Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

@Burns... mam nadzieję, że z Twojej propozycji nie tylko Egzo będzie mógł skorzystać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie warto łazić po salonach, zapisywać się na demo day, jechać w góry i zapłacić w wypożyczalni, albo szukać jakiś grup rowerowych gdzie ludzie to mają i dadzą Ci rypę, żeby wyrobić sobie własne zdanie. Obecne rowery trail czy enduro są tak zbieżne między producentami, że jeden pies na czym się zjeżdża - niuanse. Ale dla własnego zakupu te niuanse mają już olbrzymie znaczenie jak się czujesz w swoim rowerze na którym będziesz jeździł wiele godzin. Ludzie napalają się na jeffsy bo odrobinę tańszy bo po co tyle skoku co w caprze, ale jak postawisz te dwa rowery koło siebie to widzisz że capra jest do ostrego jebania. Podwójne łożyska, wzmocnienia itd. Wszystko jest masywniejsze, lepiej zrobione i wytrzymalsze. Podjeżdżają tak samo, albo nadrobisz to techniką a na zjazdach różnica jest ogromna. Na wprost jadą tak samo bo osprzęt ten sam. Jak już użytkujesz te rowery to zaczynasz dostrzegać różnice na korzyść danego producenta. Bo damper inaczej zamontowany łapie mniej syfu. Inne budowy trójkąta, większy prześwit na błoto czy rozmiar opony. Tego w internecie nie doświadczysz...

@Burns... mam nadzieję, że z Twojej propozycji nie tylko Egzo będzie mógł skorzystać? ;)


Dużo osób nawkurwiałem na tym forum, ale chyba nie ma takiej, której nie pomogłem...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie warto łazić po salonach, zapisywać się na demo day, jechać w góry i zapłacić w wypożyczalni, albo szukać jakiś grup rowerowych gdzie ludzie to mają i dadzą Ci rypę, żeby wyrobić sobie własne zdanie. Obecne rowery trail/enduro są tak zbieżne, że jeden pies na czym się zjeżdża - niuanse. Ale dla własnego zakupu te niuanse mają już olbrzymie znaczenie jak się czujesz w swoim rowerze na którym będziesz jeździł wiele godzin. Ludzie napalają się na jeffsy bo odrobinę tańszy bo po co tyle skoku co w caprze, ale jak postawisz te dwa rowery koło siebie to widzisz że capra jest do ostrego jebania. Podwójne łożyska, wzmocnienia itd. Wszystko jest masywniejsze, lepiej zrobione i wytrzymalsze. Podjeżdżają tak samo, albo nadrobisz to techniką a na zjazdach różnica jest ogromna. Na wprost jadą tak samo bo osprzęt ten sam. Jak już użytkujesz te rowery to zaczynasz dostrzegać różnice na korzyść danego producenta. Bo damper inaczej zamontowany łapie mniej syfu. Inne budowy trójkąta, większy prześwit na błoto czy rozmiar opony. Tego w internecie nie doświadczysz...

 

Dużo osób nawkurwiałem na tym forum, ale chyba nie ma takiej, której nie pomogłem...

Marcin, dobrze gada, trzeba mu polać ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dużo osób nawkurwiałem na tym forum, ale chyba nie ma takiej, której nie pomogłem...

 

Potwierdzam. Jest tak, jak mówi Marcin :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy i nie ma logo red bulla? Dziwne 

 

.

też niezły krejzol, widać po uśmiechu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz revolta będzie wiedział jakie koła do szosy kupić

 

 

Trochę drogawe te koła jak na zakładany budżet  :D

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz revolta będzie wiedział jakie koła do szosy kupić

 

 

I to jest rower uniwersalny a nie 7 rowerow w garazu :)

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam sprzedaż GT na części jakby ktoś coś chciał.

Zrob tak zebys najlepiej na tym wyszedl i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam sprzedaż GT na części.

Może coś przeoczyłem (to sorry), ale czemu rozkompletowujesz rower ? Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest za mocno wyposażony by byl " po bułki "

Wisi se na sprzedaż.

Pójdzie to pójdzie, nie to nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom rower szosowy to idealna rzecz do takiej zabawy.

Wielu błędnie myśli , że jest z dykty i łatwo to połamać.

Jest sztywny, jest lekki, łatwy do kontroli w locie.

Częstym punktem programu testu oprócz kamieni, lei bombowych, szutrowisk są bunny hopy ( np przez tory i duże przeszkody).

Pięknie to lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam małe skoki na szosie się mi zdarzają, szczególnie na progach zwalniających się lata. Bunny hop też się trafi.

Ale to co ma filmie, to szaleństwo. :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

a jaki model i rocznik tego GT ?

Pytam dlatego bo w czasach trapezowanych sterów i sztywnych obu osi to ludzie juz nie patrza na nic innego..i z uwagi na to ze jest wypasiony to może po prostu lepiej go sobie zostawić 

 

 

A w ogóle panowie..są jakies ramy do graveli z mozliwościa zamontowania tarczowych hampli z mtb ?

Bo mam lekkie R1 ze stajni Formuły i tak sobie pomyślałem że może wyrzeźbię nowy rowerek :) całkiem swój,zaczynajac od ramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest za mocno wyposażony by byl " po bułki "

Wisi se na sprzedaż.

Pójdzie to pójdzie, nie to nie

Wisi na wieszaku w garażu czy "wisi" na portalu aukcyjnym ? :) Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na portalu aukcyjnym.

No właśnie szpilki i brak taper.

Model, avalanche disc lady. Ale z fabryki to, tylko rama.

Wielokrotnie tu pokazany.1529312b98d41bd661c800f193104a14.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.