Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Niby macie rację ale od pewnego pułapu ( jakościowego i cenowego ) szkoda mi sprzedawać - nadal się podobają i lubię a że noszę rzadziej...a gdzie ja później w takim stanie full set ;-) znajdę ...ile to razy koledzy sprzedawali, żałowali i kupowali ten sam model ...prawie zawsze drożej :-(

I jeszcze jedno ale - w przypadku wielu klasycznych modeli ich starsze wersje podobają mi się dużo bardziej niż nowe. No i weź tu sprzedaj .

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wole stare , aczkolwiek cena niekiedy jest zaporowa

Dlatego mam co mam

Poza Rolkiem , oglądałem ostatnio Tudora snowfkake przed reedycja . Protoplasta , cudo !

Zapytałem o cenę i aż przysiadłem . Ale to jest właśnie cena jaka musimy płacić . Chcesz ? Musisz mieć ? Jeśli odpowiesz sobie: tak , cena nie ma znaczenia

post-33375-0-77647100-1476046521_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć Panowie. Z jednej strony fajnie, że "przerobi się" np. 100 zegarków (u mnie tak było) od Casio po Rolexa, a z drugiej strony, przez to, ze wiele z nich jest kupione nowe u AD, pochłania to sporo pieniędzy, bo w 95% przypadków nowych zegarków, sprzedaje się taniej. Z jednej strony strata pieniędzy, a z drugiej strony cenne osobiste doświadczenia z różnymi markami i modelami.

Niby macie rację ale od pewnego pułapu ( jakościowego i cenowego ) szkoda mi sprzedawać - nadal się podobają i lubię a że noszę rzadziej...a gdzie ja później w takim stanie full set ;-) znajdę ...ile to razy koledzy sprzedawali, żałowali i kupowali ten sam model ...prawie zawsze drożej :-(

I jeszcze jedno ale - w przypadku wielu klasycznych modeli ich starsze wersje podobają mi się dużo bardziej niż nowe. No i weź tu sprzedaj .

Paradokalnie tu zgoda i tu zgoda.

Skonczylem z jednym zegarkiem, tak jak Kolega Xpovoc przerobilem ponad setke i wlasciwie zaluje sprzedazy chyba kazdego z nich. To o czym pisze desmo. Dodatkowo moj ostatni wystep z 2015r wola o pomste do nieba.

Mialem swietnie pod siebie dobrane zegarki: Anonimo, Pama, Suba i MM. Za ten komplet wzialem tyle ile zaplacilem pozniej za jednego SD gdzie wlasciwie rowna sie Submarinerowi (realnie na rynku wtornym, przy czym Suba latwiej sprzedac).

Sukcesy ryje w kamieniu, porazki zapisuje na piasku ;)

Teraz jednak wychodze z zalozenia, ze drogi zegarek lepiej zeby lezal i go miec niz nie miec, ale to teoria ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem swietnie pod siebie dobrane zegarki: Anonimo, Pama, Suba i MM. Za ten komplet wzialem tyle ile zaplacilem pozniej za jednego SD gdzie wlasciwie rowna sie Submarinerowi (realnie na rynku wtornym, przy czym Suba latwiej sprzedac).

 

 

O kurde! Pamiętam że długo za tobą chodził ten SD, ale nie miałem pojecia że poświeciłeś na niego 4 fajne zegarki.

Przynajmniej rano nie masz bólu głowy który założyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde! Pamiętam że długo za tobą chodził ten SD, ale nie miałem pojecia że poświeciłeś na niego 4 fajne zegarki.

Przynajmniej rano nie masz bólu głowy który założyć :)

To tez nie, az tak, bo miedzy tym minal prawie rok ;) Zdazyla byc afera frankowa , u Kruka Rolex zdazyl o kilkadziesiat procent zdrozec i staniec itd. ;) Jednak z tym bolem glowy to prawda do tego jak pisal X..., przechowywanie, zabezpieczanie przed kradzieza po prostu kilka problemow z glowy mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tak ze nawet jak nie noszę to nie umiem sprzedać! :( ciężko mi jest sie rozstać! I jeszcze są egzemplarze które było by cieżko odzyskać tak wiec nie chce robić tego błędu i sprzedawać! :D

I kolekcja rośnie! :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tak ze nawet jak nie noszę to nie umiem sprzedać! :( ciężko mi jest sie rozstać! I jeszcze są egzemplarze które było by cieżko odzyskać tak wiec nie chce robić tego błędu i sprzedawać! :D

I kolekcja rośnie! :D

I bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie - już się gubię w tych Waszych kupowanych i wymienianych między sobą Rolexach i Tudorach...nie trzeba było zaczekać na nowego z lumą i wydłużoną wskazówką...tak czy siak gratuluję nabytku i ...tempa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę Karol, że ten zegar szybko zmieni właściciela bo on tak nudny jest, że jak na niego patrzę to już mi się oczy zamykają ;)  Tak czy siak niech cieszy te parę dni! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki,chyba wiem od kogo kupiony :)

 

Dzięki, tak nic się nie ukryje

 

Nie no Panowie - już się gubię w tych Waszych kupowanych i wymienianych między sobą Rolexach i Tudorach...nie trzeba było zaczekać na nowego z lumą i wydłużoną wskazówką...tak czy siak gratuluję nabytku i ...tempa

 

Dzięki

 

Zegarek fajny, ale to zdjęcie... wygląda jakby miał wyleźć z ekranu.

 

Bo to 3D

 

Myślę Karol, że ten zegar szybko zmieni właściciela bo on tak nudny jest, że jak na niego patrzę to już mi się oczy zamykają ;)  Tak czy siak niech cieszy te parę dni! :D

 

To samo mógłbym powiedzieć o SBGH


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Gratuluje!

Wąchalismy się miedzy nim a Sib 14060....i wygrał SUB. Ale nadal uważam że to fajny zegarek, zwłaszcza dla kobiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę Karol, że ten zegar szybko zmieni właściciela bo on tak nudny jest, że jak na niego patrzę to już mi się oczy zamykają ;)  Tak czy siak niech cieszy te parę dni! :D

Czekaj, ale to chyba Twoja teoria byla, ze im nudniejszy (mniej wodotryskow) tym wolniej sie nudzi i na dluzej zostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol - oczywiście każdy ma swoje zdanie, niemniej GS-a uważam za ciekawszy zegar chociażby przez fakturę tarczy, indeksy, datę czy werk.

 

Julek - to fakt, ale dla mnie nawet prosty zegar musi mieć datę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobie podogryzaliście chłopaki :)

Dla mnie Ex I to klasyka i mimo prostoty (a może dzięki niej) bardzo mi się podoba.

Gratulacje Karol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie Ex I to klasyka i mimo prostoty (a może dzięki niej) bardzo mi się podoba.

 

 

Też tak myślałem ale jak kupiłem to dość szybko zmieniłem zdanie :)  ale to tylko moje zdanie i mój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, ale Tobie większość zegarków nudzi się bardzo szybko, więc to nie jest wyznacznik. Niektórych nawet nie zdążyłem obejrzeć!

Ale fakt, że Karol ma tak samo, zresztą ja chyba też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie zapeszaj bo GS już 9-ty miesiąc ze mną :D Nie pisałem, że moje zdanie to wyznacznik ale tylko, że to moje zdanie ;)

Życzę Karolowi aby został z nim na długo jeśli się podoba i koniec OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek to nie było dogryzanie, chciałem powiedzieć, że dla mnie SBGH tak jak większość GSów, jest strasznie nudny, a bardzo go lubiłem i miałem dość długo.

Nuda czy jej brak to dla mnie żaden wyznacznik, gust ciągle mi się zmienia i to co kiedyś mi się nie podobało teraz się podoba, i na odwrót.

Zegarek chodził za mną od dawna, zobaczymy jak będzie, niczego nie przesądzam, na razie trudno cokolwiek powiedzieć poza tym, że jest bardzo wygodny.

Za wszystkie opinie bardzo dziękuję :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Karol, chociaż dla mnie obecnie ideałem jest strzelony całkowicie w "10" nowy model, który wreszcie zawiera w sobie wszystkie uwagi fanów marki.

Nowy EXP1 moim zdaniem jest wielkim ukłonem Rolexa do fanów marki i wysłuchaniem ich opinii.

Może niedługo wysłuchają fanów i poprawią Submarinera? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.