Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krzysiek_W

DZIAŁ TECHNICZNY

Recommended Posts

sprzęt zaporzyczony od zegarmistrza,zegarmistrz ma 77 lat a robił to jak był w wojsku jak mi zaczął tłumaczyć jak to robił to ch... z tego zrozumiałem.co do wtyczki to faktycznie ryzyko ale on chyba miał takie czasy że nie chciało mu się żyć  ;) więc zrobił jak zrobił

Ale czasy się zmieniły i wtyczkę też by się przydało :D

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

102mome.jpg

2ltqzo6.jpg

2lx8rup.jpg

Witam Kolegów, 

nie jestem specem od Pobiedy, ale ten dekielek mi nie pasuje. Próbowałem założyć taki jak miała Pobieda i tutaj niespodzianka - nachodzi bardzo luźno - jest około 1mm luzu. Jak to możliwe, że ta koperta tak różni się od pozostałych jakie miały Pobiedy? Myślałem, żeby założyć oryginalny na małą warstwę sylikonu, ale nie będzie to zbyt profesjonalnie...

Jeśli włożysz mechanizm pobiedy z centralną sekundą, to wszystko będzie pasować :)

Czyli ta koperta jest od pobiedy z centralną sekundą? Fakt, że tam dekielek jest inny.. Bo rozumiem, że ten dekielek nie jest od Pobiedy? 

Podobnie ukształtowane dekielki są w nowszych zimach z centralną sekundą, ale z inną kopertą. Tu to nie mam pojęcia co jest oryginalne a co nie.

Guest Yakovlev

Czyli ta koperta jest od pobiedy z centralną sekundą? Fakt, że tam dekielek jest inny.. Bo rozumiem, że ten dekielek nie jest od Pobiedy? 

Jak inny ? Wyższy żeby pomieścić wysoki mostek, a tu potrzebujesz klasyczny niższy dekiel, lekko wyoblony na krawędzi

Witam Kolegów, 

nie jestem specem od Pobiedy, ale ten dekielek mi nie pasuje. Próbowałem założyć taki jak miała Pobieda i tutaj niespodzianka - nachodzi bardzo luźno - jest około 1mm luzu. Jak to możliwe, że ta koperta tak różni się od pozostałych jakie miały Pobiedy? Myślałem, żeby założyć oryginalny na małą warstwę sylikonu, ale nie będzie to zbyt profesjonalnie...

Ten dekielek, który jest na zdjęciu to chyba od Prima pochodzi - przemawiają za tym kształt oraz sposób nabicia numeru.

Witam 

gdzie mogę naprawić forumowego lotnika moscow classic wersja pvd - koronka wypada  ?

A nie przypadkiem rakieta telewizorek?

Znaczy, te z tą płaską częścią

Edited by mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Ktoś rozpoznaje do czego są te większe szkiełka?

Kurde proszę, niech się okaże, że od pancernika to biorę od razu! :ph34r:

Guest Yakovlev

Mogą być od czegokolwiek. Slava, Rakieta, Wostok, Zaria, Łucz lub od jakiejś innej swiss quality.

Trzeba znać dokładne wymiary, żeby do czegoś dopasować.

Już doszliśmy z Frankim - oba są od Ruchli - gazomierza i telewizorka - franki zadowolony zawinął całość jako miłośnik marki  :)  ;)

I teraz już wiadomo kto wykupi wszystkie gazomierze z pobitymi szkiełkami :D

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Do amatorszczyzny da radę ;)

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Do amatorszczyzny da radę ;)

Dzięki za odpowiedź! Nie znam się na myjkach, a cena nie jest wysoka....a może będzie alternatywą od płukania w słoiku i machania pędzelkiem ;) Używa ktoś z was podobnego wynalazku?