Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

362 rozmiar szkła, dobry zegarmistrz dobierze ci nawet wypukle szklane, które powinno ładnie spasować do tej rakiety. 

oryginalnie jest plexi.

Większość plexi oferowanych przez zegarmistrzów jest dosyć wysoka i popsuje estetykę tego zegarka. Zawsze warto sie wybrac a moze akurat sie uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Pytanie do znawców. Zegarek po włożeniu dwóch baterii wyświetla jedynie cyfrę 0. Nie reaguje na naciskanie przycisków. Dodam tylko, że brakuje jednego z nich, co widać na foto. Ktoś coś ? Pozdrawiam

 

post-31719-1457500638,1804_thumb.jpgpost-31719-1457500645,994_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Pytanie do znawców. Zegarek po włożeniu dwóch baterii wyświetla jedynie cyfrę 0. Nie reaguje na naciskanie przycisków. Dodam tylko, że brakuje jednego z nich, co widać na foto. Ktoś coś ? Pozdrawiam

 

Napisz do kolegi TempusFugit on jest guru od modułów. Znajdziesz go w dziale polskim w wątku o warelach.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi TempusFugit on jest guru od modułów. Znajdziesz go w dziale polskim w wątku o warelach.

Dzięki gregch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraińcy już podrabiają tarczę więc zaraz ich trochę będzie :)

A jak wygląda taki werk, pod tarczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Czy sam wahnik i cały system nakręcania w automacie 29 kamieni jest identyczny we wszystkich?

2415 - 2416 podobno są zamienne, przynajmniej tak piszą na rosyjskim forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pacjent 17 kamieniowy poljot kostka bez daty. Po czyszczeniu i smarowaniu potrafi zatezymac sie. Nakrecany max ile obrotow koronka udalo mi sie za policzyc to 10 bywa ze 5. Co moze byc przyczyna? Jakby sprezyna nie rozwijala sie do konca?

 

Nill Satis Nisi Optimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Panowie proszę o pomoc.

Przyznaję się bez bicia że robię składaka dla siebie. Mam tarczę Swieta bez nóżek i chciał bym ją przymocować do werku bez większych szkód. Jak mogę to zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc.

Przyznaję się bez bicia że robię składaka dla siebie. Mam tarczę Swieta bez nóżek i chciał bym ją przymocować do werku bez większych szkód. Jak mogę to zrobić?

1. Przylutować nóżki

2. Taśma klejąca dwustronna

 

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Z lutowaniem może być mały problem. Próbował ktoś kleju cyjanoakrylowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lutowaniem może być mały problem. Próbował ktoś kleju cyjanoakrylowego?

Podobno chcesz to zrobić bez szkód.

Daj, jak radził kolega, cienką taśmę dwustronną. Nie będzie większego problemu, jeśli będzie trzeba rozebrać zegarek.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Przykleiłem nóżki do cyferblatu cyjanoakrylem. Odłożyłem żeby dobrze wyschło. Tarcza ładnie się zdejmuje czyli będzie ok. Dziękuję Panowie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykleiłem nóżki do cyferblatu cyjanoakrylem. Odłożyłem żeby dobrze wyschło. Tarcza ładnie się zdejmuje czyli będzie ok. Dziękuję Panowie za pomoc.

Jeśli nie będzie żadnych naprężeń to może będzie trzymać. Jeśli jednak takowe powstaną to obawiam się, że puści.

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Szanowny Kolega @Ritter pamięta naszą rozmowę odnośnie różnic dotyczących Kraba w wersji 16 k i 17k. Szanowny Kolega stwierdził, że główna widoczna różnica to incablok dla górnego czopu wychwytu oraz sam wychwyt. A w zasadzie długość górnego czopu wychwytu. Oglądając przynajmniej 10 sztuk kół wychwytowych zauważyłem, że część ma dłuższy górny czop. I teraz zasadnicze pytanie, czy wychwyt z dłuższym czopem wchodzi do kamienia z incablokiem czy nie. Moim skromnym zdaniem wychwyt z nieznacznie krótszym górnym czopem wchodzi do kamienia bez incabloka a wychwyt z dłuższym czopem do kamienia z incablokiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc.

Przyznaję się bez bicia że robię składaka dla siebie. Mam tarczę Swieta bez nóżek i chciał bym ją przymocować do werku bez większych szkód. Jak mogę to zrobić?

Taka ciekawostka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Taka ciekawostka:

 

 

"Zrób to sam" w wersji zegarmistrzowskiej... B)

Edytowane przez Jacek Olszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

"Zrób to sam" w wersji zegarmistrzowskiej... B)

Nic podobnego.

Wpisz w google tytuł filmiku lub na ebay: "watch dial feet soldering machine" i pooglądaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Nic podobnego.

Wpisz w google tytuł filmiku lub na ebay: "watch dial feet soldering machine" i pooglądaj

 

YouTube --> Watch Dial Feet Soldering Machine - Solder Watch Dial Feet <-- faktycznie, to pełen profesjonalizm...  B) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy prosze zerknijcie i podpowiedzcie, bo ja ślepy w pień hahahaha czy te koperty co pokazałem na zdjęciach to od tego samego modelu ? 

Chodzi o kopertę w 3 rzędzie od góry - środkowa 

Pozdrawiam

PS. Zdjęcia nie moje a zaczerpnięte z internetu na potrzeby posta

 

 

post-88222-0-03867300-1458125129_thumb.jpg

post-88222-0-74834600-1458125139.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO nie, ta w zbiorze kopert ma tylko uszy do paska a nie rant dookoła.

 

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Nie. Ta jest podobna do koperty Ałmaza albo Rakiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ta jest podobna do koperty Ałmaza albo Rakiety.

Dzięki Panowie, a przed chwilą otrzymałem info od właściciela ze to ta sama koperta :-) ale na moje szczęście już sprzedał 

Dobrze ,że takie forum jest zanim się utopi grosiki :-)

Szukam dalej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.