjalistyczną farbą przeznaczoną do malowania skóry i dodatkowo zabezpieczone odpowiednim lakierem. Myślę że dobrze się to będzie nosić. Na "oko" wygląda solidnie. 7d0dbbf5df7a2c8e06c75dcae1c43797.jpg

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie takie, super wygodne trochę gorąco tylko. 2d82c914b23d7e54917faa0ca1a74685.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekkie, bardzo wygodne, przewiewne. Recepta na średnio estetyczne gołe męskie stopy latem.919a25865149639a429e08e04d6c0dd1.jpg

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygodne trampasy Vansa, bo duzo ludzi w nich widuję?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygodne trampasy Vansa, bo duzo ludzi w nich widuję?

Z własnego doświadczenia powiem że tak. Mam dwie pary. Chociaż niektórzy narzekają, zwłaszcza na pocenie się nogi i cyrkulację powietrza. Pewnie kwestia organizmu.

 

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wygodne trampasy Vansa, bo duzo ludzi w nich widuję?

Bardzo  :) Dobrze się sprawdzają przy koszeniu trawnika  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie te z biala podeszwa ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

ale chyba nie te z biala podeszwa ;)

Niestety, trochę przez przypadek w takich właśnie prowadziłem kosiarkę i one już białej podeszwy nie mają  ;) Ale pewnie jakoś je doczyszczę  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosi ktoś takie sportowe klasyki jak Air Force 1? Zastanawiam sie właśnie nad nimi.

 

7ad29abc8418e37ed318da24a5b7f310.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosi ktoś takie sportowe klasyki jak Air Force 1? Zastanawiam sie właśnie nad nimi.

 

 

Buty bardzo wygodne, ale ja w nich chodzę tylko jak jest mniej niż 15 stopni na zewnątrz, bo stopa się w nich mega grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogólnie zastanawia moda na białe tenisówki w ciepłe dni czy to ze skóry czy materiałowe. np. Lacoste itd

 

Dla producentów ok, bo wiadomo że takie buty łatwo zabrudzić i po sezonie mogą wyglądać słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia:

 

vansy - mega szybko się niszczą, słaby stosunek jakości do ceny + farbują po zamoczeniu

 

nike air force - wygodne 'kloce', wytrzymałe, ciężkawe, ale tez bardzo ciepłe i popieram kolege wyzej, lepsze na temperatury ok 15 stopni

 

@Remy

zależy gdzie chodzisz i jak dbasz ;) ja zawsze bałem się białych butów, w tym roku kupiłem na próbę białe trampki big stara i stały się moimi ulubionymi butami (i wcale się tak łatwo nie brudzą, chyba ze chodzisz po piachu dużo) i już rozglądam się za kolejnymi białymi butami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam midy Air Force 1 na zimę. Porzadnie zaimpregnowane dają radę w polskich warunkach w mieście. Wygodne, bo mają system pod całą podeszwą. W lecie bym ich nie założył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia:

 

vansy - mega szybko się niszczą, słaby stosunek jakości do ceny + farbują po zamoczeniu

 

nike air force - wygodne 'kloce', wytrzymałe, ciężkawe, ale tez bardzo ciepłe i popieram kolege wyzej, lepsze na temperatury ok 15 stopni

 

@Remy

zależy gdzie chodzisz i jak dbasz ;) ja zawsze bałem się białych butów, w tym roku kupiłem na próbę białe trampki big stara i stały się moimi ulubionymi butami (i wcale się tak łatwo nie brudzą, chyba ze chodzisz po piachu dużo) i już rozglądam się za kolejnymi białymi butami

Ja też zawsze bałem się białych a aktualnie rozważam wlasnie te białe air force ☺

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one sa ze skory wiec latwo wyczyscic ;)

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam air force 1 ale wysokie czarne, przymierz bo mnie sie niskie wydawaly nieproporcjonalne na mojej nodze.

Mam tez zamszowe kamelowe, tak jak koledzy wczesniej wspomnieli idealne na zime w lecie za cieplo w nich.

 

Ja w weekend kupilem jordany chukka tez kamelowe ;) jakos lubie ten kolor.

O te: https://www.nike.com/pl/t/buty-meskie-jordan-eclipse-chukka-MJ2vk5

dobry deal zrobilem byly w outlecie w promocji wyszly mnie lekko ponizej 200zl

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam air force 1 ale wysokie czarne, przymierz bo mnie sie niskie wydawaly nieproporcjonalne na mojej nodze.

Mam tez zamszowe kamelowe, tak jak koledzy wczesniej wspomnieli idealne na zime w lecie za cieplo w nich.

 

Ja w weekend kupilem jordany chukka tez kamelowe ;) jakos lubie ten kolor.

O te: https://www.nike.com/pl/t/buty-meskie-jordan-eclipse-chukka-MJ2vk5

dobry deal zrobilem byly w outlecie w promocji wyszly mnie lekko ponizej 200zl

Bardzo fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam air force 1 ale wysokie czarne, przymierz bo mnie sie niskie wydawaly nieproporcjonalne na mojej nodze.

Ja mam właśnie czarne, krótkie i noszę je jesień/zima/wczesna wiosna. Jak nogawka opiera się na bucie to wygląda to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie mam te są cienkie tylko zamsz bez grubej wyściółki w środku, w lecie lepiej się spisują
2d1e0c3dc2766032c4b5301f13cade75.jpg

 

a jak znajde gdzies w dobrej cenie to jeszcze sobie kupie te:

917753-400_01.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.