Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mkoch napisał(-a):

 

Dzięki Przemku. Zakup na olx, trafione przypadkiem. Było wystawione kilka zegarków, większość już sprzedanych. A ta sobie leżała i czekała :D

 

Ogłoszenie wisi chyba z miesiąc. Te zegarki były wystawione wszystkie za 300 zł w nocy bodajże z soboty na niedzielę. Ja napisałem do gościa w chwilę po wystawieniu, że biorę i ma przesłać numer konta. Nie odpisał, tylko rano zmienił ogłoszenie z ceną, na "zamienię" i wtedy dostałem odpowiedż, że ogłoszenie nadal aktualne. Pewno pytajacych było sporo😁. No to napisałem, ze biorę obie wystawione rakiety, tylko chcę wiedzieć czy działają. Odpowiedzi nie dostałem i dałem sobie spokój. Fajnie, że Ci się udało, bo sprzedający jakiś taki "trudny był", ale zegarek REWELACJA. GRATULUJĘ!!!


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie boicie się kupować na oleixie?

Mnie kiedyś "koleś" zrobił na 5dyszek.. Kasa poszła a paczki nie było.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie się można naciąć, ale ja jak na razie nie doświadczyłem takiego przypadku, że przesyłka nie przyszła. Inna sprawa, że czasem fotki są tak zrobione, że niby wszystko widać, a w zasadzie to nic nie widać😕. Zresztą olx to pikuś. Jak wysyłam pieniądze za granicę jest większy stresik, ale też jak na razie pech mnie omijał. Ale ryzyko jest zawsze.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mislavo napisał(-a):

Ogłoszenie wisi chyba z miesiąc. Te zegarki były wystawione wszystkie za 300 zł w nocy bodajże z soboty na niedzielę. Ja napisałem do gościa w chwilę po wystawieniu, że biorę i ma przesłać numer konta. Nie odpisał, tylko rano zmienił ogłoszenie z ceną, na "zamienię" i wtedy dostałem odpowiedż, że ogłoszenie nadal aktualne. Pewno pytajacych było sporo😁. No to napisałem, ze biorę obie wystawione rakiety, tylko chcę wiedzieć czy działają. Odpowiedzi nie dostałem i dałem sobie spokój. Fajnie, że Ci się udało, bo sprzedający jakiś taki "trudny był", ale zegarek REWELACJA. GRATULUJĘ!!!

 

Ta druga rakieta, większa, była już sprzedana jak pytałem. Zresztą też była w przepięknym stanie. Ładny Wars też poszedł. 

Gość był trudny i było ryzyko, że z zakupem może być różnie. Mi też nie odpowiedział czy zegarek jest sprawny, więc założyłem, że nie (chociaż oczywiście naiwnie łudziłem się, że jednak będzie ok :D ). 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zadra napisał(-a):

A nie boicie się kupować na oleixie?

Mnie kiedyś "koleś" zrobił na 5dyszek.. Kasa poszła a paczki nie było.. 

 

Od 5 lat tylko 2x miałem wtopę. raz na bilety na Korteza 3 stówki, sprawa utknęła w sądzie. 

Prokuratura chciał umorzyć ale znalazłem babkę, która też wtopiła, stąd koleś ma sprawę, no ale pandemia pewnie go uratowała.

No i koleś na 200 stówki mnie zrobił. 

Na razie póki co uchowaj jest dobrze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze że jeszcze nie zaliczyłem wtopy ale inna sprawa że nie robiłem raczej zakupu z przesyłką za ponad 3 stówki.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Ja powiem szczerze że jeszcze nie zaliczyłem wtopy ale inna sprawa że nie robiłem raczej zakupu z przesyłką za ponad 3 stówki.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic ruskiego nie kupowałem, ale ten noworus mnie zauroczył. Odkrywkowo-kopalniany.

84327.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasa rakietka 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Enkil napisał(-a):

Mój nabytek :)

IMG_20220202_164322.thumb.jpg.b79dfaae33dc6f6abc06f20e7b598262.jpg

u mnie takie dwa ze złomu odzyskane. 

IMG_8052.thumb.jpeg.d3a51cb62dbd3960e6ba2a4c056d9dcd.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cała rodzina. :)  

To cała rodzina. :)  

to jeszcze trzeci. 

IMG_4372.thumb.jpeg.4d27ff219314a13c80049ec88013b228.jpeg

Te dwa moje pierwsze są we właściwych kopertach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdka zbladła temu misiu :)

Taka trójka to już subkolejcja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się wypłowiała. Taka trójka z przypadku. Te dwa leżały i prosiły o litość i się doczekały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest to na rękę, ale wpadło. Nie mam pojęcia, co to jest. VFD, więc wziąłem, bo mam słabość do tych wynalazków. Świeci ładnie, ale miga, czyli zmęczone. Ktoś coś wie, cóż to za zegar?

87687685386780980.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87

Podziękowania chłopy za info odnośnie mojego zegarka. Dostał pasek z epoki i tak zostaje. 

 

1941124910_20220204_091854_HDR3.thumb.jpg.ff93d87068877f3bb78f933b30cf07bd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, grzechu87 napisał(-a):

Podziękowania chłopy za info odnośnie mojego zegarka. Dostał pasek z epoki i tak zostaje. 

 

 

W latach 90-tych to te paski już chyba były w odwrocie. Ja bym go jednak na jakiś skórzany założył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
Teraz, kchrapek napisał(-a):

W latach 90-tych to te paski już chyba były w odwrocie. Ja bym go jednak na jakiś skórzany założył.

SP ojciec nosił go bransolecie z gumą. Możesz podać jakąś alternatywę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, grzechu87 napisał(-a):

SP ojciec nosił go bransolecie z gumą. Możesz podać jakąś alternatywę. 

Jakikolwiek pasek który będzie estetycznie pasował. Ten zegarek to nie okaz w muzeum żeby go na jakąś szmatę zakładać. Ja w ogóle nie rozumiem zachwytów nad tym szajsem z lat komuny. Nadaje się do wycierania koperty (co skutecznie robi na deklach) bo ani nie wygląda ani  higieniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.