Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś rozwinąć te swoje przemyślenie ? :huh:

Tak, to był żart, wybacz mam nadzieję że Cię nie uraziłem. Tak czesto mawiamy po zakończonym biegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi się udało na Halę Gąsienicową  B)

 

nRe4AH5.jpg


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to był żart, wybacz mam nadzieję że Cię nie uraziłem. Tak czesto mawiamy po zakończonym biegu :)

Ja osobiście nie czułem się urażony, gdyż nawet wypowiedź mnie nie dotyczyła. Ale odniosłem wrażenie, że adresatowi wypowiedzi mogłoby być przykro ;)

Kolego @Teston, a jak to jest z jeżdżeniem rowerem po górskich szlakach? Nie robią człowiekowi "pod górkę", nomen omen? Tak pytam, bo dawno nie byłem pod Tatrami. To nic osobistego, czysta ciekawość :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tatrach można właśnie tam - Doliną Suchej Wody, poza tym jeszcze dostępna jest Chochołowska, Kalatówki i Ścieżka Pod Reglami.


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tatrach można właśnie tam - Doliną Suchej Wody, poza tym jeszcze dostępna jest Chochołowska, Kalatówki i Ścieżka Pod Reglami.

Odnoszę wrażenie, że oprócz ograniczeń formalnych na szlaku są jeszcze tabuny ceprów :P

Podobnie jak w słoneczną niedzielę niehandlową na warszawskich bulwarach, strach się wybrać żeby nie rozjechali albo nie stratowali. Tak było przed wakacjami, bo podczas letniej kanikuły Stolyca to najbardziej przyjazne człowiekowi miejsce :)

W takim razie wybieram jednak mazurskie szlaki. Ciekawie jest zwiedzić obiekty hydrotechniczne wzdłuż Kanału Mazurskiego, poczynając od Mamerek do Granicy Przyjaźni z Kaliningradskoj Obłastom. Raz zaliczyłem jednym ciągiem, ale bez zwiedzania. Wyszło ok. 120 km, z tego część przedzierania się przez krzaki jerzyn i malin. Plus komary. Jeszcze przez dwa dni pulsowałem podrapany i obolały, ale warto było. :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku zalicze Mamerki . w tamtym sie nie udalo w tym sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odgrażałem się żonie że następnym razem zaatakuję na rowerze górę św. Jura k. Makarskiej w Chorwacji. Trafiali się rowerzyści po drodze, i owszem. Tylko zaaferowany prowadzeniem auta nie zwracałem ku nim nadmiernej atencji. No i czy na rowerze nie spalił by hamulców zjeżdżając, hamowania silnikiem nie ma :o

Św. Jerzy też jest na mojej liście. Relacja TV wyglądała kosmicznie.

Ale wydawało mi się, że tam nie można samochodem wjechać?

 

Z Zoncolan zjeżdżałem 50 minut. Bałem się, że mi opony strzelą od hamowania albo że mi klocki/okładziny odpadną. Obręczy nie dało się dotknąć po paru minutch jazdy. Po puszczeniu hamulca leci się w dół jak kamień. Po zatrzymaniu miałem wrażenie, że zaraz przelecę przez kierownicę :)

Zjazd był bardziej stresujący niż podjazd, za to dużo lżejszy.

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Św. Jerzy też jest na mojej liście. Relacja TV wyglądała kosmicznie.Ale wydawało mi się, że tam nie można samochodem wjechać?Z Zoncolan zjeżdżałem 50 minut. Bałem się, że mi opony strzelą od hamowania albo że mi klocki/okładziny odpadną. Obręczy nie dało się dotknąć po paru minutch jazdy. Po puszczeniu hamulca leci się w dół jak kamień. Po zatrzymaniu miałem wrażenie, że zaraz przelecę przez kierownicę :)Zjazd był bardziej stresujący niż podjazd, za to dużo lżejszy.

Nie wiem jak teraz, jeszcze ładnych parę lat temu wjechałem samochodem. Warunkiem było tylko uiszczenie opłaty, niewielkiej zresztą, bo to na terenie ichniego parku. To była po prostu JAZDA BEZ TRZYMANKI :D

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadal mozna tam wjechac samochodem, bo tekst jest sprzed 3 miesiecy ... Takze nie oplaca sie pocic na rowerze :)

W ogóle jechać taki kawał drogi do tech Chorwacji to jakiś poroniony pomysł :)

W Warszawie też jest plaża, nawet wąż jest jakiś :)

Palma też jest na rondzie Degola :D

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jechać taki kawał drogi do tech Chorwacji to jakiś poroniony pomysł :)

W Warszawie też jest plaża, nawet wąż jest jakiś :)

Palma też jest na rondzie Degola :D

Swiete slowa :D

post-60090-0-62197600-1531759124_thumb.jpeg


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiete slowa :D

Tylko teraz na rowerze się nie napijesz.

Jeszcze parę lat temu braliśmy z żoną rowerki do samochodu i nad morze. Fajnie bo można było jechać na odludną plażę, o parking się nie martwił, w ogóle luz. Na obiadek smażona rybka, dwa piwka i w drogę na kwaterę. Dzisiaj w czasach politycznej poprawności i "unijnych" norm znad morza by wracał pociągiem, bo stróże prawa reż mają normy do wyrobienie, a najłacniej złapać rowerzystę po piwie. :huh:

Że też nikt nie dorównuje do niektórych krajów unii, gdzie można do 0,5 a nawet 0,8.

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozbija się o to, żeby nie dać się złapać  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

 

Pomóżcie, i podpowiedzcie, jakie mam kupić koło do swojego wiekowego gianta mtb. Czy Shimano deore będzie dobrym wyborem? Wolałbym nie przekraczać 200zl/sztuka. I czy warto wymieniać tylko jedno koło? Niestety z przedniego koła zrobiłem osomke i teraz pilnie potrzebuje coś kupic

 

Dodam, że jezdze niewiele, głównie po lesie, więc nie potrzebuje super zestawu :)

Edytowane przez cowall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozbija się o to, żeby nie dać się złapać  :lol:

Już kilka dni testerę:

big.jpg

 

Fakt , że pojawiła się róż kiera, wszyscy wiedzą z jedynego słusznego portalu informacyjnego :D

W sumie za śmieszne pieniądze wyszedł całkiem OK bike! :)

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka dni testerę:

 

 

Fakt , że pojawiła się róż kiera, wszyscy wiedzą z jedynego słusznego portalu informacyjnego :D

W sumie za śmieszne pieniądze wyszedł całkiem OK bike! :)

Na Giro jak znalazł :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio testowałem olej Muc off wet...
I póki co jest ok

IMG_20180720_224001.jpgdarmowy hosting

Edytowane przez vandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki był powód montażu xtr? Drogie, wytrzymałośćteż niewielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogie, sprawdzę ile tytan wytrzyma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam tego Muc off juz drugi sezon i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Nie brudzi tak bardzo jak rohloff i wytrzymuje zdecydowanie dluzej niz finisch line. To jest nie tyle olej co wodna zawiesina wosku i jakiejs ceramiki jak dobrze kojarze. Po pierwszym uzyciu tego specyfiku przestalem eksperymentowac z innymi smarowidlami.

Mam gdzies nawet jeszcze jakies probki motorexa, takze jak ktos chcialby potestowac to poprosze adres na priv i podesle je przy najblizszej okazji.

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogie, sprawdzę ile tytan wytrzyma ;)

Z pewnością mniej niż stal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XTR grubo chociaż kaseta to dla mnie najmniej ważna część układanki - aktualnie mam SLX, jak padnie to będzie pewnie XT ale tylko dlatego, że od SLX jakoś wiele droższa nie jest. Różnica w wadze - dla mnie niezauważalna.

 

u mnie dzisiaj pierwszy dzień bez deszczu - do południa było tak sobie ale później wyszło słońce, wieczorem bezchmurne niebo i zero wiatru. Dzisiaj delikatny wypad,na ławkę nad stawem z znajomymi  :P

 

a ceramika w oleju - są plusy i są minusy. Nie pamiętam gdzie zetknąłem się z problemem nagaru i tego co pozostawia ceramika po wyschnięciu. Niby działa ale do czyszczenia to nie jest ciekawa sprawa. 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co chodzi to jak malina, ułaem skeundu i bieg zmienia, w górę i w dól chodzi jak elekrtczne, jest zgrzyt ale co za tym idzie bieg sie zmienia za dotknięciem manetki....

jak padanie to deore , slx i xt jest w zapasie ;)

 

a muc off jest w konststencji finish line dry ale aplikuje sie o niebo lepie i o niebo lepij działa ,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.