Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hendrix89

G. Gerlach Dywizjon 303 - II ETAP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie. Przełożyłem natomiast klamrę od Gerlachów do canvasa Timefactors. Pasuje i jest imo ładniejsza.

 

RoboCop - dzięki.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba przyjąć że to taki garniturowiec jeśli chodzi o wstrząsy. OK, dzięki Burns.

nie za bardzo sugerujesz sie Richardem Mille Rafaela Nadala ;)? Bo raczej żaden zegarek mechaniczny nie nadaje się do takich aktywności jak gra w tenisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sportów ekstremalnych bym w nim nie uprawiał, na tenisa czy squasha też bym go raczej nie wziął. Ale też nie ma co przesadzać, to nie bombka choinkowa, nie rozpadnie się od byle wygibasów. Inna sprawa, że ja go raczej widzę pod rękawem koszuli, na elegancko, lub półelegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości się zapytam.

Czy ktoś nosi z fabrycznym paskiem?

 

Pozdrawiam

Tomek

Nie. Nawet nie założyłem na rękę, bo 1. to naprawdę kiepski pasek, 2. miałem już przygotowany inny :)

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę fabryczny i nie mam zamiaru zmieniać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest klimat jak ze starego kina?

IMGP4405.JPG


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest klimat, jak z epoki. Piękna gromadka, włączając 303 :-)

 

Mój też już jest i poprawia wydatnie humor :-) Świetna robota, szkło mi w niczym nie przeszkadza, a AR powoduje, że tarcza, indeksy i wskazówki wyglądają kozacko, widać świetną jakość wykonania. Noszę tymczasowo na fabrycznym pasku.

 

D303_20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylądowal i mój :)

Pasek od razu przełożyłem na ten, który miałem przy pierwszym prototypie. Czekam jeszcze na pasek od Spinnera.

Zegarek... podoba mi się :) Powiem nawet, że jestem mile zaskoczony, gdyż podczas nakręcania czuć przyjemniejsze wibracje, niż przy proto, koronka też jakby przyjemniej chodzi. Dekiel jest poprawiony na „sto dwa”, koronka też fajna :)

Ukłon za gratisy w postaci sciereczki i tego narzędzia do pasków (nie miałem), za świetną skrzyneczkę, zapakowanie w woskowany papier... Naprawdę.. naprawdę... ogólnie bardzo fajnie. O minusach nie będę już się rozpisywał, bo w ogólnym rozrachunku to drobiazgi, a poza tym teraz należy się nim cieszyć.

 

Co do szkiełka - mój TEŻ tak ma :P. Jakoś nie pomyślalem o tym wcześniej, w prototypie też się nie przyglądałem... Moje Seiko też zniekształca, moja Cyma ma plaskie, a pozostale mają szkła hesalitowe, więc nawet przyznam, że nie zakładałem, że można mieć szafir wklęsły od wewnątrz. Ale mi to absolutnie nie przeszkadza, bardzo wiele zegarków tak ma. Jeśli ktoś czuje się wmanewrowany w „brzydkie” szkiełko, to przepraszam, to nieumyślnie.

 

Dziękuję wszystkim za wkład w cały proces, szczególnie dziękuję Hendrixowi za ogarnięcie wplat i numerków, Damianowi za rendery i mw75 za to, że umożliwil zastosowanie specjalnej czcionki RAF. Przepraszam, że nie wspominam wszystkich z imienia/nicka, ale bardzo wiele osób dodało coś od siebie czy to podrzuceniem wzoru celownika z Spitfire (jest na koronce), czy w iny sposób... choćby Tomtomowi za przewalczenie polskich napisów (miałeś Tomek rację ;) ) czy przez chłodzenie emocji (InfectedControl).

 

edit: Podziękowania także dla wykonawcy! Wiadomo - za wykonanie naszego pomysłu ;)

 

A oto i mój myśliwiec :)

yhop.jpgUploaded with ImageShack.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny przyjęte, ale żeby to było ostatni raz! :rolleyes:

Dziękuję Piotrek, Michał i Damian raz jeszcze.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak sobie dziękujemy, to i ja spóźniony ;)
Dziękuję Piotrowi za wyjście z pomysłem, kapitalny projekt graficzny i za współpracę. 
Dziękuję Damianowi za kapitalne rendery.

Dziękuję Gerlachom za robotę pierwszej klasy. 
Dziękuję Wam wszystkim za wyrozumiałość i cierpliwość w użeraniu się z kimś tak niekompetentnym, niepunktualnym, nierozgarniętym i roztrzęsionym, jak ja ;)
Dzięki jeszcze raz dla wszystkich!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony; szczególnie kolor wskazówek, który tak łatwo "zmienic" od czarnego do jasnoniebieskiego w metaliku   :D kolor tarczy o.k. sama koperta dobrze leży i do wykonanianie nie  można miec zastrzeżeń i co najważniejsze dla mnie wielkośc mi bardzo odpowiada.Dzięki!!

 


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu odebrałem mojego.Dzięki wszystkim :) którzy maczali w tym palce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój przyszedł dzisiaj. Na żywo jeszcze lepiej wygląda. Szkło mnie osobiście nie przeszkadza - pewnie w oryginalnych wojennych też tak miało :-).

Cieszę się , że MacAron zainicjował tak fajny projekt i wspólnie z Hendrixem go pociągnęli.

Cenne uwagi Kolegów, dokładne rendery oraz fantastyczna robota Gerlachów sprawiły, że mamy to co mamy. Życzę wszystkim Posiadaczom - Niech się nosi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia amunicyjna wdzięcznym elementem tła jest

 

4em4.jpg

 

 

Na drugim zdjęciu widać pod jakim kątem dopiero soczewka może zacząć przeszkadzać w odczycie godziny

 

kbyy.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc podoba mi się ta soczewka. Nadaje takiego wintydżowego klimatu.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem i ja swojego :)

Ale pasiorek jednak do wymiany, bo mam za mały nadgarstek do dołączonego pacha.

mw75, jaka jest długość tego Twojego canvasa ? - chodzi mi o część z dziurkami.

I z tego też względu jeszcze trochę będę musiał poczekać, aby ponosić 303 :(

O wrażeniach pewnie napiszę w późniejszym terminie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Canvas Timefactors to 75 i 115 mm. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał, odebrany, przebrany :)

 

0qcr.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

gqel.jpg

 

Dziękuję pomysłodawcom, koordynatorom projektu, Gerlachom i wszystkim aktywnie uczestniczącym przy tworzeniu zegarka. Wyszło świetnie. Najsłabszy punkt to faktycznie szkiełko. Gdybym miał nosić tylko ten zegarek to raczej bym je wymienił. Na szczeście jest to jeden z kilku więc zostanie z takim szkiełkiem jako ciekawostka. :)


pozdrawiam Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jakiś....mały ;)

 

998126b113be0ca6.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jakiś....mały ;)

 

998126b113be0ca6.jpg

 

 Na tle ACZS-1 każdy mały , ale jak on łyska ta niebieską wskazówką ..., przy okazji ; jest teraz jakaś możliwość sensownego zakupu np. Batorego  BigData ?


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość jest, tylko co masz na myśli pisząc sensownego? :)


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli cenę bardziej łagodną niż obecnie na Alledrogo... :unsure:


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.