Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Błękit jest zdecydowanie bardziej oryginalny. Z Autavii można by zapożyczyć wzór wskazówek chronografu bo te prostokaciki trochę nie pasuja do reszty.

 

vintagewatches_breitling_chronomatic.jpg

 

66032.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe wskazówki są spoko i wyróżniają tę edycję. Co do napisów, faktycznie może być też tachymetr po polsku :)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W brajtku małe wskazówki grają z godzinową i minutową. W VC są z różnych parafii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryka! Robimy zapisy? :D :D Na tę wersję ofc :)

 

Screen_Shot_2016_01_03_at_21_17_37.jpg

 

Do mnie też ta wersja najbardziej przemawia.

 

Czekam na zapisy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 12xu

Dzięki QuadrifoglioVerde za realizację tego projektu. Dzisiaj odebrałem Series 3, Blue dial i jestem zachwycony. Wiedziałem, że będzie dobrze ale to co zobaczyłem przerosło moje oczekiwania. Satysfakcja z produktu na najwyższym poziomie. Tak trzymaj! Tym bardziej z niecierpliwością czekam na VISa oraz Formmeister a także kolejne projekty chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki QuadrifoglioVerde za realizację tego projektu. Dzisiaj odebrałem Series 3, Blue dial i jestem zachwycony. Wiedziałem, że będzie dobrze ale to co zobaczyłem przerosło moje oczekiwania. Satysfakcja z produktu na najwyższym poziomie. Tak trzymaj! Tym bardziej z niecierpliwością czekam na VISa oraz Formmeister a także kolejne projekty chrono.

 

Mimo, ze nie jestem zaangazowany w ten projekt to milo sie czyta takie komentarze :)

Zwlaszcza dla QV musi to byc satysfakcjonujące :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vintagewatches_breitling_chronomatic.jpg

 

66032.jpg

Tak jak napisał DsP tutaj wskazówki totalizatorów współgrają z głównymi.

Ten projekt jest chyba najlepszy z dotychczasowych. Ale zwężenie indeksów dopełniło by ideał. A co Wy sądzicie o indeksach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał DsP tutaj wskazówki totalizatorów współgrają z głównymi.

Ten projekt jest chyba najlepszy z dotychczasowych. Ale zwężenie indeksów dopełniło by ideał. A co Wy sądzicie o indeksach ?

 

Też uważam że indeksy mogły by być cieńsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwy zegarek na właściwym miejscu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas tak :)

 

Rękawiczki z Wittchen'u? Dobra, nawet widać wytłoczenie  :P  u mnie w lewej szybko się wyrobiła przy nadgarstku i jest luźna =( no i zewnętrzny szew mnie denerwuje.  Jak dostanę swoje szare chrono  to zobaczymy jak się komponuje z moimi  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zostańmy przy Pandzie. Nie wymyslajmy teraz 10ciu kolenych wersji. Mamy 100kopert i przeznaczymy je tylko pod jedną wersję zegarka.

taka propozycja:

 

Screen_Shot_2016_01_03_at_21_17_37.jpg

 

 

Bardzo mi się podoba ta wersja kolorystyczna i jestem poważnie zainteresowany tym zegarkiem.

Zmieniłbym jedynie wskazówki godzinową i minutową na tępo zakończone. Będą wtedy współgrać z wskazówkami totalizatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, napisz proszę czy udało Ci się wysłać resztę czy jeszcze czekamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się wersja Pandy z szachownicą, czy mogłaby być ciut ciemniejsza?

Oczywiście czekam na zapisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłbym jedynie wskazówki godzinową i minutową na tępo zakończone. Będą wtedy współgrać z wskazówkami totalizatorów.

 

To nie jest zły pomysł w sumie - będzie już totalnie inny zegarek. Jeszcze ciekawe co tam QV wykombinuje na dekielek :)


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szachownica wygląda słabo. Nie dośc że optycznie mocno pomniejsza tarczę to wygląda jak na jakiejś zabawce. Kojarzy się z dziecięcymi resorakami. Kolor też nieco za jasny-granat był o wiele ciekawszy. W ogóle pierwszy projekt wyglądał lepiej a teraz odnoszę wrażenie że z pomysłu na pomysł robi się coraz gorzej. Kanciaste wskazówki chrono nie pasują do godzinowych. Nie wygląda to spójnie więc lepszym wyjściem byłoby albo zastosowanie takich jak w poprzednich projektach albo wymiana godzinowych (jak słusznie zauważono wyżej) na ścięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się wersja Pandy z szachownicą, czy mogłaby być ciut ciemniejsza?

Oczywiście czekam na zapisy.

Witam - mozna juz / jeszcze sie zapisywac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szachownica wygląda słabo. Nie dośc że optycznie mocno pomniejsza tarczę to wygląda jak na jakiejś zabawce. Kojarzy się z dziecięcymi resorakami. Kolor też nieco za jasny-granat był o wiele ciekawszy. W ogóle pierwszy projekt wyglądał lepiej a teraz odnoszę wrażenie że z pomysłu na pomysł robi się coraz gorzej. Kanciaste wskazówki chrono nie pasują do godzinowych. Nie wygląda to spójnie więc lepszym wyjściem byłoby albo zastosowanie takich jak w poprzednich projektach albo wymiana godzinowych (jak słusznie zauważono wyżej) na ścięte.

 

W pełni zgadzam się z przedmówcą...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z przedmówcą...

Dopisuje sie do przedmówców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bialo-niebieska szachownica mi się nie podoba, ale ta z "kresek" już daje radę. Wskazówka godzinowa i minutowa mogłyby być ścięte- fakt, ale przeżyję. Natomiast żywy odcień niebieskiego mi bardzo pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i trochę racji w tym jest ale błękit to super pomysł. Granatów i niebieskich na rynku jest mnóstwo a błękit będzie super smaczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blado-niebieski kolor ma znacznie większe konotacje sportowe niż granatowy.

 

9a44b24fdf04.jpg

 

Taki tam przykład  :D

 

Trochę wyblakł, ale

 

92d7b02752d6.jpg

 

Bugatti type 57, o ile dobrze pamiętam zwycięzca 24h Le Mans i Grand Prix Francji (jeżeli się mylę to nie bijcie za mocno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.