Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

To jest już kilku zwolenników gumy do GMT :lol:

Piloci hydroplanów? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) I o to właśnie chodzi. Dodatkowo oszczędzę trochę oryginalne zapięcie, które w przypadku noszenia krótkich rękawów niemiłosiernie się rysuje.

Trzeba nalepic na zapięcie tasme przezroczystą, bardziej elastyczną niż standard, i nie żartuje, bo stopien rysowania sie powierzchni mocno polerowanych w tym miejsu jest katastrofalny wręcz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Techniec

Mimo wszystko Rolex to tool watch z założenia, oklejanie go taśmą kojarzy mi się z trzymaniem pilota w folii :D. Polecam cape cod do porysowanych pcl i zapięcia.

 

Mikołaj to pepsi?

Edytowane przez Techniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nalepic na zapięcie tasme przezroczystą, bardziej elastyczną niż standard, i nie żartuje, bo stopien rysowania sie powierzchni mocno polerowanych w tym miejsu jest katastrofalny wręcz....

scratch_one-s_head.gif

A nie lepiej trzymać w sejfie od nowości w fabrycznych foliach icon_question.gif

 

 

 

 

 

wink.gif


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię moje rysy. 2c750ec3e348bcfc5514bb7e16f8b2ee.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko Rolex to tool watch z założenia, oklejanie go taśmą kojarzy mi się z trzymaniem pilota w folii :D. Polecam cape cod do porysowanych pcl i zapięcia.

 

Mikołaj to pepsi?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedyś było, ale oryginał vs podróbka

 

Bardzo dobrze ze pokazałeś . Niestety tak naprawdę tylko wprawione oko znające sie czego szukać jest w stanie dopatrzeć sie . Cały bay jest w rożnego rodzaju

Składakach ze strach patrzeć ...

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dobre zdjęcia mojego OP - niestety nie moje - syn się zlitował i zrobił aparatem

3f255f76a3a56010fa22951c8b186015.jpg

6d366871b75a24230c1f4239043ba150.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dobre zdjęcia mojego OP - niestety nie moje - syn się zlitował i zrobił aparatem

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ŁADNY !!! tylko na rękę a nie w pudełko  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miłej soboty Panowie :)

Z Pepsi każdy dzień będzie udany :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal - gratulacje :)

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miłej soboty Panowie :)

Gratuluję, super!!!

Nie miałeś problemów z zapięciem bransolety? Ja delikatne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłej soboty Panowie :)

Dla Ciebie bardzo miła.

 

Gratuluję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłej soboty Panowie :)

Pasuje idealnie ...Doczekany czy przepłacony? ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Techniec

Gratuluje pepsi rewelacja, gdzie się udało dorwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Pepsi każdy dzień będzie udany :)

 

 

Michal - gratulacje :)

 

 

iPX

 

 

Gratuluacje od starszego brata :D

 

 

Gratuluję, super!!!

Nie miałeś problemów z zapięciem bransolety? Ja delikatne...

 

 

Dla Ciebie bardzo miła.

 

Gratuluję.

 

 

Pasuje idealnie ...Doczekany czy przepłacony? ;-)

 

 

Gratuluje pepsi rewelacja, gdzie się udało dorwać?

 

Dzięki bardzo.

 

Maciek z fabryki bransoleta na  oysterlock siedzi na środkowym oczku regulacji. W tej pozycji nawet z zamkniętym  easylinkiem zegarek trochę latał na łapie. Ale jak przesunąłem na ostatnie oczko, z pomocą tweezera bo nawet delikatny Bergeon 6767 nie dał rady, to jest ideał. Czyli jak masz nadgarstek 18 jak ja, nie musisz skracać jubilee. Ale ktoś z  nadgarstkiem 19,5+ to może brakować ogniw.

 

Robert doczekany  z Kruka. Trochę ludzi w PL odebrało w tym roku już swoje Pepsi. 

 

Zaczynam rozumieć skąd te kolejki ;)  :D  Ponoszę trochę i coś napiszę, porównam z Batmanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki bardzo.

 

Maciek z fabryki bransoleta na oysterlock siedzi na środkowym oczku regulacji. W tej pozycji nawet z zamkniętym easylinkiem zegarek trochę latał na łapie. Ale jak przesunąłem na ostatnie oczko, z pomocą tweezera bo nawet delikatny Bergeon 6767 nie dał rady, to jest ideał. Czyli jak masz nadgarstek 18 jak ja, nie musisz skracać jubilee. Ale ktoś z nadgarstkiem 19,5+ to może brakować ogniw.

 

Robert doczekany z Kruka. Trochę ludzi w PL odebrało w tym roku już swoje Pepsi.

 

Zaczynam rozumieć skąd te kolejki ;):D Ponoszę trochę i coś napiszę, porównam z Batmanem.

No właśnie u mnie było na styk. Michał, jeszcze raz gratuluję, niech cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo.

 

Maciek z fabryki bransoleta na oysterlock siedzi na środkowym oczku regulacji. W tej pozycji nawet z zamkniętym easylinkiem zegarek trochę latał na łapie. Ale jak przesunąłem na ostatnie oczko, z pomocą tweezera bo nawet delikatny Bergeon 6767 nie dał rady, to jest ideał. Czyli jak masz nadgarstek 18 jak ja, nie musisz skracać jubilee. Ale ktoś z nadgarstkiem 19,5+ to może brakować ogniw.

 

Robert doczekany z Kruka. Trochę ludzi w PL odebrało w tym roku już swoje Pepsi.

 

Zaczynam rozumieć skąd te kolejki ;):D Ponoszę trochę i coś napiszę, porównam z Batmanem.

Bransoleta jest innej długości niż w normalnym gmt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak we Włoszech potrafią odrestaurować Rolexa. Napawanie laserowe + sporo umiejętności polerskich i mamy "NOS" :)

 

foto Philippe Burnier, robota by Marco Matarese (@il_menzerna).

 

QCiz1bP.jpg

 

WG3WmlO.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo.

 

Maciek z fabryki bransoleta na oysterlock siedzi na środkowym oczku regulacji. W tej pozycji nawet z zamkniętym easylinkiem zegarek trochę latał na łapie. Ale jak przesunąłem na ostatnie oczko, z pomocą tweezera bo nawet delikatny Bergeon 6767 nie dał rady, to jest ideał. Czyli jak masz nadgarstek 18 jak ja, nie musisz skracać jubilee. Ale ktoś z nadgarstkiem 19,5+ to może brakować ogniw.

 

Robert doczekany z Kruka. Trochę ludzi w PL odebrało w tym roku już swoje Pepsi.

 

Zaczynam rozumieć skąd te kolejki ;):D Ponoszę trochę i coś napiszę, porównam z Batmanem.

Jeżeli długość tej bronsolety jest taka sama jak w DJ to dla większego nadgarstka jest zdecydowanie za mala, ja musiałem dokupić dwa ogniwa i na dodatek mam rozpiety extension. Czyli tak naprawdę potrzebowałbym dokupić jeszcze jedno ogniwo Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.