Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Sie wydaje na samochody, to na zegarki juz nie ma :P:D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestes ponizej 60-tego roku zycia, to dobre zastepstwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie wydaje na samochody, to na zegarki juz nie ma :P:D;)

Jakby sie dało zegarki wziąć w leasing lub najem długoterminowy to bym szarpał ;)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby sie dało zegarki wziąść w leasing lub najem długoterminowy to bym szarpał ;)

 

Tylko biorąc pod uwagę, że wartość rezydualna za 5 lat Twojego 5513 będzie wyższa niż teraz, to fundusz leasingowy musiałby Ci dopłacać za użytkowanie...  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko biorąc pod uwagę, że wartość rezydualna za 5 lat Twojego 5513 będzie wyższa niż teraz, to fundusz leasingowy musiałby Ci dopłacać za użytkowanie... :D

Ha, w punkt ;)

Zabytkowe się nie liczą, tylko edc, które się nudzą, ale w sumie kazdy Rolex odpada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby sie dało zegarki wziąć w leasing lub najem długoterminowy to bym szarpał ;)

To wiesz ilu na tym forum byloby niesplacalnych leasingobiorcow z Patkami i Richard Mille na reku??? :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Szukam kolegi z Warszawy, który może pokazać najnowszy model czarnego SUBa. :wub: 

Zapraszam na kawę lub drinka lub mogę podjechać we wskazane miejsce w Warszawie lub okolicach.

Nie widziałem tych nowych a fajne byoby zmacać.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby sie dało zegarki wziąć w leasing lub najem długoterminowy to bym szarpał ;)

Jest inne wyjcie.

Jak brakuje siana to można się zwrócić do bociana. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Szukam kolegi z Warszawy, który może pokazać najnowszy model czarnego SUBa. :wub:

Zapraszam na kawę lub drinka lub mogę podjechać we wskazane miejsce w Warszawie lub okolicach.

Nie widziałem tych nowych a fajne byoby zmacać.

Napisz na priva czy o 14.00-15.00 w Zlotych Tarasach mozesz i podaj tel - zadzwonie to sie umowimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Szukam kolegi z Warszawy, który może pokazać najnowszy model czarnego SUBa. :wub:

Zapraszam na kawę lub drinka lub mogę podjechać we wskazane miejsce w Warszawie lub okolicach.

Nie widziałem tych nowych a fajne byoby zmacać.

A Ty nie mieszkasz już we Wrocku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pjoter to obywatel świata

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej by mu się opłacało cofnąć 10 lat i kupić bitcoiny.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty nie mieszkasz już we Wrocku?

 

Łorsoł od jakiegoś czasu Panie


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej by mu się opłacało cofnąć 10 lat i kupić bitcoiny. ;)

Już to zrobił w 2017 na szczycie bańki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to zrobił w 2017 na szczycie bańki ;)

 

To teraz nie trudziłby się cofaniem i kupowaniem Daytony. Bo po co mu takie drobne? Na waciki?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz nie trudziłby się cofaniem i kupowaniem Daytony. Bo po co mu takie drobne? Na waciki? ;)

Pamiętaj. Nie ma takich pieniędzy, których nie da sie wydac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj. Nie ma takich pieniędzy, których nie da sie wydac ;)

 

Oj prawda. Mam w rodzinie człowieka, który w latach 2000-2003 roku pobrał ze swojej firmy w sumie ponad 50 mln PLN dywidendy, a dzisiaj jest żebrakiem mieszkającym w M2 z wielkiej płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj prawda. Mam w rodzinie człowieka, który w latach 2000-2003 roku pobrał ze swojej firmy w sumie ponad 50 mln PLN dywidendy, a dzisiaj jest żebrakiem mieszkającym w M2 z wielkiej płyty.

Eeeee tam, ja parę lat wcześniej wydałem 300 milionów złotych na M2 w wielkiej płycie, a dziś... już mieszka tam kto inny <_<

ExII zastapił DJ41

 

 

O wiele ładniejszy od tych wszystkich kolejkowych hitów- :)  subów i innych "kolorusów"

Edytowane przez Tanatos70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam, ja parę lat wcześniej wydałem 300 milionów złotych na M2 w wielkiej płycie, a dziś... już mieszka tam kto inny <_<

 

 

Ale to były stare miliony, a w 2000 już były nowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wiele ładniejszy od tych wszystkich kolejkowych hitów- :) subów i innych "kolorusów"

„Kolorusy” nie są takie złe jeżeli komuś żal d*py nie ściska, że ich nie ma. Exp II osobiście wolę w starszej wersji, ale ta też zła nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film na dobranoc  wink.png

 

 Z niecierpliwością czekam na część drugą: Cleaning a $60k worth of Rolex in Samsung eco bubble oraz część trzecią: Cleaning a $60k worth of Rolex with Karcher pressure washer. Lecę po popcorn i cole.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.