Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

Unitra Warel

Rekomendowane odpowiedzi

A za taki oryginal to ile trzeba zaplacic? Bo tamta cena to jak za jakas "geneve" czy cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam informacj, czy logo Unitry na szkle jest naniesiony na zew. czy wew. stronę szkła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, choć kompletnie nie czuć żadnej wypukłości, stąd pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł, nawet nie wiedziałem, że były różne rozmiary. Widywałem tylko ten duży, męski i wydawało mi się, że ten jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że Hermaszewski był w małej kopercie. Jaka jest wielkość tej koperty?

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był był - to właśnie ten z aukcji 

 

EDIT: Albo mi się coś pomieszało chyba - to chyba jednak normalny rozmiar 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten wariant kolorystyczny występuje równie często jak biały? Pierwszy raz taki widzę.

 

616a90ed5fd2ebbb16ae5311e30f886d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej występuje (a przynajmniej ja spotykam) kolor srebrny. Takiego niebieskiego widzę drugi raz.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop ale myślę, że niektórych z Was, przeglądających ten temat mój post i pytanie zaciekawi, a tym samym trafi tutaj na podatny i, co ważniejsze, właściwy grunt:

http://olx.pl/oferta/warel-podobny-timeband-fairchild-usa-led-CID87-IDeeoWF.html#60d371b222

Widziałem, że te zegarki pojawiały się też na allegro, ale wcześniej nie widziałem ich na olx. Czy ktoś z Was Koledzy/Koleżanki się nimi interesował, a być może kupił? Nie jest to Unitra, ale marzenie o fajnym ledzie pozostaje, a te tutaj wydają się ciekawą opcją. Niestety oferta budzi moje spore wątpliwości, dlatego chciałbym się Was zapytać o zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że żaden z tych zegarków nigdy nie ruszy. Przez moje ręce przeszło wiele "leżaków magazynowych" z których nikt na czas nie wyciągnął baterii.

Wyciekający elektrolit dokonywał nienaprawialnych spustoszeń w elektronice. Sprzedający powinien zweryfikować stan przez otwarcie dekla inaczej te aukcje będą budziły wątpliwości. Ponad to w unieważnionych komentarzach pojawia się opinia na temat sprzedawanego zegarka.

Za 2 stówki można bez problemu kupić działający zegarek, lub skupić kilkanaście złomów z których zapewne coś uda się uruchomić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że żaden z tych zegarków nigdy nie ruszy. Przez moje ręce przeszło wiele "leżaków magazynowych" z których nikt na czas nie wyciągnął baterii.

Wyciekający elektrolit dokonywał nienaprawialnych spustoszeń w elektronice. Sprzedający powinien zweryfikować stan przez otwarcie dekla inaczej te aukcje będą budziły wątpliwości. Ponad to w unieważnionych komentarzach pojawia się opinia na temat sprzedawanego zegarka.

Za 2 stówki można bez problemu kupić działający zegarek, lub skupić kilkanaście złomów z których zapewne coś uda się uruchomić.

No właśnie. To samo pomyślałem - bateria. Z drugiej strony miałem nadzieje, że w takich zegarkach fabrycznie montuje się baterie alkaliczne, które nie wylewaja że starości

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że właśnie montuje się alkaliczne srebrowe. Takie zaniedbane ogniwa pocą się roztworem KOH (wodorotlenku potasu), który skutecznie degraduje wszystko co ma w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że właśnie montuje się alkaliczne srebrowe. Takie zaniedbane ogniwa pocą się roztworem KOH (wodorotlenku potasu), który skutecznie degraduje wszystko co ma w okolicy.

Zatem jakie baterie najlepiej zakładać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są renomowane firmy produkujące takie baterie, które możesz polecić z czystym sumieniem?

 

Przy okazji pochwalę się swoim, od ponad roku u mnie, ale żyłem w przeświadczeniu, że jest niesprawny. Wczoraj okazało się, że jednak sprawny :D . Cieszę się jak dziecko :D 

post-58041-0-21038200-1461741350_thumb.jpg

post-58041-0-22243500-1461741393_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Młynek

jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pojawiła się na all...o   taka Unitra http://allegro.pl/niezwykly-elektroniczn-zegarek-unitra-warel-unikat-i6256476763.html.

Ja osobiście wcześniej nie widziałem Unitry w takiej kopercie. Bardzo przypomina kopertę od Pulsara ,być może jest to początek produkcji.Może ktoś coś wie więcej na temat tego modelu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.