Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ten zielony rewelacja. Ciekawe czy pokaże się na bazarze.

Potwierdzam, zieleniak jest najciekawszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za granicę wszystkie posłałem.

Do wiekszosci osob z listy forumowej niebieskiej zegarki dziś już posłałem. Do niektórych nie mogłem ( Ci którzy mają niebieski i szary zamówiony) bo zabrakło mi szarych zegarków. Składają się, po Nowym roku roześlę do pozostałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie dobrze, że nie wziąłem tego szarego :P Teraz czekamy na realizację IV edycji:

 

post-22504-0-45441600-1451233244.jpg


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na paczkę  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas też będzie prezent niespodzianka jak za granicą, że po prostu paczki przyszły? Czy będziesz pisał setki maili z wiadomością, że wysłane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry marketing tez za granica. Na angielskim forum sa oddani wielbiciele marki :D

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/48/b1/11/48b111a1599714c94953a3b1dd65bf3d.jpg

 

Ktoś jest w stanie zidentyfikować tą bransoletę która jest założona do biało-niebieskiego z pierwszej edycji na linkowanym, przez kolegę stateless'a, zdjęciu ??


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to BOR yobokiesa

wiem bo mam

tylko endlinki wyglądają na przerabiane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas też będzie prezent niespodzianka jak za granicą, że po prostu paczki przyszły? Czy będziesz pisał setki maili z wiadomością, że wysłane?

przecież napisał, które sa wysłane a które nie ;)

u mnie na chrono czeka już mesh  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież napisał, które sa wysłane a które nie ;)

u mnie na chrono czeka już mesh  :P

 

Psikus, ale ja nie jestem na liście, a czekam :D  Dobrze, że nie przyszedł przed świętami, przynajmniej rodzina nie wypomina mi małej ilości prezentów spowodowanej zakupem kolejnego zegarka  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas też będzie prezent niespodzianka jak za granicą, że po prostu paczki przyszły? Czy będziesz pisał setki maili z wiadomością, że wysłane?

 

Żadnej niespodzianki nie będzie... furgonetka psuje efekt wysyłając mail "Potwierdzenie zamówienia przesyłki z dnia... " z numerem, tak że z niespodzianki nici ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę bo akurat około 13 wyjeżdżam na "sylwestra" i nie będzie mnie parę dni - a kurier ma być między 11 a 13 ;) Doskonały zbieg okoliczności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ja dostanę dopiero po nowym roku uprzejmie uprasza się o nie chwalenie zegarkami w temacie, dziękuję :) A na poważnie wrzucajcie jakieś ładne foto, będzie dodatkowo na osłodę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje: niebieski i grafitowy podobno też już dotarły....tyle, że ja jeszcze daleko od domu, ale jutro postaram się jakieś zdjęcia wrzucić jak zmienię paski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest! :)

 

01.jpg

 

03.jpg

 

Imo o wiele bardziej przemyślany i spójny design niż w pierwszej edycji, skok jakościowy zauważalny, na oko zegarek o kilka klas lepszy, a tak jednym słowem - fajniejszy po prostu ;) Jest znaczny progres, kibicuję kolejnym projektom :) Dla porównania: ;)

 

23.12.14.jpg


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja  :D

 

WP_20151230_16_49_03_Pro_zpsws4c3yjq.jpg

 

Fajny jest, dzięki QV  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest!

 

Imo o wiele bardziej przemyślany i spójny design niż w pierwszej edycji, skok jakościowy zauważalny, na oko zegarek o kilka klas lepszy, a tak jednym słowem - fajniejszy po prostu ;) Jest znaczny progres, kibicuję kolejnym projektom :) Dla porównania:

 

U mnie też jest... w pełni się zgadzam z Iks'em i podtrzymuje to co kiedyś w tym temacie napisałem, trzecia wersja to spory postęp w porównaniu do wersji pierwszej, to w pełni przemyślany i dopracowany zegarek - tylko nie jestem pewien czy to było dobry pomysł ze zmianą mechanizmu i rezygnacją z VK64 na rzecz 6s21... No i nie wiem dlaczego na deklu jest grawer "LE 250" - przecież zegarków było 300 szt - znaczy tak mi się wydaje... pewnie było to gdzieś tłumaczone ale przegapiłem...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.