Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Jak znajdujecie Suba na Everest?

Kiedyś Michała bi-colora mierzyłem. Rewelacja.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Ten to ma gust odpustowy, założył GMT Master II Ice cały w diamentach, plus taka sama biżuteria:

http://www.sport.pl/pilka/7,65083,25555487,cristiano-ronaldo-pochwalil-sie-najdrozszym-zegarkiem-roleksa.html#s=BoxOpImg7

No i Szczęśliwego Nowego, czyli wymarzonego Rolka. Jak dla mnie, OP 39 z opcją easy change bransa/pasek. Jak widzicie, trochę bourbonika już przyjąłem że mam takie zwidy. Realniejszy pewnie byłby mail z Kruka, że zapraszają po odbiór GMT Pepsi, po którego się nie zapisywałem ;-)

Ten to ma gust odpustowy, założył GMT Master II Ice cały w diamentach, plus taka sama biżuteria:

http://www.sport.pl/pilka/7,65083,25555487,cristiano-ronaldo-pochwalil-sie-najdrozszym-zegarkiem-roleksa.html#s=BoxOpImg7

No i Szczęśliwego Nowego, czyli wymarzonego Rolka. Jak dla mnie, OP 39 z opcją easy change bransa/pasek. Jak widzicie, trochę bourbonika już przyjąłem że mam takie zwidy. Realniejszy pewnie byłby mail z Kruka, że zapraszają po odbiór GMT Pepsi, po którego się nie zapisywałem ;-)

Może i do mnie zadzwonią...

Do mnie już nikt nie zadzwoni, nie mam na co czekać w życiu...  ;)

W takim razie życzę Wam wszystkim w Nowym roku jak najczęstszych telefonów z butików Rolexa. 

Jakiś tekowy pokład musisz znaleźć albo choć plażę ;-)

przygotowuje się na wakacje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak znajdujecie Suba na Everest?

A jak Twoje wrażenia? Sam się zastanawiam co jakiś czas nad taką gumą do mojego Suba.

A jak Twoje wrażenia? Sam się zastanawiam co jakiś czas nad taką gumą do mojego Suba.

Ja mam RubberB - porażka. To już wygodniejsza jest guma w moim G-shocku. 

Bardzo wygodną gumę w komplecie ma nowa bondowska 300-tka.

Ja mam RubberB - porażka. To już wygodniejsza jest guma w moim G-shocku. 

Bardzo wygodną gumę w komplecie ma nowa bondowska 300-tka.

Rubberb ma jedną poważną zaletę, jest znakomicie dopasowana w uszach. Poza tym jest dobrze wyprofilowania pod mniejsze nadgarstki. Ale latem ciężko się nosi, bo za bardzo przylega do skóry i ręka się strasznie poci. Ciężko też znaleźć właściwą dziurkę, bo są bardzo rzadko. 

Everesta nie miałem, ale podobno jest przyjemniejsza w noszeniu.

Ja mam czarną Rubberb z pomarańczowym paskiem do Polara 42 mm. Estetycznie super, komfort słaby.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Rubberb ma jedną poważną zaletę, jest znakomicie dopasowana w uszach. Poza tym jest dobrze wyprofilowania pod mniejsze nadgarstki. Ale latem ciężko się nosi, bo za bardzo przylega do skóry i ręka się strasznie poci. Ciężko też znaleźć właściwą dziurkę, bo są bardzo rzadko. 

Everesta nie miałem, ale podobno jest przyjemniejsza w noszeniu.

Dokładnie tak jak mówisz - spasowana idealne. Mocno gięta zaraz przy uszach, a przy tym dosyć sztywna. Dziurki co 7mm - trudno dopasować, szczególnie w lecie, gdy nadgarstek puchnie. 

Co do CrafterBlue, to na stronie mają dopiero zapowiedź gum pod Rolexa.

Edited by mario1971

Czyli RubberB odpada. Ciekawe, czy Everest jest lepszy pod względem użytkowym. Z tego co widzę to CrafterBlue jest projektowany pod nowe ceramiczne koperty, wiec do 16610 nie podejdzie i tak (chyba, ze się mylę).

Są jeszcze takie:

https://www.zealande.com/en/62-rubber-straps

Ktoś miał z nimi jakąś styczność?

Hmm. Raczej stać go by nie brać z wypożyczalni :)

Dla niego to pierdnął w kij jak dla Was leasing ;)

"Ktoś, kto rokrocznie podnosi grube miliony nie tylko z boiska (aktualnie jego roczne zarobki w Turynie to 36,6 miliona dolarów), ale też na przykład z Instagrama (50 milionów dolarów w 2019 roku), może sobie jednak pozwolić na takie fanaberie."

Jasne, i ściąga go przez rękę. Mówię tu o niedopasowanej bransolecie.

Edited by mario1971

Pomyśl, jedno ogniwo mniej i już wart jest tylko 475...

Akurat Rolex wie jak dowalić biżuteryjnie dla gwiazd cekinami a nie zegarmistrzostwem, ale spoko, ma to swój urok...

Ja mam tylko jedno pytanie. Która jest godzina w strefie GMT teściowej?

I to jest jeden z powodów, za który jadę po tej firmie. Racjonalne myślenie równe jest... <0. To już jednak wielu udowodniło rozkładając na czynniki pierwsze historię tej firmy...

Ulepa.

I takie są właśnie wasze GMT pepsi i batman zrealizowane na zegarku nurkowym. Jednym słowem brzydkie jak próbował obrócić w żart jeden z kolegów...

Moda czasów i nic więcej...

Sub inna bajka, z tym udało się im pierwszeństwo...

Daytona = cosmograph

Oyster = perpetual

Koń by się uśmiał ;)

Edited by Burns

Pytanie, czy oprócz paska Oysterflex występuje jakiś pasek z podobnymi "wargami sromowymi", które poprawiają oddychanie skóry?

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Ja mialem rubber b mam teraz Everest i wole Everest dużo bardziej jeżeli chodzi o wygodę noszenia. Ale Rubber był ładny. A do suba 5 cyfrowego hmm ocenił bym zestaw na ok. Dość szybko wrócił do tego :)44a01dae384a14f739976695c8d2af3c.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No właśnie - jak się w tym cudzie używa funkcji GMT?

Pomyśl, jedno ogniwo mniej i już wart jest tylko 475...

Akurat Rolex wie jak dowalić biżuteryjnie dla gwiazd cekinami a nie zegarmistrzostwem, ale spoko, ma to swój urok...

Ja mam tylko jedno pytanie. Która jest godzina w strefie GMT teściowej?

I to jest jeden z powodów, za który jadę po tej firmie. Racjonalne myślenie równe jest... <0. To już jednak wielu udowodniło rozkładając na czynniki pierwsze historię tej firmy...

Ulepa.

I takie są właśnie wasze GMT pepsi i batman zrealizowane na zegarku nurkowym. Jednym słowem brzydkie jak próbował obrócić w żart jeden z kolegów...

Moda czasów i nic więcej...

Sub inna bajka, z tym udało się im pierwszeństwo...

Daytona = cosmograph

Oyster = perpetual

Koń by się uśmiał ;)

Ja mialem rubber b mam teraz Everest i wole Everest dużo bardziej jeżeli chodzi o wygodę noszenia. Ale Rubber był ładny. A do suba 5 cyfrowego hmm ocenił bym zestaw na ok. Dość szybko wrócił do tego :)

Co bransoleta, to bransoleta - to fakt ;) Dzięki za opinię.

Słyszeliście o wyraźnych podwyżkach od 1 stycznia - ludzie o tym piszą i nie wiem czy to tylko plotka, czy coś jest na rzeczy?

Koń by się uśmiał ;)

a kolegi to nikt na Sylwestra nie zaprosił? Ciekawe dlaczego?

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich zegarkowych maniaków :)