Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny

Ja zamówiłem w sumie trzy , z tym , że dwa DJ właśnie z wyżej wymienioną tarczą ale jeden indeksy jak Twój ma a drugi cyfry rzymskie. Nie jestem pewny , który mi podejdzie bardziej. Trzeci to inna bajka mam czas , bo bym wcześniej gdzieś znalazł. A i na odłożenie kapitału. Zobaczymy.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bardzo fajny zegarek, klasyczny, elegancki. Pasuje do wszystkiego, garnitur, casual a nawet krótkie spodenki i japonki latem. Wygodna bransoleta i oczywiście okienko datownika - takie DNA Rolexa. WR 100, więc spokojnie nurkować do 5 metrów można i ta legendarna precyzja z którą różnie bywa...... :) Czym dłużej czekasz tym bardziej się będziesz cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy hurtownik :)

To nie tak , trochę mi się w głowie ostatnio poprzewracało. Mam zbyt dużo zegarków , których nie używam. Mam zamiar pozbyć się prawie wszystkich , w tym 6-ciu breitków. A na to miejsce dwa , trzy porządniejsze. Nie będę ściemniał , że po zakupie rolka dla żony , coś poczułem do tego brandu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To nie tak , trochę mi się w głowie ostatnio poprzewracało. Mam zbyt dużo zegarków , których nie używam. Mam zamiar pozbyć się prawie wszystkich , w tym 6-ciu breitków. A na to miejsce dwa , trzy porządniejsze. Nie będę ściemniał , że po zakupie rolka dla żony , coś poczułem do tego brandu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mam podobnie ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Naprawdę, temat rolexa z odchyłką +/-1 od deklarowanej, lub oscylujcą w tych granicach jest arcyciekawy.

Tak jak mój sub na kibelku Porozmawiamy?

0fc6083e045e3b053c345630931b3d3f.jpg

 

Wysłane z mojego BBF100-6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Tak jak mój sub na kibelku Porozmawiamy?

Gładko poszło :lol: Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Rolexem na łapie to może i nawet jeszcze szybciej niż gładko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest naprawdę bardzo ładny. Do tego świetny perlon.

Dzięki. Poza tym muszę się do czegoś okropnego przyznać.....nie sprawdzałem odchyłki dobowej.

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki. Poza tym muszę się do czegoś okropnego przyznać.....nie sprawdzałem odchyłki dobowej.

 

To nie może być prawdą ;) Ani razu nie korygowałeś czasu?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzilem dopiero po 9 latach noszenia zegarka jak odebrałem zegarek po serwisie chyba nikt mnie nie przebije

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9533a7f73c083ba77edec0b7259e8b45.jpg

 

Ale tapatalk uwala jakość...

Edytowane przez szymon__k

“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja sprawdzilem dopiero po 9 latach noszenia zegarka jak odebrałem zegarek po serwisie chyba nikt mnie nie przebije

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Zmiany czasu Cię nie dotyczą?  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany czasu Cię nie dotyczą? :)

Dotyczą ale nigdy nie ustawialem go co do sekundy i nigdy nie zawracalem sobie głowy żeby sprawdzać jaki jest dokładny jedynie wiedziałem że raczej wypada na minus więc przy przestawianiu dokladalem mu trochę do przodu.W przypadku Rolexa już było inaczej od razu z pudełka sprawdziłem jego legendarną dokładność ale tylko przez trzy dni (-6s) i jest dla mnie ok.

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a takie pytanie na szybko. Jak oceniacie salony rolexa w Polsce. Który, Waszym zdaniem, daje najlepsze odczucia przy zakupie. Nie ukrywam, że po zakupie depsiaka trochę mnie kuszą inne modele i jestem ciekaw gdzie najlepiej będzie zamówić. Ja kupowałem w Gdańsku. Ale może inne miejsca się sprawdzą lepiej.


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a takie pytanie na szybko. Jak oceniacie salony rolexa w Polsce. Który, Waszym zdaniem, daje najlepsze odczucia przy zakupie. Nie ukrywam, że po zakupie depsiaka trochę mnie kuszą inne modele i jestem ciekaw gdzie najlepiej będzie zamówić. Ja kupowałem w Gdańsku. Ale może inne miejsca się sprawdzą lepiej.

 

Sprawdzają pod jakim względem? Jeżeli chodzi o kompetencje sprzedawców, to w Poznaniu polecam butik w Posnanii - kierowniczka daje radę :)   

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a takie pytanie na szybko. Jak oceniacie salony rolexa w Polsce. Który, Waszym zdaniem, daje najlepsze odczucia przy zakupie. Nie ukrywam, że po zakupie depsiaka trochę mnie kuszą inne modele i jestem ciekaw gdzie najlepiej będzie zamówić. Ja kupowałem w Gdańsku. Ale może inne miejsca się sprawdzą lepiej.

Zależy jaki model chcesz kupić, na większość profesjonali są zamknięte listy, nawet się nie zapiszesz, chyba, że w Singapurze.

Ja kupowałem w Galerii Mokotów w Wawie i byłem bardzo zadowolony z obsługi klienta, pełna profeska, czułem się jak VIP. Bardzo miło wspominam wizyty na pl. 3 Krzyży w Wawie albo rozmowy telefoniczne z nimi. Kultura, fajni, młodzi ludzie. 

Ostatnio byłem na pl. Konstytucji, ale w serwisie :) , salon piękny, zegarków Rolexa mało, ze sprzedawcą nie rozmawiałem - to chyba był kierownik, starszy facet. Jakbym miał kupować a może i kupię jeszcze raz, to zdecydowanie te dwa pierwsze miejsca - oczywiście jak poprawią precyzję....... :)  :)  :)  :)  :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario głównie chodzi mi o możliwości rozmowy. Gdzie potraktują człowieka najlepiej. Mam w planach zakup kilku zegarków i chciałbym stworzyć jakąś więź z jednym dealerem. Obecnie chodzi mi po głowie root beer i sky. W galerii Mokotów rzeczywiście rozmowa bardzo miła. Muszę sprawdzić pl. 3 Krzyży. Dzięki za sugestię Michał.


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w przypadku „zakupu” Rolexa obecnie to faktycznie można stworzyć więź na lata...platoniczną.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mario głównie chodzi mi o możliwości rozmowy. Gdzie potraktują człowieka najlepiej. Mam w planach zakup kilku zegarków i chciałbym stworzyć jakąś więź z jednym dealerem. Obecnie chodzi mi po głowie root beer i sky. W galerii Mokotów rzeczywiście rozmowa bardzo miła. Muszę sprawdzić pl. 3 Krzyży. Dzięki za sugestię Michał.

Niestety rozmowy na temat zegarków na zapisy są takie same w każdym butiku. Możesz oczywiście wpłacić zaliczkę na to, na co jeszcze listy nie są zamknięte i od czasu do czasu wpadać do salonu na kawę. Tej Ci nigdy na miejscu nie odmówią ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w przypadku „zakupu” Rolexa obecnie to faktycznie można stworzyć więź na lata...platoniczną.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele w tym prawdy niestety ;)

Myślałem że gdzieś uda się coś ugrać. Kawy mam już dosyć ;)


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.