Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

[quote name="beniowski" post="2709533"

[quote name="Gumis1979" post="2709602"

Oba sposoby dobre, pierwszy tańszy :-D

Moja polowka ma dokladnie taki sam tylko o jedno "oczko" mnienszy - spisuje sie super :)

Bardzo ładna kombinacja, na serio. Pokaż go na ręce.

Proszę. Udało mi się zrobić zdjęcie koronce na szkiełku:)

Ile teraz taki stoi?

post-102726-0-08704100-1581542264_thumb.jpg

post-102726-0-91733300-1581542275_thumb.jpg

post-102726-0-59396500-1581542286_thumb.jpg

post-102726-0-27925400-1581542315_thumb.jpg

Edited by Gumis1979

No nie wiem czy tańszy ten pierwszy sposób - sprawdź cenę Daytony w platynie  <_<.

[quote name="beniowski" post="2709533"
[quote name="Gumis1979" post="2709602"

Oba sposoby dobre, pierwszy tańszy :-D

Edited by beniowski

@ Proki 1971: u Kruka w Hotelu Europejskim srebrny Datejust 36 mm (ten w środku) czeka na klienta "od ręki", ceny nie pamiętam, ale otwarci na negocjacje.

post-40546-0-74455100-1581592356_thumb.jpg

@ Proki 1971: u Kruka w Hotelu Europejskim srebrny Datejust 36 mm (ten w środku) czeka na klienta "od ręki", ceny nie pamiętam, ale otwarci na negocjacje.

A i tak stary Date najfajniejszy

ng6mnrm.png

Guest Paragraf22

W listopadzie go przymierzałem i Oystera śliwkę też.

Zero problemu, może widzieli, ze jestem ostrożny.
Folijek nie było ... A DJ zbyt błyszczy (nie tylko w lustrze restauracyjnej toalety) - ma za dużo polerek. Zobaczcie, jakie to leżaki, kol. Paragraf widział je w listopadzie, a ja w styczniu. Dlatego skorzy do dyskontu.
MasterMind, nie podpuszczaj, bo nigdy go nie zmienię. I tak mam dylemat, bo chodzi perfekcyjnie, więc zmiana byłaby tylko konsekwencją znudzenia.

Edited by mroova

@ Szyszkops: przynajmniej miałbym spokój, a nie to miotanie się między Roleksem, Zenithem, Grand Seiko, Speedmasterem, Polarisem ...

Zresztą jaki to piniondz, przy tej górze gotówy na rynku, naród idzie w luksusy z braku rozsądnych możliwości inwestowania.

@ Szyszkops: przynajmniej miałbym spokój, a nie to miotanie się między Roleksem, Zenithem, Grand Seiko, Speedmasterem, Polarisem ...

Zresztą jaki to piniondz, przy tej górze gotówy na rynku, naród idzie w luksusy z braku rozsądnych możliwości inwestowania.

Może Tudor...

Wybaczcie, w dalszym ciągu nie rozumiem fascynacji tym chronografem. Dla mnie to ... wolę nie kończyć, choć spróbuję, najdelikatniej jak potrafię - przerost oczekiwań nad formą i treścią.

Ani ja. To samo dotyczy Suba, ale szesciocyfrowego.

Wybaczcie, w dalszym ciągu nie rozumiem fascynacji tym chronografem. Dla mnie to ... wolę nie kończyć, choć spróbuję, najdelikatniej jak potrafię - przerost oczekiwań nad formą i treścią.

Czyli nie jestem sam. :)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Nowa Daytona wg mnie jest bardzo ladna - zarowno jej biala jak i czarna wersja. Cena rowniez w stosunku do konkurencji normalna. A to czego nie rozumiem, to chore kolejki :-/ I niestety taki stan rzeczy powoduje, ze fajny zegarek nagle zaczyna budzic negatywne emocje ze wzgledu na windujace ceny czy chocby brak mozliwosci normalnego zakupu...

Edited by artme