Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli gravel. Szosa kończy się na 28mm :)

Czyli jak do górala założe 23c to już będzie szosa? Ja p..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko do gorskich premii :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak do górala założe 23c to już będzie szosa? Ja p..

No nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Marcinkowski i raczej nie udziela się już w tym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem jedną Orbeę (jak to napisać? :lol: ) ale xc ht. 

żółta wymiata, jeździłbym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja druga szosa ,kupiona w Szwajcarii za pół ceny na zimowej wyprzedaży,alu plus widelec karbon ,super wygodna ,używam platform XTR od MTB oraz butów shimano M240 karbon ,w poprzedniej miałem zestaw  TIME na szosę ale bloki były za hard jak dla mnie ,ze smaczków to ultegra ,licznik i pulsometr sigma ,aktualny przebieg to okolice 3tys

eff04b4b47bd4a02gen.jpg

 

bb3d7506ca855324gen.jpg

7edd6229fd3ce02cgen.jpg

 

edc0ec3f36e522d3gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMC robi fajne rowery, foty szos dość często przewijają się w necie, mtb chyba jeszcze nie widziałem  :P niezła maszyna  ;) 

co do Orbei to może z tym xc nieco się pospieszyłem, szczerze powiem, że patrzę teraz na www Orbei i nie wiem co to było  :lol: ale być może, że to była Alma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo szyszek ;)

Chmielowych?

Po dwóch tygodniach nie jeżdżenia pojechałem dziś do pracy. Było fajnie

Warto zmywacz syf po zimie czy czekać do kolejnej?

Dla ortodoksow, sól zmylem, teraz jest tylko delikatna warstwa syfu

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sobie wpiszę to też znajdę foty  :P  co nie zmienia faktu, że w jakichś trailach, enduro itp królują Santy, Ibisy, Yeti czy Pivoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to zasięgnę języka i tutaj

Temat: Kaski rowerowe.

 

W jakich kaskach jeździcie? Polecacie coś konkretnego? Właśnie się przymierzam do zakupu i zawężam zbiór kasków do mierzenia.

Zastosowania: miasto + trochę wycieczek pozamiejskich raczej bez ostrej górskiej jazdy (choć teren moze sie zdarzyć). 

 

Ma ktoś kask z MIPS? Jak to się sprawuje w kwestii komfortu i wentylacji?

 

Póki co w stawce były (takie bardziej pod miasto):

 

Uvex Finale Visor

268186_0_picture.jpg

 

Abus In-vizz

7049000_1.jpg

 

 

No i jeszcze cos z oferty Mavic-a patrzyłem. W planach mam obadać jeszcze kaski Bell, Alpina i Scott.  

Budżet dość spory jest, wiec wybór szeroki.

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kask to KASK :)

 

No coś tam widziałem w necie. Jeszcze nie miałem okazji przymierzyć niestety.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam  Louis Garneau diamond,40 otworów wentylacyjnych ,bez chustki ostro w nim wieje  ,ma kilka fajnych technologi ,Bell volt  ma dziewczyna,a godne uwagi są tez  uvexy ,polecam modele topowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kaskami tak nie pięknie jak na zdjęciach. Pięknie wygląda przyjeżdżasz mierzysz i lipa. Wszędzie Cię uwiera. Sam wiem po sobie. Wiadomo ma się też podobać Mi. Podstawa mierzenie i tak wszystkie kaski mają tą samą norme :)Mam Rudego. Żona Giro a dzieci Lazer ;)

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kaskiem jak z zegarkiem, trzeba przymierzyć. Na ten przykład byłem zdecydowany na Giro Fathom 2018 ale podczas przymiarki okazało się że skorupa za wąska niestety... skończyło się na Uvex Quatro, który to okazał się mega wygodny, wyglada przyzwoicie, no i parę złotówek tańszy od Giro. Pozdrawiam.

post-102723-0-16427500-1525727563_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kaskami tak nie pięknie jak na zdjęciach. Pięknie wygląda przyjeżdżasz mierzysz i lipa. Wszędzie Cię uwiera. Sam wiem po sobie. Wiadomo ma się też podobać Mi. Podstawa mierzenie i tak wszystkie kaski mają tą samą norme :)Mam Rudego. Żona Giro a dzieci Lazer ;)

 

No właśnie chcę sobie zrobić jakąś listę kasków do mierzenia. Bez przymiarki nie kupię.

 

A jak z tym MIPS? Ktoś coś? Jak z wentylacją w tym, bo słyszałem różne opinie i niektórzy mówią że mniej komfortowo jest.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kask to KASK. Zgoda. Ale nie do końca .

Mam KASK mojito i jest super . Mam też isx trail rs .

Generalnie to drogie kaski. Można kupić coś spokojnie taniej i też będzie dobre. Głównie chodzi by kask miał atesty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kask to KASK. Zgoda. Ale nie do końca .

Ponieważ jestem z założenia malkontentem, czekam na czasy kiedy będzie w rowerze obowiązkowa gaśnica ;)

A czy nie odnosicie Koledzy wrażenia, że te kaski to marketingowa ściema?

Napiszcie proszę ilu wam ten śmieszny gadżet uratował życie, a może zmienię zdanie albo nawet i charakter :D


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem z założenia malkontentem, czekam na czasy kiedy będzie w rowerze obowiązkowa gaśnica ;)

A czy nie odnosicie Koledzy wrażenia, że te kaski to marketingowa ściema?

Napiszcie proszę ilu wam ten śmieszny gadżet uratował życie, a może zmienię zdanie albo nawet i charakter :D

Z wypadu w góry w ostatnim tygodniu. Koleś przykozaczył po dosłownie 5 min pobytu na rowerze od przyjazdu w góry. Wyskoczył na opadającym 4m nachyleniu singla. A że cały czas było z górki to miał pewnie prędkość bliską 30km/h. Niestety w tym miejscu należało docisnąć rower do podłoża a nie skakać. Singiel lekko jeszcze skręcał. Efekt taki, że wystrzelił centralnie w drzewo. Drzewo zostało przyjęte centralnie czołem i tułowiem. Efekt. Obtarte czoło od kasku. Złamany bark/obojczyk i prawdopodobnie żebra. Zdarzenie miało miejsce metr ode mnie. W pierwszym momencie efekt zwłok i śmierci. Ostatecznie sam doszedł do karetki. Wypadki zdarzyły się dwa takie. Za każdym razem kask pękł, ale spełnił swoje zadanie. Nie może być jednak założony luźno byle jak...

8ba54b23402661ae67f2954e840a1539.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.