Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

No patrz, a ja myślałem, że po prostu mu nie wierzysz, zgodnie z zasadą NPNT...  ;)

 

A tak w ogóle, to gratulacje artme !

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz, a ja myślałem, że po prostu mu nie wierzysz, zgodnie z zasadą NPNT...  ;)

To po co pytasz :P  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Witajcie ponownie B):D

Jako, ze udalo mi sie kupic Hulka, to tylko kilka chyba waznych dla Was informacji odnosnie zmian Rolexa B)

 

Po pierwsze - faktycznie - Rolex daje karte magnetyczna, ktora po kupnie zostaje uaktywniona i do firmy "idzie" namiar na zakupiony zegarek. Jednak na karcie nie musza i nie wpisuja imienia i nazwiska kupujacego B)

 

Po drugie - znowu cos zmienili :)  Na bransolecie Suba i GMT II z wczesniejszych rocznikow, jest chropowata (matowa) struktura, na ktorej widnieje napis Rolex (a la kalkomania, choc to grawer B) ). W najnowszym Subie Hulk jeste blyszczaca z samym grawerem - bez koloru czarnego B):)

Mariusz,

szybki jesteś-nie tracisz czasu-gratulacje ;)

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz gratulacje, chociaż Shrek do mnie nie przemawia :)

Co do kart to przecież pisałem na podstawie dwóch DJ, że nie ma na tych kartach nazwiska i jest tylko na gwarancji KRUK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno miał być tylko Pam. Niemniej zielony to znakomita odskocznia i dobry wybór. Mało jest zielonych dobrze skomponowanych zegarków - a ten jest wybitny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

najladniejszy rolex, na codzien

 

gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk to odważny wybór, więc gratuluję zegarka i odwagi :)

no ale fotki bu się jednak przydały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jedyny zegarek - to zgadzam się z Pawłem , że warto gratulować odwagi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim B)

Co do odwagi, to faktycznie - nie bylo latwo, ale czarny Sub po 4 latach "zawiał nudą" a takich zielonych sabopodobnych jak na lekarstwo i o to chodzilo :)

 

Zdjecia beda, ale w weekend kilka razy podchodzilem i... uwiezcie - zrobic fajna fotke tego modelu, aby cale jego piekno ukazac, to wieeeelka sztuka - ale bedzie ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Karol, zakładać zielonego Rolexa na każdą okazję i do każdego stroju to jednak trzeba mieć cywilną odwagę i ułańską fantazję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle - z ta odwaga i fantazja, to nie do konca tak ;)

Po pierwsze, to na szczescie coraz wiecej pojawia sie na rynku modeli innych niz tylko czarne i biale a poza tym nawet paski zaczynaja kolorowe robic (patrz Panerai) i wg mnie to fajny trend, bo zaczelo sie nudno robic :)

 

A po drugie - do mlodego czlowieka fajniej wyglada zegarek z jakims kolorem, choc wystarczy sie przejsc do Kruka na Placu 3 Krzyzy i zobaczyc pana Zbyszka, ktory nie jest juz bardzo mlodym czlowiekiem i do bialej koszuli go nosi - wg mnie wyglada swietnie B) A trzeba pamietac, ze ten zielony nawet w czarny potrafi wpadac, wiec nie jest takim tylko "zielonym świecidełkiem"  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w Twojej branży to chyba nawet dobrze świadczy o śmiałości i kretywności posiadacza...gorzej jak trafisz na konserwatywnego klienta ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...gorzej jak trafisz na konserwatywnego klienta ;-)

 

To wtedy spokojnie i bez problemu schowa sie pod mankiet koszuli ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z ta odwagą....  <_<

Każdy może mieć na to własne zdanie, ale tak ja Ty Karolu - nosiłbym :) i wcale nie uważam aby było to takie odważne.

 

 

Pawle - z ta odwaga i fantazja, to nie do konca tak ;)

Po pierwsze, to na szczescie coraz wiecej pojawia sie na rynku modeli innych niz tylko czarne i biale a poza tym nawet paski zaczynaja kolorowe robic (patrz Panerai) i wg mnie to fajny trend, bo zaczelo sie nudno robic :)

 

A po drugie - do mlodego czlowieka fajniej wyglada zegarek z jakims kolorem, choc wystarczy sie przejsc do Kruka na Placu 3 Krzyzy i zobaczyc pana Zbyszka, ktory nie jest juz bardzo mlodym czlowiekiem i do bialej koszuli go nosi - wg mnie wyglada swietnie B) A trzeba pamietac, ze ten zielony nawet w czarny potrafi wpadac, wiec nie jest takim tylko "zielonym świecidełkiem"  ;)

W 100% zgadzam się z powyższym :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

 

Tarcza zegarka jest niesamowita, bo tak jak pisalem mieni sie od jasnej zieleni po gleboka czerń - wrazenie jest niesamowite. Sam zegarek sie nie "swieci", jednak bezel jest bardziej jednolitej zieleni niz tarcza - ale to lepiej niz na odwrot ;)

 

Jeszcze co do odwagi, to zegarki niebieskie bardziej ludziom sie opatrzyly i faktem jest, ze zielonych spotkac mozna mniej (dlatego tez na niego zachorowalem, bo juz mialem tej "nudy" dosyc ;) ), ale tendencja jak juz pisalem na kolorowe zegarki, co widac chocby po bialych i zoltych Casio powoduje, iz mysle, ze az tak nie bedzie sie rzucac w oczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie macie rację panowie ale ja piszę z własnej perspektywy, a dla mnie zielony Rolex to bardzo duża ekstrawagancja, jeśli ja miałbym zaszaleć na maxa to szczytem były batman, coka lub pepsi, oczywiście jeśli to miałby być Rolex z salonu oczywiście  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.