Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dlatego ja wziąłem na oryster, gładki bezel i czarna tarcza. U mnie smaczku dodaje jeszcze ruletka której w modelach 2019 już niestety poskąpili...

Ruletka, chodzi o dwa kolory datownika?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co czarny najlepszy, jakbym miał wybierać - liczba modeli 2019 na razie dość mała. Ale to nie tyle o kolor tarczy chodzi, co o to, że jak DJ to dla mnie tylko karbowany bezel i jubilee - to dla mnie DNA tego modelu - a do tego chodzę zbyt casualowo na co dzień.

Ja też mistrzem elegancji nie jestem, zdarza mi się wrzucać DJ pod mankiet, ale do polowki i dżinsow też da się nosić:)493ca14728f34545ab23a82af31bedb8.jpg3b14c657a69724ef2a696f3beb94c6b7.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam podobnie - zestaw jubilee plus karbowany bezel zakładam zarówno do koszuli jak i koszulki, a nawet bluzy. A jak chcę żeby wyglądał bardziej formalnie to trafia na pasek i co najmniej połowa bling znika (chociaż z tego co czytałem tez tu na forum do nowych DJ paska nie da rady łatwo założyć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegaladam Niemieckie bazarki , i tak jak ktoś przewidział ceny GMT po info na Basel o dyskontynuacji modelu poszybowały do absurdalnego poziomu .

Tak jak w styczniu były oferty za 8-9k€ , tak teraz ludzie wystawiają za 12-13k€ , absurd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, mamy cichego ninje skoku cenowego :)

model raczej nie cieszący się wielkim, jak na Rolexa, zainteresowaniem pod koniec 2018, zaczął ostro orbitować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegaladam Niemieckie bazarki , i tak jak ktoś przewidział ceny GMT po info na Basel o dyskontynuacji modelu poszybowały do absurdalnego poziomu .

Tak jak w styczniu były oferty za 8-9k€ , tak teraz ludzie wystawiają za 12-13k€ , absurd

 

 

dokładnie, mamy cichego ninje skoku cenowego :)

model raczej nie cieszący się wielkim, jak na Rolexa, zainteresowaniem pod koniec 2018, zaczął ostro orbitować.

 

B)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, mamy cichego ninje skoku cenowego :)

model raczej nie cieszący się wielkim, jak na Rolexa, zainteresowaniem pod koniec 2018, zaczął ostro orbitować.

Jak większość Rolków wycofanych z produkcji. Zerknijcie na SD4k. Ja go kupowałem nówkę za 28k, slabiutko sie sprzedawał... To samo z Kermitem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam OP39 White i Speedmastera - Speedmaster nosi się jako mniejszy przez mniejszą, czarną tarczę, totalizatory stopera i takie samo l2l (a z dobrą bransoletą nawet mniejsze). Sama tarcza zaś to jak dla mnie majstersztyk wzornictwa. Na minus - tylko 50m WR, zamiast Explorerowych 100m.

 

Z perspektywy (byłego) posiadacza speedy’ego muszę powiedzieć ż ten model miał jedną sporą wadę dla mnie: mianowicie chyba najmniej wygodne nakręcanie w manualnych zegarkach jakie miałem. Aż mnie palce bolały od tej koronki. Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak większość Rolków wycofanych z produkcji. Zerknijcie na SD4k. Ja go kupowałem nówkę za 28k, slabiutko sie sprzedawał... To samo z Kermitem...

 

Jak zamawiałem Batmana rok temu, to nówki na Chrono24 chodziły po tyle, co z metki w Kruku. Teraz po roku to jest +50% tamtej ceny. Prawdziwe szaleństwo... :wacko:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Z perspektywy (byłego) posiadacza speedy’ego muszę powiedzieć ż ten model miał jedną sporą wadę dla mnie: mianowicie chyba najmniej wygodne nakręcanie w manualnych zegarkach jakie miałem. Aż mnie palce bolały od tej koronki.

 

To chyba kwestia indywidualna, bo dla mnie to z kolei jeden z najwygodniejszych zegarków do nakręcania i dający najwięcej satysfakcji z tej czynności.

 

Choć, by pozostać w wątku, muszę przyznać że Rolex (przynajmniej mój OP39) był chyba najlepszy pod tym względem ze wszystkich automatów z jakimi miałem do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może gdzieś przegapiłem  :ph34r:  ale  zauważyłem "koronę" w napisie, tylko w nowej referencji SDDS - przepraszam za kiepskie zdjęcie  - może już była o tym mowa ale nie wiedziałem  :lol: i nie widziałem ....wzrok już chyba nie ten

post-99839-0-37444700-1557163328_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Nie wiem, może gdzieś przegapiłem  :ph34r:  ale  zauważyłem "koronę" w napisie, tylko w nowej referencji SDDS - przepraszam za kiepskie zdjęcie  - może już była o tym mowa ale nie wiedziałem  :lol: i nie widziałem ....wzrok już chyba nie ten

 

Korona = mechanizm z seri 32xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Korona = mechanizm z seri 32xx

jak to dobrze i słusznie wesprzeć się wiedzą mądrzejszych :)

dzięki

Edytowane przez Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co widać wystawione ceny ale po ile idą i ile z nich idzie to już inna sprawa . Swoją droga na chrono jest teraz wysyp subow czy GMT do wyboru do koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data nie teges ;)

Bo brak szybkiej zmiany daty a szkoda go męczyć. ;):D

 

post-22413-0-37213600-1557165508_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spoko. Jak nie kręcą mnie rolki, to ten mnje nakręcił.

Edytowane przez DBR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie dawno nie noszony to cieszy prawie jak nowy nabytek. :D

Jak dla mnie jeden z najpiękniejszych Roleksow.

 

post-22413-0-11108200-1557168990_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szwed dobrze mu na tej skórze. Nawet bardzo.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny !, który to rok?

Dzięki!

78 :)

szwed dobrze mu na tej skórze. Nawet bardzo.

To prawda.

Zazwyczaj nie lubię nurków na skórze ale w tym wypadku uważam, ze jest świetnie.

Bo to już taki prawie nie nurek trochę jak pingwin niby ptak! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Techniec

Prawie czarny

Edytowane przez Techniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.