Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Super dobrany odcień, Krystian.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Mnie się podoba, na tym ujęciu wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krsytian , jestem z Tobą. Też uważam, że na dobrze dobranym parciaku wygląda lepiej niż na dedykowanej jubilee. W końcu to wakacyjny zegarek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że wstydu nie ma. 

Chociaż sam raczej nie zdejmę nigdy mojej bransolety z batmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GMT na nato wygląda bardzo dobrze. Bez znaczenia skóra, szmata czy guma.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pocieszają Krystiana, to ja też. Krystian, mogło być gorzej, trzymaj się ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :lol:

Tak na serio to mnie pocieszać nie trzeba. Mi się tak podoba i tak na razie zostanie :)

Myślałem, że tu zaraz burza się rozpęta o bransoletę, a jednak jesteśmy coraz bardziej tolerancyjnym społeczeństwem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsiakowi z uwagi na czerwień pasuje bardzo dobrze sportowy entourage. Rzekłbym więcej, połączenie takiego bezela z Jubilee postrzegam cokolwiek eklektycznie. Z roleksowych obejm do Pepsi najlepiej pasowałaby bransoleta Oyster, w dodatku szczotkowana.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tu zaraz burza się rozpęta o bransoletę, a jednak jesteśmy coraz bardziej tolerancyjnym społeczeństwem :D

Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Ja już zgłosiłem to zdjęcie do moderacji za pogwałcenie kanonu. :-P

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek Tarant jakby to zobaczył, to wyskoczyłby z bamboszy i stanął obok :D


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsiakowi z uwagi na czerwień pasuje bardzo dobrze sportowy entourage. Rzekłbym więcej, połączenie takiego bezela z Jubilee postrzegam cokolwiek eklektycznie. Z roleksowych obejm do Pepsi najlepiej pasowałaby bransoleta Oyster, w dodatku szczotkowana.

Piotrek, arbitrze elegancji...nie sposób się nie zgodzić :-) ...tylko coś mi tu nie pasuje....hmmm albo ktoś Ci shakował konto teraz albo jak pokazywałeś AirKinga ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał w bałtyckiej explorer i air king leży miłego weekendu pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał w bałtyckiej explorer i air king leży miłego weekendu pozdrawiam

W Starym Browarze air king zniknal chyba 30.12. Co istotne, 7 stycznia ceny rosna - air king z 5.850€ na 6.150€. Czyli wg naszego rodzimego impoertera z 26.290 na jakies 27.690...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, arbitrze elegancji...nie sposób się nie zgdzodzić :-) ...tylko coś mi tu nie pasuje....hmmm albo ktoś Ci shakował konto teraz albo jak pokazywałeś AirKinga ;-)

Air Kinga tak opaskowałem.

A sfotografował Mario Mikołaj78.

post-68982-0-23262200-1578090658_thumb.jpg

post-68982-0-60537300-1578090678_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Air Kinga tak opaskowałem.

A sfotografował Mario Mikołaj78.

Wooah! Piekny zestaw! Swietny pomysl, nie wpadlbym NATO. Swietne spasowanie kolorow. Co za swiezosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Air Kinga tak opaskowałem.

A sfotografował Mario Mikołaj78.

Sam zegarek był specyficzny, ale na żywo z tym nato robił robotę. Idealnie dobrałeś w tym przypadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Air Kinga tak opaskowałem.

A sfotografował Mario Mikołaj78.

Tu mamy pełną harmonię.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jest pomysł na wypchnięcie tych airkingów do klientów. Pierwszy w historii (?) zestaw fabryczny Rolexa - oyster plus NATO ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Air Kinga tak opaskowałem.

A sfotografował Mario Mikołaj78.

Bardzo dobrze to wygląda.

 

Jakby Mario wysłał kilka fotek do Rolka, aby umieścili je w katalogu, to czas oczekiwania na zegarki wydłużył by się conajmniej dwukrotnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo dobrze to wygląda.

 

Jakby Mario wysłał kilka fotek do Rolka, aby umieścili je w katalogu, to czas oczekiwania na zegarki wydłużył by się conajmniej dwukrotnie.

Obecnie Air King jest dostępny od ręki. Jeżeli czas oczekiwania miałby się dwukrotnie wydłużyć, to jak długo czekalibyśmy za nim, już po umieszczeniu tych pięknych fotek w katalogu? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krążąc po butikach w okresie po- świątecznym zauważyłem Milgausa (niebieski), różne kombinacje Datejust 41 w tym popularne niebieskie , explorery 39mm jak i 2. To oznacza że na te modele kolejek nie ma, były dostępne dla każdego. Airkinga akurat nie widziałem ale pewnie też klienci nie koczują pod salonem aby go wciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Air Kinga tak opaskowałem.

A sfotografował Mario Mikołaj78.

No fakt, to nato totalnie odmieniło ten zegarek :) , a fotka na szybko jedynie telefonem, ale za to przy przyjemnym oświetleniu ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krążąc po butikach w okresie po- świątecznym zauważyłem Milgausa (niebieski), różne kombinacje Datejust 41 w tym popularne niebieskie , explorery 39mm jak i 2. To oznacza że na te modele kolejek nie ma, były dostępne dla każdego. Airkinga akurat nie widziałem ale pewnie też klienci nie koczują pod salonem aby go wciągnąć.

Który salon?

Szukam Explorera II do przymierzenia się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Explorera 2 widziałem między innymi w galmok. W obu konfiguracjach. Sprawdź jednak obecny status.

Edytowane przez jacek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jakie jest Wasze zdanie na temat Datejusta 36mm? Dzisiaj modniejsze są większe rozmiary. U mnie nadgarstek lekko ponad 17cm więc nie jest największy. Byłem bliski zakupu chociaż jak byłem w salonie miałem zablokowaną kasę. Teraz od nowego roku, nowe ceny i nie wiem czy jest sens iść w ten model. Chciałem karbowany bezel i bransolete jubilee. Najlepiej niebieską tarczę.

 

Może ktoś z Was ma jakieś lepsze zniżki na Rolexa w Kruku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.