Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W kafelki, spadł ze stosunkowo niedużej wysokości, na szczęście chyba nie mocno przywalił, bo chodzi jak trzeba, nakręca się. Jakiś czas temu coś miał problem z nakręcaniem ale pomogła minimalna ilość oleju i generalnie jest ok. Będę musiał zmówić kuriera, sikora czeka wycieczka do stolicy ;-) Upierdliwy klient ze mnie...

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 głos na czerwone :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny pasek ten z z otworami. Jaki żółty, jaki czerwony? ja tu widzę dwa szare ;-)

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z żółtymi akcentami jakoś bardziej iteresująco wygląda jako całość, niż ta z czerwonymi. Żółta wskazówka sekundnika powoduje pozytywne skojarzenia z niektórymi modelami Tissota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale żółty jakoś tak bardziej zwraca moją uwagę i w moim odczuciu lepiej współgra z barwą tarczy. Przyznam, że zieleń też robiłaby fajne wrażenie, a skoro już jesteśmy w temacie "aut" to najlepiej odcienia John Deere-a lub loga firmy Mann- Hummel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba fajne, żółty trochę ciekawszy.

przy okazji nieśmiało zapytam o pilota, który był niedawno zapowiadany - kiedy można spodziewać się nowszych informacji na jego temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knujemy tego lotnika. Wstępnie 2 wersje: 3 wskazówki w kopercie od 200 i chrono w kopercie od F125p. NIedługo zaprezentujemy projekty :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knujemy tego lotnika. Wstępnie 2 wersje: 3 wskazówki w kopercie od 200 i chrono w kopercie od F125p. NIedługo zaprezentujemy projekty :-) 

a moze coś limitowanego z grawerowaną  kopertą? robią wrażenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odejdę na chwile od tematu, jestem przeszczęśliwy, wrócił mój ulubieniec z naprawy :-) Wielkie słowa uznania dla Pana Adama. Circle po wypadku wyglądał jak Robocop po ostrzelaniu, jak ta jego przyłbica na oczy lekko pęknięta, ale działał dalej bez zarzutu. Na dodatek, jak to Pan Adam skromnie określa, odbyło się ,,BEZKOSZTOWO". Pół roku po gwarancji :-) i nawet nie trwało to zbyt długo, choć pisałem, że nie spieszy mi się. Jeszcze raz szacunek i podziękowania dla Adama i serwisu Xicorra.

 

Dodam, że wymieniono mi, że tak powiem ,,pół zegarka" czyli nie tylko stłuczoną szybkę, a cały ten pierścień, więc pozbyłem się nieestetycznych rys :-) Do tego dostałem nowa tarczę. W pracy powiem, że wymienili mi na nowy zegarek ;-)

 

Oto efekt.

post-70090-0-63434100-1476986286_thumb.png

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xicorr ma rewelacyjny serwis który wychodzi naprzeciw klientowi. Sam tego doświadczyłem.

Od wczoraj pasek mojej Warszawy ma nową klamrę. Jak się prezentuje oceńcie sami.

 

post-44358-0-62400800-1477574551_thumb.jpg

Edytowane przez Jaas

Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nawet kolorystycznie pasuje. Wydaje się odrobinę za masywna, ale to zapewne efekt ujęcia takiej perspektywy w zdjęciu.

 

Jakby samochody miały serwis jak Xicorr, to nie psułyby się :-)

 

Ps, skąd ją masz?

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od  Chińczyka. ;) Zamówiłem 22 i 24mm. Jakość wykonania bardzo dobra. Ogólnie klamr jest dużo w stylu Paneraia.

https://www.aliexpress.com/item/MAIKES-316L-Stainless-Steel-Watch-Strap-Clasp-22mm-24mm-26mm-Brushed-Deployment-Watch-band-Buckle-for/32640332317.html?spm=2114.13010608.0.0.BGvfz8
 


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.