Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

Wołna po czyszczeniu wygląda bajecznie! Rakieta z kamieniem też świetny strzał. A Łucz damka jest bardzo ciekawy. Też kupiłem takiego mojej małżonce. O dziwo, jej jakoś się nie spodobał...

1 godzinę temu, mkoch napisał:

Panowie.

A dlaczego nikt nie bił się ze mną na rodzimym podwórku o tego Sygnała????? Ja się tu nastawiałem na dogrywki, a tu pyk i koniec 😮

Jedyna naprawa (opisany był jako uszkodzony) polegała na założeniu koronki godzinowej (wałek był, ale to już widziałem na aukcji). Miałem sygnałową, ale trochę inna niż ta, która była na drugim wałku. Trzeba szukać. 

Oczywiście trzeba było lekko odkazić z zieleninki i jest ładny zakup. To naprawdę zegarek, który warto mieć w kolekcji :)

No piękny. Że ja go przegapiłem...

9 minut temu, kchrapek napisał:

No piękny. Że ja go przegapiłem...

Na Ciebie liczyłem na licytacji :D :D

Malutkie ślady na czubkach uszu, a poza tym nówka. Miałem tylko złomka z tą tarczą, tym bardziej cieszy

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Ale pełną?

Do mnie mnie dotarł dziś kwarcyk pod nazwą ZiM. Sprawny, stan jak widać, ale chyba to to jakieś rzadsze, bo nie widywałem.

zim.jpg

Zupełnie niespodziewanie okazało się, że tak IMG_20201209_154233.jpgIMG_20201209_154027.jpgIMG_20201209_154100.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Rocznik zacny i co najważniejsze to tarcza  oryginalna 🤣

Brawo 👍

A ja dziś odebrałem od zegarmistrza trochę moich staruszków, między innymi taka ciekawostkę. 

Niby niezbyt piękny k-43 ale jest to pierwszy jaki widzę wyprodukowany po 1934 z kamieniami w szatonach. 

Dla mnie duża ciekawostka bo wszystkie z szatonami mam wcześniejsze 🙂

IMG_20201211_182320.thumb.jpg.d3e756bae358236311f5c075654e49be.jpgIMG_20201211_182132.thumb.jpg.f1eae3de5da17c20e3bc2972e984c7bc.jpg

Pozdrawiam

Roman

W dniu 10.12.2020 o 20:42, Ziben86 napisał:

Zakup sprzed kilku dni... 

Tylko który to rocznik? 🧐

Roman 🤫😉😁

Tu Ci się udało. Tarcza do pozazdroszczenia... Gdyby nie ta znikająca 12 (chyba tak ten zegarek powinien się nazywać) to pewnie miałbym już kilka,

a tak wolę jednak Pobiedy w tej samej kopercie.

Kupiona w Polsce?

1 godzinę temu, art_69 napisał:

Tu Ci się udało. Tarcza do pozazdroszczenia... Gdyby nie ta znikająca 12 (chyba tak ten zegarek powinien się nazywać) to pewnie miałbym już kilka,

a tak wolę jednak Pobiedy w tej samej kopercie.

Kupiona w Polsce?

W Polsce, ja grasuję tylko na naszym podwórku 😉😂

W dniu 8.12.2020 o 17:56, mkoch napisał:

Panowie.

A dlaczego nikt nie bił się ze mną na rodzimym podwórku o tego Sygnała????? Ja się tu nastawiałem na dogrywki, a tu pyk i koniec 😮

Jedyna naprawa (opisany był jako uszkodzony) polegała na założeniu koronki godzinowej (wałek był, ale to już widziałem na aukcji). Miałem sygnałową, ale trochę inna niż ta, która była na drugim wałku. Trzeba szukać. 

Oczywiście trzeba było lekko odkazić z zieleninki i jest ładny zakup. To naprawdę zegarek, który warto mieć w kolekcji :)

Gratuluję zwycięstwa, licytowalem w tym czasie Zenitha w Czechach i jakoś  nie doszacowałem ceny. Zenitha ostatecznie też nie kupiłem)  :).

Kolejny Toczmech wpadł. Os uwalona ale ogólnie jest nieźle 😁

IMG_20201213_103308.thumb.jpg.9e930590feed018cbf5c3f34897cd874.jpg

Pozdrawiam

Roman

Bardzo ładna ta rakietka🙂

Niedawno trafiłem fajną sekondę za śmieszne pieniędze. Zegarek kupiłem w zasadzie tylko dlatego, że był tani. Po wszystkich opłatach wyszło mnie 162 zeta, a jak przyszedł to się okazało, że takiego nie mam. Wszystkie wcześniejsze miałem z datownikiem. Po umyciu warstwy grubego brudu okazało się, że zegarek wygląda jakby wczoraj wyjechał z 1MCZ🙃

s2.thumb.jpg.bab83daafc21f2b0f961685196bb6eb7.jpg

Edited by Mislavo

11 minut temu, Mislavo napisał:

🙂

Od Kolegi z Forum (dzięki @Chou)😀

Edited by paul221