Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Admof napisał(-a):

Ja osobiście uwielbiam klasyczną napoletanę, ale typowo polską pizzą z ananasem albo kiełbasą i boczkiem też nie pogardzę ;D Byle bez tych wszechobecnych w Polsce dodatkowych sosów czosnkowych.

Pizzę z ananasem wymyślił w 1962 roku w Kanadzie Grek Sam Panopoulos. Nie jest to zatem polski lub nawet, wbrew nazwie, hawajski wynalazek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Piękny !

Gratulacje! Kocham ten zegarek, jest na prawdę wyjątkowy. Jak pierwsze wrażenia?

 

Kilkakrotnie już przymierzałem ten model, wiec zaskoczenia nie ma. 

Pomimo 42mm jest bardzo wygodny i świetnie leży na łapie. Tylko Eterna Kontiki z 42mm też tak fajnie leżała u mnie na nadgarstku.

To będzie mój edc. DJ od święta lub, gdy będę chciał poszpanować. BB54 do sportu i wody.

Jeszcze tylko kiedyś może wymiana BB54 na Sub , potem za pare lat wymiana wszystkich trzech na DD w platynie z błękitną tarczą i to było na tyle.

 

13 godzin temu, Bronzo napisał(-a):

Gratulacje! :) to ten ze Szczecina? 

 

Samochody już były :D teraz zmiana kierownicy na odpowiednie wózki ;)

 

Tak , ten ze Szczecina.

Full set , nawet jakieś folie jeszcze były. Papiery z Chronext z certyfikatem, sprawdzenie mechanizmu u zegarmistrza , którego mi polecił kolega Mateusz z okolic Szczecina, cena świetna - co miałem robić ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mrstatler napisał(-a):

Nowy w domu :) 3791553dd3d16a71ed5f793fddaf75b5.jpg

Gratuluję. 

Jeden z najfajniejszych zegarków z białą tarczą. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące (zmiana czasu zimowego na letni) od ustawienia "w punkt", noszony codziennie. Co ciekawe, od ostatniego pomiaru przyspieszył jakąś sekundę.IMG-20230521-WA0000.thumb.jpg.3147a50c826d1b641d98143a9632aba2.jpg

Edytowane przez mroova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, czas odpoczynku - leczenia kaca. default_wink.png

a6dbb1ee75d0803affa6e86cfed19c9f.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo

U mnie standardowo od kilku lat bez kaca ;) 

IMG_1361.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.05.2023 o 20:31, mario1971 napisał(-a):

To ja tu wrzucam trzech tenorów z mojej kolekcji. Każdy ma oczywiście inne preferencje, a moje są takie. Nr 1 to Pepsi - za wszechstronność i wygodę. Nr 2 to Hulk - za niezwłą tarczę i piękno-brzydką kopertę. Na trzeciej pozycji stawiam Daytonę - bo najmniej wygodna, mała i ciężko odczytać wskazania czasu. Ale ma najwięcej DNA Rolexa z całej tej trójki.

005e7c964fa1efa7f4c0a241dbf19318.jpg

 

Mariusz, czy mógłbyś takie samo zdjęcie zrobić ale pokazujące grubości wszystkich 3 zegarków jednocześnie i z obu stron?

22 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Paru doświadczonych właścicieli Daytony powiedziało mi, że użytkowo (komfort noszenia) zyskuje z czasem. Chyba mieli rację, bo zaczęła się układać na mojej łapie, a być może to ja zacząłem się do tego mniejszego zegarka przyzwyczajać. 😊

 

Jak patrzę na Twoje ustawienie bransolety to bym jeszcze spróbował zdjąć jedno ogniwo od strony "6" i dołożyć je po przeciwnej stronie

Z mojego doświadczenia, zdecydowanie lepiej leżą zegarki z zapięciem lekko przesuniętym w stronę "6" a nie leżące idealnie w połowie nadgarstka

Mam nadzieję, że zrozumiale to opisałem :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, pisar napisał(-a):

 

Mariusz, czy mógłbyś takie samo zdjęcie zrobić ale pokazujące grubości wszystkich 3 zegarków jednocześnie i z obu stron?

Piotr, trudno ustawić je idealnie - zrobiłem najlepiej jak potrafię. 

 

20230521_133634-01.jpeg

20230521_133643-01.jpeg

20230521_133733-01.jpeg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 hours ago, mrstatler said:

 

Kilkakrotnie już przymierzałem ten model, wiec zaskoczenia nie ma. 

Pomimo 42mm jest bardzo wygodny i świetnie leży na łapie. Tylko Eterna Kontiki z 42mm też tak fajnie leżała u mnie na nadgarstku.

To będzie mój edc. DJ od święta lub, gdy będę chciał poszpanować. BB54 do sportu i wody.

Jeszcze tylko kiedyś może wymiana BB54 na Sub , potem za pare lat wymiana wszystkich trzech na DD w platynie z błękitną tarczą i to było na tyle.

Świetny plan!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimne piwko na wieczór. 🍺

20230521_201153-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Zimne piwko na wieczór. 🍺

20230521_201153-01.jpeg

Mario, świetne zwieńczenie kolekcji.

Wspaniały zegarek, ehh…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kurzy napisał(-a):

Mario, świetne zwieńczenie kolekcji.

Wspaniały zegarek, ehh…

Dzięki! Tymczasowo głowa pusta - odpoczywa. 🥳


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow w kinie 🙂 

IMG_7716.jpeg

14 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dzięki! Tymczasowo głowa pusta - odpoczywa. 🥳

Mario nie ma ze glowa pusta- zawsze są inne piekne zegarki ktore chodza po glowie i sa do wziecia🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Znow w kinie 🙂 

IMG_7716.jpeg

Mario nie ma ze glowa pusta- zawsze są inne piekne zegarki ktore chodza po glowie i sa do wziecia🙂

Chciałe wziąć Sky-Dwellera, ale chyba będzie dla mnie zbyt masywny, a na dłuższą metę męczący. Sam już nie wiem, brać czy nie brać jak zadzwonią.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Chciałe wziąć Sky-Dwellera, ale chyba będzie dla mnie zbyt masywny, a na dłuższą metę męczący. Sam już nie wiem, brać czy nie brać jak zadzwonią.  

Ja czekam miedzy innymi na zielonego sd i sie nie zastanawiam…jak nie pasi to nie bierz ale mozesz zalowac potem

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Chciałe wziąć Sky-Dwellera, ale chyba będzie dla mnie zbyt masywny, a na dłuższą metę męczący. Sam już nie wiem, brać czy nie brać jak zadzwonią.  

To jest kawał stali, choć ty masz większy nadgarstek ode mnie. Mnie te komplikacje w tym modelu naprawdę ciekawią, ale dla mnie jest za duży i jednak nie za ładny. Jeśli weźmiesz Sky, to chyba wtedy nie potrzebujesz Batmana lub Pepsi. Lub i Batmana i Pepsi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

To jest kawał stali, choć ty masz większy nadgarstek ode mnie. Mnie te komplikacje w tym modelu naprawdę ciekawią, ale dla mnie jest za duży i jednak nie za ładny. Jeśli weźmiesz Sky, to chyba wtedy nie potrzebujesz Batmana lub Pepsi. Lub i Batmana i Pepsi. 

Te zegarki sie nie wykluczaja. Pesi ma tylko druga strefe a sd ma do zaoferowania wiecej  m in roczny kalendarz. Fajnie miec w kolekcji cos innego…

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, żeby było kolorowo, zastanawiam się nad zmianą mojego obecnego batmana na pepsiaka.. tylko boję się efektu „ siekierki na kijek „ 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Te zegarki sie nie wykluczaja. Pesi ma tylko druga strefe a sd ma do zaoferowania wiecej  m in roczny kalendarz. Fajnie miec w kolekcji cos innego…

Skoro zamiast GMT dostajesz GMT plus roczny kalendarz, to po co ci (z praktycznego, nie kolekcjonerskiego) punktu widzenia tylko GMT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, beniowski napisał(-a):

To jest kawał stali, choć ty masz większy nadgarstek ode mnie. Mnie te komplikacje w tym modelu naprawdę ciekawią, ale dla mnie jest za duży i jednak nie za ładny. Jeśli weźmiesz Sky, to chyba wtedy nie potrzebujesz Batmana lub Pepsi. Lub i Batmana i Pepsi. 

Ten Sky ma zastąpić Polara. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.