Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Kupię ,sprzedam ,zamienię

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię sekundnik do Atlasa i Bałtyka oraz wskazówki do kuranta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z postępującą zarazą zbieralnictwa zegarków (straszna rzecz, nie znam na razie lekarstwa,) rozpocząłem poszukiwania polskich zegarków (tak, wiem, że polskie są tylko tarcze, a w werku siedzi CCCP i się śmieje).

Jeśli więc ktoś chciałby wspomóc rozszerzanie zarazy i poczuł chęć rozstania z ładnym Błoniem, Zodiakiem, Bałtykiem, Bloneksem, Warsem itd (lista jest spora o ile wiem), w stanie pozwalającym na pokazanie i otworzenie oczu niedowiarkom.

"Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo!" (czyli w miarę dobrym, aby cieszył oko)

 

Fajnie, gdyby cena też była w granicach naszej rzeczywistości....

(Aby nie śmiecić, to poproszę PW od ewentualnych chętnych)


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz cenę podaną w temacie bazarkowym.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Sprzedany już z tego co widzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię tarczę Zodiak 16 rubis ( średnica około 31mm )  + niekompletną kopertę + tarczę Błonie Super ( średnica około 28mm)

Tarcza Zodiaka jak widać naruszona zębem czasu, Błonie Super raczej nie używana - posiada delikatne zarysowania pomiędzy godzinami 9 - 10 jakieś 3mm, pomiędzy godzinami 10 - 11 dwa razy po milimetrze.

Na tarczę Blonex 17 rubis ( średnica około 32mm ) + wskazówkę minutową i sekundową do niego + wskazówkę sekundową do Atlasa.

Mój adres mail  [email protected]

 

 

Edycja

Można też samemu edytować

post-76233-0-50478400-1454608088_thumb.jpg

post-76233-0-96514400-1454609393.jpg

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie zegarek Gerlacha - Batory lub Navigator( z datownikiem) w bdb stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje koperty rodzaju II. Czy ktoś z Was ma ich w nadmiarze? Ewentualnie w jaki ruskich szukać tych kopert?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię w dobrym, oryginalnym stanie Błonie 16 kamienne w kopercie rodzaju II.
Oferty poproszę na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje koperty rodzaju II. Czy ktoś z Was ma ich w nadmiarze? Ewentualnie w jaki ruskich szukać tych kopert?

 

Ostatnio koledzy chwalą się nabytkami w świetnych stanach, to może ja dla odmiany odsłonie swoje ciągoty do kiczu i się ogłoszę. KUPIĘ albo ZAMIENIĘ się na zegarki z ZMP Błonie z malowanymi tarczami. Stan obojętny, w ostateczności mogą być same tarcze. Przez malowane tarcze rozumiem różnego rodzaju "ozdoby" malowane na zegarkach w okresie PRL. Mogą być zarówno "wojskowe" jak i niekoniecznie.

Przykłady poszukiwanych tarcz:

0cc4f557-bfe6-493b-ae82-4bd0aeb1dd1b_zps

26-7_zpszlqko1rk.jpg

Wiem, że niektórzy koledzy traktują to wręcz jako zniszczoną tarczę - może więc wśród części zamiennych poniewierają się komuś takie wynalazki. W zamian oferuję gotówkę albo coś, co z kolei u mnie leży w szufladzie zamiast w gablotce (duble z kolekcji). Jak to duble,nie są to z pewnością stany "igła", ale wszystkie przynajmniej sprawne technicznie.

76434a11-ff8d-45aa-9a9b-45a14f147d82_zps4e479fe4-5b42-4fbe-8c0f-4cfaf429bd06_zps7f229a83-892f-4694-a622-26c11bb9e0b7_zps5e79accd-87cc-4983-8ae0-8f816053fde7_zps62-3_zpsgnxdghir.jpg

 

Oczywiście więcej zdjęć wyślę na maila. Pytać, oglądać, proponować - jakoś się dogadamy.

 

Oferty proszę na PW.

A ta koperta na blonexie bez cyfr to taka pownina być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta koperta na blonexie bez cyfr to taka pownina być?

A pokaż dekiel, ale powinna być rodzaju VII o ile dobrze pamiętam.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aszakoto, koperta w nim jest prawidłowa względem modelu, tylko, że to nie typ II a typ VII.

edyt:

pisałem równocześnie ze spoxx2006. A oto zdjęcie z drugiej strony

53-5_zpscr7vto22.jpg

Edytowane przez Wintergreen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz jakiś zaćmiony jetem bo pomyliłem osoby :P wdawało mi się, że Ty pytasz i zdziwiony byłem :P^_^:lol:.

Więc Aszakoto już wie wszystko na temat tego Błonexa :)


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Kolekcjonuję radzieckie czasomierze i teraz zapragnąłem mieć przynajmniej jednego Polaka. Nie musi być idealny, ale chciałbym go nosić od czasu do czasu, tak jak każdy mój zegarek. Preferuję srebrne koperty. Podzieli się ktoś zegarkiem z początkującym entuzjastą Polskich czasomierzy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z chęcią zakupię Zodiak Warsa lub Atlasa :-)

Jakby ktoś coś to teges na prv :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje koperty typu V (tej złoconej). mam Bałtyka z tarcza w stanie prawie Nos, ale w chromowanej kopercie, a chciałbym złożyć go zgodnie z pierwotnym wyglądem. Może być też jakiś trupek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje koperty typu V (tej złoconej). mam Bałtyka z tarcza w stanie prawie Nos, ale w chromowanej kopercie, a chciałbym złożyć go zgodnie z pierwotnym wyglądem. Może być też jakiś trupek.

Mam identyczny problem. Ja poluje na taką kopertę wśród poliotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zodiaka w dobrym stanie przytulę :)

Jak ktoś ma na pozbyciu, proszę o PW


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.