Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

No patrz...a ja gupi myślałem, że jak idę kupić zegarek, żeby zmierzył czas to nie znaczy że muszę być zaraz Hawkingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Ważne w całym tym zgiełku jest to, by znaleźć czas na cieszenie się swoimi zegarkami.

5014d12951576a952b4353bd0d350286.jpg

Mario nie myślałeś, aby oprawiać swoje myśli w ramki, na czarnym tle, białe napisy jak Paolo Coelho 😁to by mogło się sprzedać i od razu mówię że masz klienta🙏


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Sprzedaż  przez AD (a zakup klienta) Rolexa to nie jest "experience" dla kolekcjonera ( bez ironii mylof wierzę że Twój przypadek mógł być tym jedynym na tysiąc wyjątkiem). 

 Tak Filip, ja mam doświadczenia ciekawych rozmów i sporej wiedzy osób sprzedających mi zegarki. Nie tylko chodzi mi o Rolexy. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mylof napisał(-a):

 Tak Filip, ja mam doświadczenia ciekawych rozmów i sporej wiedzy osób sprzedających mi zegarki. Nie tylko chodzi mi o Rolexy. 

Ja też mam takie doświadczenia, jako wyjątki od reguły. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mylof napisał(-a):

 Tak Filip, ja mam doświadczenia ciekawych rozmów i sporej wiedzy osób sprzedających mi zegarki. Nie tylko chodzi mi o Rolexy. 

Pan Marian ;) ? Fajny rzeczowy człowiek z salonu w Gdańsku, mam wrażenie, że również pasjonat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Lynx27 napisał(-a):

Pan Marian ;) ? Fajny rzeczowy człowiek z salonu w Gdańsku, mam wrażenie, że również pasjonat.

A o paniach cos powiesz? 
Mi panie mowily ze Pelagos( wiem to nie Rolex) to nowa linia….stalowa- a mialem LHD na reku 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Mario nie myślałeś, aby oprawiać swoje myśli w ramki, na czarnym tle, białe napisy jak Paolo Coelho 😁to by mogło się sprzedać i od razu mówię że masz klienta🙏

Dopłynąłem do portu, to i umysł jest czystszy, bez myślenia o tym, czy i kiedy zadzwonią, czy wyrzucą mnie z kolejki. Teraz jest mój czas, chwila, którą mogę się cieszyć, i odpoczywać. 😊


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, pawel007 napisał(-a):

A o paniach cos powiesz? 
Mi panie mowily ze Pelagos( wiem to nie Rolex) to nowa linia….stalowa- a mialem LHD na reku 😉


Miałem częstszy kontakt z Panami, Pani Agnieszka oraz Pani kierownik bardzo eleganckie, ale nie miałem przyjemności wchodzić w dyskusję merytoryczną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dopłynąłem do portu, to i umysł jest czystszy, bez myślenia o tym, czy i kiedy zadzwonią, czy wyrzucą mnie z kolejki. Teraz jest mój czas, chwila, którą mogę się cieszyć, i odpoczywać. 😊

Wybacz ale przy zmianach przynajmniej z ostatniego roku myślę, że ta chwila długo nie będzie trwała. Wiem, że masz na chwilę obecną to co chciałeś ale daje 2-3 miesiące i będziesz szukał kolejnego fajnego zegarka. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mylof napisał(-a):

 Tu nie chodzi o "wychodzenie"  czegoś, żebranie o coś, czy płaszczenie się przed kimś. Jak będziesz tak robić, to nikt Cię nie potraktuje poważnie. Uznanie i szacunek buduje się poprzez wiedzę i kulturę osobistą. Naucz się wszystkiego o Roleksie, stań się specjalistą od mechanizmów, poznaj gruntownie historię marki i poszczególnych modeli, wiedz więcej od Twojego AD. Błaganiem o złożenie zamówienia na zegarek można się tylko ośmieszyć.

I trzeba jeszcze mieć cierpliwość i umiejętność odraczania przyjemności w czasie. 

Wszystko fajnie, tylko jakie to ma znaczenie podczas zakupu Rolexa? Masz jakieś konkretne przykłady że osobie z tzw. „wiedzą” sprzedano jakiegoś Rolka zamiast komuś z kto wydał u AD spore pieniądze nie mając pojęcia o marce? Śmiem wątpić. Z taką wiedzą to fajnie wpaść na spotkanie klubowe, ale do salonu? Załóżmy że chcę np. kupić Daytonę i powiedzmy że mam sporą wiedzę o tym modelu. No i co? Sprzedadzą ja mnie czy komuś kto wcześniej wydał u nich, powiedzmy, 300 tysięcy na coś bling bling? 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Lynx27 napisał(-a):


Miałem częstszy kontakt z Panami, Pani Agnieszka oraz Pani kierownik bardzo eleganckie, ale nie miałem przyjemności wchodzić w dyskusję merytoryczną. 

Ja wlasnie od pani kierownik ( blondynka jak dobrze pamietam) dostalem takie info

p.s  bez ironii dot. blondynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, StaryWilk napisał(-a):

To masz 2 takie same teraz? Czarny i biały do pary? 

Tak jest , tylko że białasem żona jeździ, prawie jak w tej reklamie 

😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Wybacz ale przy zmianach przynajmniej z ostatniego roku myślę, że ta chwila długo nie będzie trwała. Wiem, że masz na chwilę obecną to co chciałeś ale daje 2-3 miesiące i będziesz szukał kolejnego fajnego zegarka. 

Teraz jest chwila na odpoczynek, a następnie to, co tygryski lubią najbardziej - pogoń za kolejnymi zdobyczami. 😜


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, robol1 napisał(-a):

https://www.arte.tv/pl/videos/099238-061-A/szwajcaria/

 

Nie wiem czy to było tu wklejane ale filmik jest troche o Was

Co za bzdury. O czym jest ten film? Zlepek idiotycznych i wyświechtanych sformułowań. Nie wiedziałem że zamiast szwajcarskiego zegarka powinienem był sobie kupić tomograf do domu. Zastanowię się przed dokonaniem kolejnego zakupu.

 

Przy okazji, skoro jesteś na forum zegarowym to chyba o tobie także jest ten film? 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat byłem wczoraj w Kruku w Gdańsku i po rozmowie z Pania blondynka ( nie wiem jak miala na imie i kim ona tam jest ) zrozumialem ze chciala mi przekazac ze im wiecej zrobie fikołków tym jest wieksza szansa na wpisanie na liste :) pękłem ze śmiechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

Co za bzdury. O czym jest ten film? Zlepek idiotycznych i wyświechtanych sformułowań. Nie wiedziałem ze zamiast szwajcarskiego zegarka powinienem był sobie kupić tomograf do domu. Zastanowię się przed dokonaniem kolejnego zakupu.

 

Przy okazji, skoro jesteś na forum zegarowym to chyba o tobie także jest ten film? 

tak o mnie też ale ja nie noszę tak drogich zegarków i nie jestem dupkiem jak na końcu filmu podają 

🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, robol1 napisał(-a):

https://www.arte.tv/pl/videos/099238-061-A/szwajcaria/

 

Nie wiem czy to było tu wklejane ale filmik jest troche o Was

Może o Tobie, ale na pewno nie o nas. Nie o hobbystach. Ten głupkowaty narrator nie rozumie, że są ludzie, których to naprawdę interesuje i nie kupują zegarków w celu chwalenia się przed innymi.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mylof napisał(-a):

 

Dobrze rozumiem, że nie miałbyś o czym ze sprzedawcą zegarków porozmawiać.  I przykre jest, że nie szanujesz ludzi, którzy zajmują się profesjonalnie sprzedażą zegarków. Od wielu z nich mógłbyś się sporo nauczyć, ale przecież po co, skoro wiedza na temat naszego hobby Cię nie interesuje.

Nie pierwszy raz się tu kompromitujesz. 


Ze sprzedawcami Kruka w Warszawie miałem do czynienia w trzech salonach, nie było z nimi o czym rozmawiać bo średnio nawet znali więcej szczegółów na temat bieżącej oferty. Szacunek do sprzedawcy drogich zegarków mam taki sam jak do pani w spożywczym: „dzień dobry, dziękuję, do widzenia”. Niestety jak kolega napisał, z twoich postów bije pretensjonalność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ecipeci napisał(-a):

ja akurat byłem wczoraj w Kruku w Gdańsku i po rozmowie z Pania blondynka ( nie wiem jak miala na imie i kim ona tam jest ) zrozumialem ze chciala mi przekazac ze im wiecej zrobie fikołków tym jest wieksza szansa na wpisanie na liste :) pękłem ze śmiechu

Teraz chciałeś się dopisać do listy? A konkretnie o jakie wygibasy chodziło?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ecipeci napisał(-a):

ja akurat byłem wczoraj w Kruku w Gdańsku i po rozmowie z Pania blondynka ( nie wiem jak miala na imie i kim ona tam jest ) zrozumialem ze chciala mi przekazac ze im wiecej zrobie fikołków tym jest wieksza szansa na wpisanie na liste :) pękłem ze śmiechu

Chciałeś się teraz na listę wpisać ? To czego się spodziewałeś ?


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Teraz chciałeś się dopisać do listy? A konkretnie o jakie wygibasy chodziło?

Pytalem ogolnie co i jak, wygibasy typu częste mejle i telefony do nich aby zobaczyli ze ktos jest zgrzany na Rolexa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.