Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jaki ma rozmiar ma szkło w Amfibii "Beczce", 312? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obserwuję od pewnego czasu Wostoka kieszonkowego, niestety nie jest sprawny. Właściciel mówi , że ułamana jest oś balansowa. Cena symboliczna. Jak myślicie droga może być naprawa...tak plus minus 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obserwuję od pewnego czasu Wostoka kieszonkowego, niestety nie jest sprawny. Właściciel mówi , że ułamana jest oś balansowa. Cena symboliczna. Jak myślicie droga może być naprawa...tak plus minus

Jaki ma mechanizm ten wostok? Kupiłem swego czasu większą ilość balansów m.in. do wostoków to może można coś dobrać.

 

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma mechanizm ten wostok? Kupiłem swego czasu większą ilość balansów m.in. do wostoków to może można coś dobrać.

 

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

ha, no takiej info to nie uzyskałem, ale "ukradłem " zdjęcia wiec może one coś podpowiedzą 

post-88222-0-38469000-1458298995.jpg

post-88222-0-47094400-1458298996.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykły komandirski. trupek z balansem to max 30- 40 zeta

no to on chce za to połowę tego i dokłada jeszcze jedną kieszonkową zarię ale niestety też uszkodzoną ( nie określił jakiego typu to uszkodzenie) a zdjęć nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to on chce za to połowę tego i dokłada jeszcze jedną kieszonkową zarię ale niestety też uszkodzoną ( nie określił jakiego typu to uszkodzenie) a zdjęć nie ma 

To jak już kupisz to możesz do mnie napisać to znajdę Ci trupki ze sprawnymi balansami i do wostoka i do zarii  :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już kupisz to możesz do mnie napisać to znajdę Ci trupki ze sprawnymi balansami i do wostoka i do zarii  :)

no widzisz dobrze sie składa bo masz resztę w PW :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz dobrze sie składa bo masz resztę w PW :-)

Gdybym mógł się podłączyć pod owe trupki, to chętnie "zanabędę" sprężynki odpowiedzialne za przerzucanie daty ;) (oczywiście, jeśli to będą 2414)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mógł się podłączyć pod owe trupki, to chętnie "zanabędę" sprężynki odpowiedzialne za przerzucanie daty ;) (oczywiście, jeśli to będą 2414)

u gregcha w szufladach wszystko sie znaleść może...i zapewne wszystko ma  :D a raczej jestem o tym przekonany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Panowie, nie pchać się kolejka jest. Proszę ustawić się za mną i zapisać na kolejkową listę społeczną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie pchać się kolejka jest. Proszę ustawić się za mną i zapisać na kolejkową listę społeczną ;)

no to faktycznie nie będe miał po co jechać do Białegostoku  :( , zostanie tylko zwiedzanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek się późnił. Dodałem troszkę na regulatorze, późnił się nadal. W pewnym momencie zauważyłem, że wskazówka minutowa zatrzymała się przed godziną szósta i stała nieruchomo. Wskazówka sekundowa natomiast chodziła cały czas punktualnie... Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Co może być przyczyną?

 

Po przestawieniu godziny wskazówka minutowa ruszyła, ale zegarek nadal późni. Mechanizm jako taki pracuje bez zatrzymania.

 

Czyżby za dużo oleju pod ćwiertnikiem? Ale czy dałoby to aż taki efekt, że minutowa stała w miejscu??


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek się późnił. Dodałem troszkę na regulatorze, późnił się nadal. W pewnym momencie zauważyłem, że wskazówka minutowa zatrzymała się przed godziną szósta i stała nieruchomo. Wskazówka sekundowa natomiast chodziła cały czas punktualnie... Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Co może być przyczyną?

 

Po przestawieniu godziny wskazówka minutowa ruszyła, ale zegarek nadal późni. Mechanizm jako taki pracuje bez zatrzymania.

 

Czyżby za dużo oleju pod ćwiertnikiem? Ale czy dałoby to aż taki efekt, że minutowa stała w miejscu

moim zdaniem gdyby było za duzo oleju to by stanęła od razu. Byc może brak zęba jest co powoduje przestój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem gdyby było za duzo oleju to by stanęła od razu. Byc może brak zęba jest co powoduje przestój

To nie to.

W tej chwili zegarek cały czas chodzi. Sekundnik punktualnie, a minuty ślimaczą się z opóźnieniem.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie to.

W tej chwili zegarek cały czas chodzi. Sekundnik punktualnie, a minuty ślimaczą się z opóźnieniem.

hmmm może coś z ćwiertnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slizga sie, trzeba zacisnac. a jaki zegarek? bo jak slava to troszke zabawniejsza operacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm Felsa 690


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szybkie pytanie, czy w tym łuczu powinna być sekundowa wskazówka,  albo ułozyła sie tak minutowa, że nie widać  

post-88222-0-01242100-1458327885.jpg

Edytowane przez francjozef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szybkie pytanie, czy w tym łuczu powinna być sekundowa wskazówka,  albo ułozyła sie tak minutowa, że nie widać  

hahaha sam sobie odpowiadam :-) wujek google znalazł ten model i był  bez wskazówki ...także proszę moderatora o skasowanie posta o ile uzna że zaśmieciłem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla czego śmieszne ? po to jest forum aby się dowiedzieć - te akurat są bez sekundnika - to Białoruski Łucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla czego śmieszne ? po to jest forum aby się dowiedzieć - te akurat są bez sekundnika - to Białoruski Łucz

I dlatego moderator nie usunął :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla czego śmieszne ? po to jest forum aby się dowiedzieć - te akurat są bez sekundnika - to Białoruski Łucz

nie śmieszne Pawle tylko zrobiło mi sie wesoło po tym jak chwilę po tym jak zamieściłem pytanie przypomniałem sobie o istnieniu wujka google :) , więc zamieściłem od razu odpowiedż, tak wyszło , że sam sobie  :)

a skoro już jesteśmy przy tym temacie to z jakich lat pochodzi ten model  białorusina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.