Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Guest hubex

Mnie się podoba, na tym ujęciu wygląda bardzo dobrze.

Krsytian , jestem z Tobą. Też uważam, że na dobrze dobranym parciaku wygląda lepiej niż na dedykowanej jubilee. W końcu to wakacyjny zegarek ;-)

Też uważam, że wstydu nie ma. 

Chociaż sam raczej nie zdejmę nigdy mojej bransolety z batmana.

Dla mnie GMT na nato wygląda bardzo dobrze. Bez znaczenia skóra, szmata czy guma.

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Wszyscy pocieszają Krystiana, to ja też. Krystian, mogło być gorzej, trzymaj się ;)

Pozdrawiam, Mirek

Dzięki :lol:

Tak na serio to mnie pocieszać nie trzeba. Mi się tak podoba i tak na razie zostanie :)

Myślałem, że tu zaraz burza się rozpęta o bransoletę, a jednak jesteśmy coraz bardziej tolerancyjnym społeczeństwem :D

Pepsiakowi z uwagi na czerwień pasuje bardzo dobrze sportowy entourage. Rzekłbym więcej, połączenie takiego bezela z Jubilee postrzegam cokolwiek eklektycznie. Z roleksowych obejm do Pepsi najlepiej pasowałaby bransoleta Oyster, w dodatku szczotkowana.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Myślałem, że tu zaraz burza się rozpęta o bransoletę, a jednak jesteśmy coraz bardziej tolerancyjnym społeczeństwem :D

Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Ja już zgłosiłem to zdjęcie do moderacji za pogwałcenie kanonu. :-P

Edited by memento mori

Piotrek Tarant jakby to zobaczył, to wyskoczyłby z bamboszy i stanął obok :D

Pepsiakowi z uwagi na czerwień pasuje bardzo dobrze sportowy entourage. Rzekłbym więcej, połączenie takiego bezela z Jubilee postrzegam cokolwiek eklektycznie. Z roleksowych obejm do Pepsi najlepiej pasowałaby bransoleta Oyster, w dodatku szczotkowana.

Piotrek, arbitrze elegancji...nie sposób się nie zgodzić :-) ...tylko coś mi tu nie pasuje....hmmm albo ktoś Ci shakował konto teraz albo jak pokazywałeś AirKinga ;-)

Edited by desmo

jakby ktoś chciał w bałtyckiej explorer i air king leży miłego weekendu pozdrawiam

jakby ktoś chciał w bałtyckiej explorer i air king leży miłego weekendu pozdrawiam

W Starym Browarze air king zniknal chyba 30.12. Co istotne, 7 stycznia ceny rosna - air king z 5.850€ na 6.150€. Czyli wg naszego rodzimego impoertera z 26.290 na jakies 27.690...

Piotrek, arbitrze elegancji...nie sposób się nie zgdzodzić :-) ...tylko coś mi tu nie pasuje....hmmm albo ktoś Ci shakował konto teraz albo jak pokazywałeś AirKinga ;-)

Air Kinga tak opaskowałem.

A sfotografował Mario Mikołaj78.

post-68982-0-23262200-1578090658_thumb.jpg

post-68982-0-60537300-1578090678_thumb.jpg

Wooah! Piekny zestaw! Swietny pomysl, nie wpadlbym NATO. Swietne spasowanie kolorow. Co za swiezosc...

Sam zegarek był specyficzny, ale na żywo z tym nato robił robotę. Idealnie dobrałeś w tym przypadku :)

Tu mamy pełną harmonię.

Może to jest pomysł na wypchnięcie tych airkingów do klientów. Pierwszy w historii (?) zestaw fabryczny Rolexa - oyster plus NATO ;-)

Bardzo dobrze to wygląda.

Jakby Mario wysłał kilka fotek do Rolka, aby umieścili je w katalogu, to czas oczekiwania na zegarki wydłużył by się conajmniej dwukrotnie.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Bardzo dobrze to wygląda.

Jakby Mario wysłał kilka fotek do Rolka, aby umieścili je w katalogu, to czas oczekiwania na zegarki wydłużył by się conajmniej dwukrotnie.

Obecnie Air King jest dostępny od ręki. Jeżeli czas oczekiwania miałby się dwukrotnie wydłużyć, to jak długo czekalibyśmy za nim, już po umieszczeniu tych pięknych fotek w katalogu? ;)

Krążąc po butikach w okresie po- świątecznym zauważyłem Milgausa (niebieski), różne kombinacje Datejust 41 w tym popularne niebieskie , explorery 39mm jak i 2. To oznacza że na te modele kolejek nie ma, były dostępne dla każdego. Airkinga akurat nie widziałem ale pewnie też klienci nie koczują pod salonem aby go wciągnąć.

No fakt, to nato totalnie odmieniło ten zegarek :) , a fotka na szybko jedynie telefonem, ale za to przy przyjemnym oświetleniu ;)

Mariusz

Krążąc po butikach w okresie po- świątecznym zauważyłem Milgausa (niebieski), różne kombinacje Datejust 41 w tym popularne niebieskie , explorery 39mm jak i 2. To oznacza że na te modele kolejek nie ma, były dostępne dla każdego. Airkinga akurat nie widziałem ale pewnie też klienci nie koczują pod salonem aby go wciągnąć.

Który salon?

Szukam Explorera II do przymierzenia się

Explorera 2 widziałem między innymi w galmok. W obu konfiguracjach. Sprawdź jednak obecny status.

Edited by jacek90

Cześć. Jakie jest Wasze zdanie na temat Datejusta 36mm? Dzisiaj modniejsze są większe rozmiary. U mnie nadgarstek lekko ponad 17cm więc nie jest największy. Byłem bliski zakupu chociaż jak byłem w salonie miałem zablokowaną kasę. Teraz od nowego roku, nowe ceny i nie wiem czy jest sens iść w ten model. Chciałem karbowany bezel i bransolete jubilee. Najlepiej niebieską tarczę.

Może ktoś z Was ma jakieś lepsze zniżki na Rolexa w Kruku?