Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

troche jak w lesie bo kradziez na mopedach wzrasta. A powod jest dosyc prosty. Policja ma zakaz poscigu bo moze dojsc do tragedi :D Byly glosne sprawy, gdzie "uczciwi i kochajacy" na mopedach zgineli w poscigu i jest zakaz.

Poj...y kraj - idąc dalej niech stawiają zarzuty " poszkodowanym" / okradzionym za prowokowanie do popełnienia przestępstwa.

A wystarczy napisać w isntrukcji obsługi mopedów wśród całej litanii ostrzeżeń - stosowanie jako narzędzie przestępstwa grozi śmiercią ...

A nie grillowali go przypadkiem za to że "zapomniał" wpisać tak tani przedmiot gdzie jego pracodawca wymagał, a potem się tłumaczył że pożyczył tylko od kolegi? :DA w Londynie jak w lesie :).

Bardziej chodziło mi o to że u nas nie trzeba mieć Rolexa, wystarczy anonimowy UN ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jakoś mało się dzieje....

 

df3bbd287546d3892f0405eadb720fe6.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny sub wolisz komfort noszenia starszych kopert czy nowszych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@gasp - dziękuje - mi oba pasują, aczkolwiek bransoleta / zapinka w nowych, np DS jest, jak dla mnie, lepsza w wykonaniu i technicznie. Ale komfort noszenia mam przy obu. Gdybym miał wybrać tylko jeden, na codzień....to na pewno DS. Ale tylko jeden zegarek do wszystkiego?....nieeeeeee

 

Edyta: ale ciekaw jestem jeszcze SD50....to mógłby być chyba zegarek na wiele okazji. Ale tylko do kolekcji

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza inspiracja dla kolegi w rozterkach @gasp50

 

3hFgpA1.jpg

 

zlNkiR8.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

ten drugi pasek jest świetny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawdziwy zamsz ( włoska skóra, nie pseudo zamsze jak w wielu a la zamszowych paskach).

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne są, ale gryzie mi się Sub na pasku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien nosić zapinką do góry ;-) ...zaburzone proporcje moim zdaniem ...i nie klekocze( klekoce? ) ...franken!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co tak łączyć?? Ja jestem przeciwnikiem takich rozwiazan :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja też bym tego nie robił ale nie widzę nic w tym złego, tak samo jak w zakładaniu NATO czy innej skóry.

To zupelnie inna bajka. Czym innym jest zmieniac wyglad zegarka (oczywiscie z poczuciem pewnego smaku i nie niszczenia go etc.) a czym innym "mieszanie" elementow pomiedzy modelami z roznych epok i referencji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz tylko trolujesz, co? ;)

 

Mozna robic wszystko co sie komu podoba, tak samo jak mozna miec do tego wlasny stosunek B)

Ja uwazam, ze zmiany paskow, to nie wymiana bransolety i tyle. Teoretycznie mozna rowniez przelozyc bransolete z Rolexa Submarinera do AP RO 15400, bo jest wygodniejsza i ma regulacje a do tego komus sie bedzie bardzo podobac i co? Ma prawo? To przeciez jego gust :)

 

A nie odnoszac sie do absurdalnych porownan - jak ktos chce miec np. historycznego Suba, to powinien wziac go z calym "inwentarzem" a jak malo wygodny, to dla wygody kupic sobie inny ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logika jest, tylko trzeba umiec ja znalezc :P

Pasek nie jest integralna czescia koperty (jedno ze stali a drugie ze skory). Projektujac paski, myslimy o porze roku, rodzaju stroju, okolicznosci w jakich bedzie uzytkowany czy chocby o przeznaczeniu samego zegarka/historii. Projektujac bransolete, mysli sie przede wszystkim o tym, aby pasowala do koperty i stanowila z nia integralna calosc - nie wiem co tu jest dziwne i niezrozumiale :wacko:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiadomosc posiadania elementow z innego modelu - i tylko tyle :)

 

To tak, jak zamowic sobie garnitur na miare i poprzeszywac podszewki z innego, bo bardziej pasuja :D

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak można poprzekładać sobie bransolety/zapięcia itp, to może ktoś obeznany podpowie gdzie można kupić glidelocka? Przełożyłbym może sobie do gmt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio tak sobie cenią? To już mi się odwidziało ;) Tyle kasy za zapięcie to już łapie się dla mnie pod paranoję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, to w takim razie taki na skórze albo gumie od innego producenta to już w ogóle herezja xD. Niektórym purystom niedługo będzie przeszkadzało jak ktoś skróci bransoletę, bo tylko taka z fabryki nietknięta śrubokrętem bez logo Rolexa jest koszerna, w sumie niektórzy zbierają nawet folie żeby 'full set' był bardziej 'full' więc nie zdziwi mnie to.

 

Rozumiem że może się podobać lub nie i takich opinii się spodziewałem, ale że zegarek przestaje być halal bo ktoś przełożył zapięcie w bransolecie to tego się nie spodziewałem :D.

No widzisz, w Omedze można dokupić regulowane zapięcie do SMPc za całe 450zł ( montowane w miejsce oryginalnego bez jakichkolwiek przeróbek ) i cieszyć się lepszą funkcjonalnością mimo że zestaw już niefabryczny, w Rolexie wywalisz 5 czy 6 tysi na lepszą zapinkę i jeszcze usłyszysz że teraz to kundel :)

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.