Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

Zamawiany 1 sierpnia w meranomie, 4 został wysłany, dzisiaj 13 i już u mnie na Filipinach. Jestem pod wrażeniem, zarówno sprawności poczty rosyjskiej, jak i fajności samego zegarka. Podoba mi się niesamowicie :D 

P8130038.JPG

P8130039.JPG

P8130056.JPG

18 godzin temu, Mawis napisał:

Niedawno rozpakowany i od razu fota na forum. Długo szukałem tego modelu. Pobieda hermetica (vel de luxe) z czarną tarcza i centralnym sekundnikiem. Kolor lumy wprost mnie zauroczył :)

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

- - -

Rzadka Pobieda bardzo trudno ją trafić. Ja staram się unikać w Pobiedach i Kamach lumy, (choć bardzo mi się podobają)  bo jednak radioaktywna.

Wskazówka sekundowa z epoki ale ma się wrażenie, że chyba jakaś pomalowana albo od innej Pobiedy, chyba powinna być bardziej bordowa?

Edited by art_69

3 godziny temu, art_69 napisał:

Rzadka Pobieda bardzo trudno ją trafić. Ja staram się unikać w Pobiedach i Kamach lumy, (choć bardzo mi się podobają)  bo jednak radioaktywna.

Wskazówka sekundowa z epoki ale ma się wrażenie, że chyba jakaś pomalowana albo od innej Pobiedy, chyba powinna być bardziej bordowa?

Wszystko jest oryginalne i w pięknym stanie, sam się nad nią zastanawiałem i chyba zrobiłem błąd że nie kupiłem. Tylko szkiełko do wymiany i jest igła :)

3 minuty temu, kchrapek napisał:

Wszystko jest oryginalne i w pięknym stanie, sam się nad nią zastanawiałem i chyba zrobiłem błąd że nie kupiłem. Tylko szkiełko do wymiany i jest igła :)

tego szkiełka szkoda (pajęczyna) bo właśnie też jest oryginalne (z niskim profilem). 

Możesz zrobić zdjęcie tyłu i werku.

Jasne :)

IMG_20200813_225502.jpgIMG_20200813_225542.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

16 godzin temu, kchrapek napisał:

Do dzisiaj rana była na olx i allegro taka sama, tylko jak to się non stop zdarza z nieoryginalnym sekundnikiem, tarcza w bardzo dobrym stanie. W licytacji od 90, z kup teraz 120 chyba.

Edited by art_69

15 minut temu, art_69 napisał:

Do dzisiaj rana była na olx i allegro taka sama, tylko jak to się non stop zdarza z nieoryginalnym sekundnikiem, tarcza w bardzo dobrym stanie. W licytacji od 90, z kup teraz 120 chyba.

Tak, widziałem ale stan jednak gorszy i indeksów i przede wszystkim wskazówek

Godzinę temu, kchrapek napisał:

Tak, widziałem ale stan jednak gorszy i indeksów i przede wszystkim wskazówek

---

Godzinę temu, Mawis napisał:

i to od tego samego sprzedawcy 😛

No miałem ją wziąć, zanim zacząłem negocjować cenę - poszła, tzn tą drugą, bo pierwszej nie widziałem. Mam taki czerwony sekundnik i wskazówki też ładne gdzieś mam - to bym ją zrobił.

Edited by art_69

Pora na Kirova. Kupiony jakiś czas temu, ale jeszcze nie pokazywany. W moim złamany miałem sekundnik. Wymieniłem, ale w dalszym ciągu to nie to. Nie wiem jednak kiedy uda mi się wymienić na taki jaki być powinien, więc się pochwalę nabytkiem:).

k2.thumb.jpg.88d2bac1b5042d4726ece7d3c0573629.jpg

Taki się trafił, czy z nim ok?8637096469ea9f2eae87a4f6e2012493.jpg

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Mi dziś wpadł taki Kirovski. Stan bardzo dobry🙂  Pospamuje trochę fotkami.

IMG_20200816_124137.jpg

IMG_20200816_134551.jpg

IMG_20200816_131300.jpg

Edited by Qba.

12 minut temu, Qba. napisał:

No i piękny egzemplarz, tylko ta koronka... Napisz do Arni12 chyba ma...

16 minut temu, Qba. napisał:

Bardzo ładny. Dziwi mnie, że koronka sie nie uchowała, bo sama koperta wygląda śwetnie.

Dzieki Panowie. Koronka jest oryginalna, tak fotka wyszła... Zegarek chyba leżał długo w szufladzie.

IMG_20200816_185531.jpg

Edited by Qba.

Tak przeglądam i naszła mnie refleksja: ileż tu się zegarków przewaliło, ile przeszło przez ręce choćby w ciągu ostatniego roku, i ile pieniędzy wydano na nie....Kiedyś siądę i policzę na sztuki....A zwróćmy uwagę, że nie każdy rupieć jest tu pokazywany, np. Sebolsky, kupujący na wiadra, nie wrzuca już swoich znajdesów, z którego to powodu jest mi smutno.

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Nie wiem jak Ciebie ale mnie to żona co jakiś czas robi "rachunek sumienia / rachunek kotna" na wydane, jak to Ona mówi "zegareczki". I faktycznie, Seba gdzieś przepadł, Krokodyla też dawno nie widziałem na forum, ogólnie to mam wrażenie, że się jakiś zastój zrobił. Były niedziele, że co chwilę było co poczytać, a teraz marazm jakiś...

Żeby nie było off top to:

Janek, fajne sztuki.