Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vitriol

Panowie czy w Rolexie jest tak że jeśli nr seryjny koperty jest M123456 to nr mechanizmu też jest M123456

Czy można po otwarciu poznać ze mechanizm jest od tej koperty a nie od innej??

Nie. Numery koperty i mechanizmu są różne, parowanie ma miejsce w fabryce i wg. mojej wiedzy to o co pytasz sprawdzisz tylko w RSC.

 

edit: Kermit bez papierów to taki zegarek, gdzie 5 razy bym się zastanowił czy bym kupił.

Do koperty LN da się przełożyć tarcze, wskazówki i insert LV. Koszt części jest mniejszy niż różnica w cenie LN i LV, a bez papierów nie poznasz czy oryginalnie zegarek wyszedł jako LN czy LV.

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrek39 wspaniałe zegarki :)

Dzięki , do rolka jeszcze się przekonuje. Ale w 100% jest to uzupełnienie kolekcji. Nie żałuje , że nabyłem. Brakowało mi takiego prawdziwego eleganta. Napewno na tym jednym się nie skończy. b3281a07e3c367672a15837467409bef.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Numery koperty i mechanizmu są różne, parowanie ma miejsce w fabryce i wg. mojej wiedzy to o co pytasz sprawdzisz tylko w RSC.

 

edit: Kermit bez papierów to taki zegarek, gdzie 5 razy bym się zastanowił czy bym kupił.

Do koperty LN da się przełożyć tarcze, wskazówki i insert LV. Koszt części jest mniejszy niż różnica w cenie LN i LV, a bez papierów nie poznasz czy oryginalnie zegarek wyszedł jako LN czy LV.

 

Odpuszczam sobie. Jest problem z uzyskaniem dwóch zdjęć w dużej rozdzielczości więc pewnie coś jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam sobie. Jest problem z uzyskaniem dwóch zdjęć w dużej rozdzielczości więc pewnie coś jest nie tak

Wg mnie słuszna decyzja  :) 

 

Lepiej kupować ze sprawdzonego źródła, z kompletem dokumentów. Wiadomo, że będzie sporo drożej, ale będziesz spał spokojniej  ;)   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miala być okazja cenowa :)

Sprzedający na prośbę o zdjęcia w wyższej rozdzielczości napisał że mógłby wysłać i 1000 ale pewnie ze mnie kolekcjoner zdjęć i w sumie 2 o które prosiłem nie zostały wysłane plan był taki że podjadę z zegarkiem do pieśkiewicz a ale ponieważ jest problem z przesyłaniem zdjęć to nawet nie będę marnował czasu na wycieczkę do Warszawy

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miala być okazja cenowa :)

Sprzedający na prośbę o zdjęcia w wyższej rozdzielczości napisał że mógłby wysłać i 1000 ale pewnie ze mnie kolekcjoner zdjęć i w sumie 2 o które prosiłem nie zostały wysłane plan był taki że podjadę z zegarkiem do pieśkiewicz a ale ponieważ jest problem z przesyłaniem zdjęć to nawet nie będę marnował czasu na wycieczkę do Warszawy

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Masz rację. Okazje zdarzają się rzadko a tu ewidentnie już ktoś kombinuje  i może czegoś się obawia.

Później miałbyś wątpliwości - nie warto, szkoda zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dalej cieszę się tym co mam

Lubiłem go za wkładkę pepsi ale na "suba" też się dobrze prezentuje :) coraz bardziej go lubię (a myślałem że już był Maks :)) przydałaby się jeszcze zielona wkładka i byłby komplet :)

26664f0475e6fcc25319d00469dd07d9.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy ja mam problem z wyborem ulubionej wkładki w GMT - każda ma swój urok i jak dla mnie wyglada bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał czarnego GMT, klasyczny, bezpieczny wybór, najbardziej mi się podoba, chociaż Batman i Pepsi też super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT 16710 z każdą wkładką wygląda bardzo dobrze. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 1675 jeszcze fajniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowym DJ 36 nie ma juz super jubilee z hidden clasp? Dzisiaj zobaczylem zdjecie jednego ktory jest na sprzedaz:

387293fc7f5353b670f1b5d52d257cdbf83e6daf


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem to w niebieskim DJ 36mm. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci na górze nie płacili za „swoje” zabawki , za to im płacili ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowym DJ 36 nie ma juz super jubilee z hidden clasp? Dzisiaj zobaczylem zdjecie jednego ktory jest na sprzedaz:

 

 

Orientujecie się czy jest to zmiana do nowego modelu czy istnieje możliwość zamówienia w innej konfiguracji ?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam bezela - 401784375371. Interesuje mnie tylko oryginał. Ktoś ma, ewentulanie mógłby zorganizować (i za ile)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy jest to zmiana do nowego modelu czy istnieje możliwość zamówienia w innej konfiguracji ?

Innego zapięcia nie zamówisz. Nowe DJ jubilee maja tylko na takim. Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakikolwiek Rolex czy inny zegarek, do nurkowania nie ma najmniejszego sensu. Wygląda ładnie na zdjęciach i to tyle z zalet. Jest zbędny. Komputery nurkowe sprawdzają się dużo lepiej.

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Może do nurkowania to niekoniecznie, ale do pływania w basenie lub na plażę to jak najbardziej. Albo na budowę

 

2b5b0c7abf3cd2be4fd30bb8697c7d40.jpg

 

Wysłane z mojego BBF100-6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Zwłaszcza do biura. Tam to dopiero się zużywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zegarek pracuje ciężej niż ja - bo przez cały czas ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.