Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa mi temat Żartów, a bardzo chciałbym wiedzieć, co to za pani w TV w kapeluszu z piórami. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja też chciałem zgłosić usterkę działu żartów. ☝️


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę wątku Jaki zegarek masz dziś na nadgarstku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Nadgarstki z zegarkami znalazły się i pozostaną w Po Godzinach 

Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może chociaż podpiąć temat (czy jak to się nazywa) żeby zawsze był jako pierwszy temat. W sensie na górze listy.

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Najbardziej poczytny wątek przenosimy na "ostatnią" stronę? No nie wiem. Moim zdaniem będzie to taki gwóźdź do trumny. Uporządkuje co prawda Forum Główne, ale zmniejszy zdecydowanie ilość wejść zewnętrznych, przez co spadnie oglądalność Forum.

Wygaszenie bazarku na dziale radzieckim praktycznie uśpiło dział  - ledwo co się tam dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawa i zegarek , najładniejsza kostka i dużo równie poważnych tematów zostało na forum głównym, ten miał chyba za dużą oglądalność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 lat przetrwał w jednym miejscu na górze forum (tak tylko przypuszczam bo sam jestem tu 8 ) no to koniecznie trzeba było to zmienić, koniecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś zauważyłem następujący problem :

W wątkach gdzie jest dużo stron ( np jaki zegarek masz dziś ) po przejrzeniu strony i wyjściu z tego forum czy też wylogowaniu i ponownym zalogowaniu na forum wracaliśmy w danym wątku do ostatniej strony, którą przejrzeliśmy, a tu dziś jeden wielki klops.Teraz po wejściu jesteśmy kierowani na pierwszą stronę tematu, a np w temacie kawy i zegarków są to losowe strony.

Na niektórych formach jest opcja aby skoczyć do odpowiedniej strony ( podajemy jej numer ), z chęcią bym to widział na naszym forum.

Pozdrawiam,

Paweł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Pawel88 napisał(-a):

W wątkach gdzie jest dużo stron ( np jaki zegarek masz dziś ) po przejrzeniu strony i wyjściu z tego forum czy też wylogowaniu i ponownym zalogowaniu na forum wracaliśmy w danym wątku do ostatniej strony, którą przejrzeliśmy, a tu dziś jeden wielki klops.Teraz po wejściu jesteśmy kierowani na pierwszą stronę tematu,

Gdzie klikasz dokładnie? Powinno wracać.

18 minut temu, Pawel88 napisał(-a):

Na niektórych formach jest opcja aby skoczyć do odpowiedniej strony ( podajemy jej numer ), z chęcią bym to widział na naszym forum.

Przecież jest:

obraz.png

 

obraz.png


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może lepszym miejscem, ala nadgarstkowych, byłby dział "zabawy i konkursy"🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DawPi napisał(-a):

Gdzie klikasz dokładnie? Powinno wracać.

No właśnie, powinno jak zawsze, a tu nic, ale ważne, ze jednak można skoczyć do numeru strony o czym wcześniej nie wiedziałem.

Przeglądam wątek, jestem np na 716 stronie, po wyjściu z wątku i ponownym wejściu jestem na pierwszej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój temat został zamkniety :(

Wyjaśnień 0 - Administracja górą :(

Nawet poprawić postu nie zdążyłem miało być po 18 latach....

 

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, damp napisał(-a):

Mój temat został zamkniety :(

Wyjaśnień 0 - Administracja górą :(

W ogóle czytałeś do czego linkowałem? Po co te emotikony?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, DawPi napisał(-a):

W ogóle czytałeś do czego linkowałem? Po co te emotikony?

Czytałem, ale chciałem się zapytać dlaczego?

Nawet tu ludzie pytają i nikt nie wyjaśnia.....

 

Dlaczego temat, który wielu z nas oglądało od 18 lat , ja praktycznie kilka razy w tygodniu wylądował w off topach?

- przecież dotyczy zegarków, nie grzybów, ryb, aut i innych takich?

- spoglądając na fotki u klubowiczów zakupiłem kilka modeli czasomierzy

- przytoczę kilka danych - temat założony w 2004 roku, ciągle żywy, najwięcej w nim się działo, 17087581 wyświetleń ponad 10400 stron 

-nawet jak nic się w temacie nie działo wchodziłem tutaj

-nigdy nie dbałem o lajki i takie tam -  po 14 latach od rejestracji na forum niedawno dostałem możliwość lajkowania....

- trudno mi wczoraj było znależć Nasz temat Jaki zegarek masz dziś.... 

Przecież chyba o to chodzi żeby na forum coś się działo - no chyba że nie.....

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2022 o 13:28, Edmund Exley napisał(-a):

 

Moim zdaniem jednak lepiej by było, gdyby temat pozostał w Forum Głównym. Jest przecież najbardziej żywym (ilość dziennych postów) i konkretnym wyrazem obecności zegarków w naszym życiu. A na pewno nie mniej niż tematy, które obecnie w Forum Głównym pozostały, będące w dużej mierze klonami tematu "Jaki zegarek masz dziś na ręku" (tyle tylko, że w opcjach zależnych od kształtu lub specyfiki zegarka albo spożywanego w jego towarzystwie napoju). Bardziej do "Po godzinach" nadają się np. "Zegarki, które kiedyś bardzo chcieliście mieć, ale nie kupiliście i wam przeszło", "Mistrzostwa świata w snookerze", a nawet "Zegarkowa paranoja".

Całkowicie się z Tobą zgadzam.

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja przesunięcia tematu "Jaki zegarek masz dziś na nadgarstku" do "Po godzinach" jest zupełnie niezrozumiała. Czym on różni się od dziesiątek innych które są tam umieszczone, np. Kawa i zegarki, Nurasy, Piloty, Kostki, Male zegarki itd.? Każdy z nich powiela tę samą treść która jest w "Jaki zegarek masz dziś na nadgarstku" i jest równie niemerytoryczny. 

Ja osobiście dzięki temu tematowi odkryłem część forum Spotkania/Zegarki i inicjatywy, a w konsekwencji poznałem osobiście kilka ciekawych osób czy też produkty marki VC. I mimo, że merytoryki tam nie ma wiele, to jednak ja widzę sens tego tematu w Forum głównym.

 

P.S. Przemyślałem, jednak nie, temat "Jaki zegarek masz dziś na nadgarstku" różni się od innych jemu podobnych z Forum głównego, bo... ma najwięcej wyświetleń, czyli celem forum będzie promowanie działu "Po godzinach" :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cel był inny ....

Przykrywał temat związany ze zbiórką na utrzymanie forum .

Coś czarno widzę naszą przyszłość  - od siebie kupiłem trochę pakietów sprzedażowych choć niewiele się tu sprzedaje.... ale to kropla w morzu jak widzę 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/185280-swoje-pięć-groszy-wpłaciłem-bo-to-nasze-forum-także-moje/?do=findComment&comment=3229966

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cel był inny ....
Przykrywał temat związany ze zbiórką na utrzymanie forum .
Coś czarno widzę naszą przyszłość  - od siebie kupiłem trochę pakietów sprzedażowych choć niewiele się tu sprzedaje.... ale to kropla w morzu jak widzę 
https://zegarkiclub.pl/forum/topic/185280-swoje-pięć-groszy-wpłaciłem-bo-to-nasze-forum-także-moje/?do=findComment&comment=3229966
Temat ze zbiórką jest podpięty na głównej stronie forum, chyba nie bardzo rozumiem jak miałby go "przykrywać".
Pewnie 80% wejść na to forum generują ludzie którzy oglądają fotki i jednocześnie nie generują zbyt wiele merytoryki. Schowajcie im takie tematy w czeluściach forum to na pewno ilość wyświetleń się zwiększy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.