Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xylog

 

Szkoda, że na forumowym spotkaniu KMZiZ ani w Kwadracie nie byłeś taki chętny do oceniania administracji CW...

 

Na spotkaniu KMZiZ, musisz przyznać, były ciekawsze tematy niż problemy innego forum.

 

A o spotkaniu w Kwadracie nie masz pełnej informacji. Nie kryłem się ze swoimi poglądami na wasze działania, dzieliłem się nimi z członkami administracji tam obecnymi.

Na forum GG to było niemożliwe, jak to ładnie ujmowałeś "przynależność do forum nie jest obowiązkowa". Ci co tago próbowali, szybko pozbawiani byli prawa głosu.

Chyba nie bez twojej przyczyny.

 

Ale kończmy tę publiczną dyskusję, dalsze zarzuty może na PW?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, powiedzcie mi co tu się dzieje? Zapytałem o opinię o konkretnych zegarkach, a tu jakbym kij w mrowisko wsadził i zaczęła się wojna kto ma lepsze forum :|

 

Na dodatek dostałem na wstępie ochrzan, że nie przeczytałem innych tematów i wpisów kogoś tam, które mnie nie interesowały. Nieźle, ale o co cho?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Fokę i jestem z niej bardzo zadowolony, fakt miałem z nią małe problemy i zegarek musiał iść na gwarancję, ale ta odbyła się bardzo szybko i bez problemów. Zegarek sprawia mi dużo radości. Pewne zgrzyty też są, chodzi oczywiście o bezel i świecenie tj. indeksy świecą bardziej niż wskazówki. Ale jak ktoś powiedział liczba plusów przeważa nad minusami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - napiszcie w jakim temacie i w którym dziale na CW jest ta zabawa ?

Nie mogę usnąć więc z chęcią poczytam inaczej będę w kółko jakieś zegarki przeglądał, nie bywam na CW i nie wiem gdzie co jest z góry serdecznie dziękuję, pozdrawiam Piotr.

PS: tutaj zbyt wolno przybywa postów i zaczynają się powtarzać.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - napiszcie w jakim temacie i w którym dziale na CW jest ta zabawa ?

Nie mogę usnąć więc z chęcią poczytam inaczej będę w kółko jakieś zegarki przeglądał, nie bywam na CW i nie wiem gdzie co jest z góry serdecznie dziękuję, pozdrawiam Piotr.

PS: tutaj zbyt wolno przybywa postów i zaczynają się powtarzać.

 

Też bym se przeczytał ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, zapraszam :-)


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem - dziękuję wysłałem Arturowi, ale niewiele tam napisali, a co się stało ze Svedosem ?

Ps: faktem jest, że nie ogarniam tej gwary i nie rozumiem wewnętrznych dowcipów - prośba o bardziej przejrzysty i zrozumiały, prosty język - dzięki.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 prośba o bardziej przejrzysty i zrozumiały, prosty język - dzięki.

On jest prosty ;) -tylko nie polski ,dlatego trudno go zrozumieć......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, zapraszam :-)

Kolega w myśl przysłowia-"Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek"? ;):):D,czy jak mawiała jedna Violetta-zegarek...... ;)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega w myśl przysłowia-"Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek"? ;):):D,czy jak mawiała jedna Violetta-zegarek...... ;)

Nie bardzo rozumiem :-(


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem :-(

Witaj w klubie !

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co się stało ze Svedosem ?

Zmienił nick na Motór System. To takie odniesienie do ulubionego przez GG Rotor System na ich zegarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Dzika na bransolecie i bardzo chciałbym się do czegoś przyjebać, ale muszę przyznać, że nie ma do czego. Kiedy otwarłem pudło wymknęło mi się "nie przypuszczałem, że będzie aż tak dobrze". Pływałem w nim i nurkowałem w zimnej wodzie, chodził dobrze i jest w dziesiątce zegarków, których sprzedaży najbardziej żałuję Chętnie kupię go jeszcze raz.

Fundacji nie lubię, ale zegarki tak. Można tak? :unsure:  :huh:  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne poczucie smaku ( fundacja i jej forum) i estetyki (zegarki Gerlach). W moje wartości nie wpisuje się ani jedno ani drugie. Nie wspomnę już o prymitywnych zaczepkach. I to kieruję do Blazów we wszystkich postaciach, Alamo etc. Macie coś do mnie, to proszę przyjechać, zadzwonić, cokolwiek byle po męsku....a nie ukradkiem ubliżać mi personalnie na Waszym forum. Alamo, brakuje Ci jaj żeby napisać tutaj, to co piszesz tam?.  Przez 15 stron nie interesował mnie ten wątek ani to że publicznie obrażacie moją osobę tutaj i na CW. Moja cierpliwość jest jednak ograniczona i gwarantuję Ci ALAMO i ze wszystkimi klakierami (fikcyjnymi kontami założonymi dla podtrzymania swoich szczytnych tez - to do Moda aby znowu nie dał mi ostrzeżenia. to nie jest określenie skierowane do kogoś personalnie), że jeszcze raz przeczytam o sobie obraźliwe słowo, bądź dowiem się, że obrażasz mnie na swoim forum,  będziesz mógł już rozmawiać ze mną tylko przez mojego prawnika. Nikt nie musi kupować Glycinów, Eposów, Tissotów, Omeg itd, tak samo nie musi kupować Gerlachów. Ale każdy ma prawo wyrazić opinię na temat odczuć co do zegarka i jego wykonania, jeśli miał go w rękach (tak Blaz- masz fascynującą zdolność do wyrażania opinii na temat zegarków, które nie są jeszcze dostępne). Dla mnie to jest totalny szmelc ale nigdzie o tym nie napisałem, bo nie miałem zamiaru Wam przeszkadzać w tym co robicie. Patrzyłem na Was jak na Copernicusa, Xicorra czy ChronoArt życząc sukcesów w rozwoju polskiego zegarmistrzostwa. Santino, pamiętasz spięcie w Mariocie? Nie usłyszałeś ode mnie złego słowa.  I to był zdecydowanie błąd, bo poziom kultury osobistej stojącej za wymienionymi firmami przewyższa Wasz o lata świetlne co niestety przekłada się na wyroby.  Z czego wynika Wasze zachowanie? Jedynie chyba z kompleksów. No chyba tak, bo czym można nazwać taki opiniotwórczy wpis na CW "GG stał się de facto największym polskim producentem zegarków mechanicznych, jesteśmy obecni w ponad 50 krajach na świecie." Moje skromne pytanie, gdzie można kupić Wasze produkty w tych 50 krajach? Proszę wskazać dwa oprócz Polski" .  A tak a propos świata , to wystarczy uważnie czytać fora, żeby widzieć, że świat się śmieje z Waszego "wewnętrznego" kreowania popytu na swoje wyroby. Jeśli ktoś chce się odnieść do mojej wypowiedzi, to proszę jedynie z odpowiedzią na moje pytanie, które postawiłem.

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne pytanie, gdzie można kupić Wasze produkty w tych 50 krajach? Proszę wskazać dwa oprócz Polski" .  A tak a propos świata , to wystarczy uważnie czytać fora, żeby widzieć, że świat się śmieje z Waszego "wewnętrznego" kreowania popytu na swoje wyroby. Jeśli ktoś chce się odnieść do mojej wypowiedzi, to proszę jedynie z odpowiedzią na moje pytanie, które postawiłem.

Sprzedaż jest internetowa więc te zegarki można kupić w zasadzie wszędzie gdzie jest internet ;) A zadowolonych klientów Fundacji znajdziesz pewnie na wszystkich kontynentach :)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca odpowiedź na moje pytanie. Krajów jest blisko 200, Załóżmy że połowa nie ma internetu. Można je więc kupić ze 100 krajów w Polsce ale nie w 100 krajach. Nie sadzę  żeby autor mógł mieć to na myśli.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

To nie do końca odpowiedź na moje pytanie. Krajów jest blisko 200, Załóżmy że połowa nie ma internetu. Można je więc kupić ze 100 krajów w Polsce ale nie w 100 krajach. Nie sadzę  żeby autor mógł mieć to na myśli.

Myślę, że autor miał na myśli obecność produktów u użytkowników w 50 krajach. Zaraz będzie odbicie piłeczki że napisał, że sa obecni, a nie dosłownie o produktach, ale miejmy na uwadze szeroko pojęty kontekst. Jak sam nadmieniłeś, zdanie pochodzi z forum CW, gdzie o Fundacji wszyscy użytkownicy wiedzą i mają swiadomość tego, że nie jest to wielkie korpo, które ma biura i innego typu lokacje na całym świecie, więc taki skrót myślowy był dopuszczalny. Tego zdania w tej formie nie znajdziesz na stronie internetowej fundacji czy w innych oficjalnych materiałach informacyjnych. Nie wiem czy  zostanie zrozumiane co chciałem przekazać - mam nadzieję że tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie odbicia piłeczki. Ja już temat zakończyłem. Byłem jedynie zdumiony. Jednak jest napisane to co jest napisane. Więcej odpowiedzi nie oczekuję. Wypisuję się z tematu.

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pie...ten temat musi być zamknięty, oskarżenia, pomówienia etc. co to za forum? i to poważni sprzedawcy? Zero profesjonalizmu i klasy, wstyd!!!

Myślałem, że ludzie, którzy są pewni swoich racji i uważają, że reprezentują "inny poziom" potrafią "być ponad", a tak wychodzi z nich to co najgorsze. 
Jak to łatwo samemu zepsuć swój wizerunek, przykre.

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pie...ten temat musi być zamknięty, (...)

 

Przecież właśnie o to tu chodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież właśnie o to tu chodzi :(

 

A wszystko to już było...

 

Od tej pory. Wszystkie posty nie tyczące się ściśle oceny zegarków będą usuwane. Wcześniej prosiłem grzecznie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ponawiam pytanie sprzed kilku stron wstecz. Chodzi mi o opinie na temat głównie jakości wykonania, nie stylistyki bo to widzę na zdjęciach i też nie o to czy ktoś lubi zarząd GG czy nie.

 

Chodzi o jakość i czy warto?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.