Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
donika27

Damskie zegarki - kolekcje

Recommended Posts

51 minut temu, beniowski napisał:

Sama sobie kupiła Datejuste'a i generalnie wtedy mnie 'zirytowała', gdyż zadzowniła do mnie z lotniska i zapytała, czy Rolex Datejust to 'dobry' model. Powiedziałem, że tak, myśląc, że sobie ogląda je w butiku zabijając czas przed odlotem. A ona potem mi dzwoni, że sobie kupiła bo ładnie wyglądał na nadgarstku😄. Ja się przymierzałem do Rolka kilka lat, kombinowałem z modelami, a ona weszła i kupiła w 15 minut. Miałem cichą nadzieję nieco pokierować w kwestii wyboru, żeby wzięła np. DJ 36mm, żebym też sobie mógł poużywać. No ale wyszło inaczej 😄.

Ładnie Cię "załatwiła"😂

My tu tygodniami możemy dywagować, który zegarek wybrać, a ona ot tak sobie kupiła😀 Pogratulować umiejętności podejmowania szybkich decyzji. I chyba dobrych😉

Przynajmniej ma zdrowe podejście do marki. ;)

Edited by brz

Godzinę temu, brz napisał:

Przynajmniej ma zdrowe podejście do marki. ;)

No na pewno z jej zdroworozsądkowym podejściem do zegarków nie zostanie członkiem podforum miłośników marki na R 😀 - nie zrozumiałaby pokazywania 40 razy zdjęć tego samego zegarka. Dla niej to po prostu solidny i niezawodny czasomierz, nic więcej.

@beniowski JD bardzo fajny, jeszcze z czasów sprzed przejęcia przez SG.

Damski to znaczy jaki? 

Tak czy siak dobrze leży na Twoim nadgarstku🙂

Kobieta co prawda jeszcze młoda, bo do trzynastki trochę jej jeszcze brakuje ale kolekcję nazbierała taką:

IMG_5080.JPG

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

W dniu 22.06.2020 o 10:47, fanfar19 napisał:

Kobieta co prawda jeszcze młoda, bo do trzynastki trochę jej jeszcze brakuje ale kolekcję nazbierała taką:

Zacna kolekcja. Możesz śmiało powiedzieć "córeczka tatusia" :)

Małżeństwo i zegarki.

Ja mam dokładnie 3x mniej zegarków :) - jeśli doliczymy Timex'a, którego kupiła już po zrobieniu tego zdjęcia.

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

3 minuty temu, rafalmosty napisał:

Dzisiaj Żonie sprawiłem taki zegarek:
Omega De Ville Fasion

Może być?😄

F95A610D-32F1-4793-BFC4-E3B12A40237A.jpeg

De Ville to zawsze klasa ;)

3 godziny temu, rafalmosty napisał:

Omega De Ville Fasion

Może być?😄

F95A610D-32F1-4793-BFC4-E3B12A40237A.jpeg

Widzę że się udało, fajnie... 

3 godziny temu, rafalmosty napisał:

Omega De Ville Fasion

Może być?😄

Widziałam post dotyczący tego zegarka w innym dziale i od razu mi się spodobał. Bardzo dobry wybór😀 A jak żonie się podoba?

12 minut temu, lobo82 napisał:

Widzę że się udało, fajnie... 

Piotrek, dzięki. Ty wiesz za co:-) 

pozdrawiam 

8 minut temu, Carrot napisał:

Widziałam post dotyczący tego zegarka w innym dziale i od razu mi się spodobał. Bardzo dobry wybór😀 A jak żonie się podoba?

Bardzo:-) moja Żona nie jest zafiksowana na punkcie zegarków tak jak ja, ale potrafi docenić piękne rzeczy. No i to że jest to jej równolatek, spowodowało, że doceniła trud męża włożony w poszukiwania😉 To była niespodzianka, więc cieszy podwójnie😄

8 godzin temu, rafalmosty napisał:

Piotrek, dzięki. Ty wiesz za co:-) 

pozdrawiam

Rafał, nie ma problemu jak mogę to pomogę.

Super, że niespodzianka się udała i żona zadowolona 😀

16 minut temu, Carrot napisał:

Super, że niespodzianka się udała i żona zadowolona 😀

Wiesz, jak żona zadowolona, to i życie w domu lżejsze😀

Coś w tym jest😀

Za słabo dręczę swojego męża, bo nie wpada na takie pomysły😂

54 minuty temu, Carrot napisał:

Coś w tym jest😀

Za słabo dręczę swojego męża, bo nie wpada na takie pomysły😂

Żona idealna😉

Takie maleństwo dołączyło dziś do mojej skromnej kolekcji:

bfRJDNT.jpg

jYSH6u9.jpg

8QhCmdT.jpg

Dłuższy czas chodził za mną jakiś nieduży, w miarę elegancki zegarek z czarną tarczą i z kopertą w kolorze srebra ( wszędzie te różowe złoto 😪). Jak już znalazłam odpowiednią tarczę, to koperta była nie ta, jak koperta pasowała, to tarcza była słaba, albo nie było normalnych uszu. A żeby było trudniej, to nie chciałam wydawać więcej niż kilka stówek, gdyż zegarek miałby być noszony sporadycznie, do małej czarnej i srebrnej biżuterii.  Już nawet chciałam założyć nowy temat w "Jaki zegarek...". Ale przyszło mi do głowy, że może warto rozejrzeć się za czymś vintageowym. I tak jak przyszło do głowy, tak zaczęłam przeglądać powiadomienia z pewnego portalu aukcyjnego, które od dłuższego czasu olewałam. I chyba drugiego dnia śledzenia tychże powiadomień, pojawiła się taka oto ślicznotka. I do tego nówka😀 Zegarek, jak dla mnie, już mocno biżuteryjny. Oprócz tej zdobionej lunety okazało się dziś w słońcu, że tarcza też ciekawie się mieni. Całe szczęście zegarek jest maleńki, więc nie sądzę, aby miał wywoływać jakiś efekt "bling"😁 Dołożymy do niego czarny pasek, może jakiś przegląd smarowania i na pewno na kilka okazji będzie jak znalazł.

@Carrot aleś się rozpisała o malutkiej ruskiej damce - fajnie się czyta ile frajdy sprawiła :) musisz teraz znaleźć taką odwrotną do pary, fajnie by do siebie pasowały :)096bc32ac6d7481222c58547d651a9e3.jpg