Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Został wklejony dodatkowy link z rozmów na WhatsApp obu stron transakcji. To kolejny raz daje do myślenia, jak czujnym trzeba być w zakupach z drugiej ręki. I co równie ważne, jak nie ma pewności co i od kogo się kupiło, warto każdorazowo sprawdzić zegarek w serwisie. W tym przypadku, gdyby nie kumpel, który miał pojęcie o zegarkach, gościu dopiero za parę lat dowiedziałby się, że kupił fejka.

Edited by mario1971

Gość niezły przekręt sprzedaje zegarek nie wysyła go i zwodzi kupującego i oddaje kasę na raty akcja trwała 4.5 miesiąca.Fejk to już kompletna przeginka.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Tylko iż w tym wątku na forum Rolexa były głosy, że to nie pierwszy i jedyny raz jak taki numer wykręcił przy okazji innych sprzedaży. Za dużo jest znaków zapytania bym przyjął domniemanie niewinności w tym przypadku.

Ale najciekawsza informacja dla mnie znajduje się tu:  

This is a fascinating thread and it doesn’t look good for Chris. I joined AWBSS very early in the piece and can confirm the absolutely ridiculous level of monitoring, like they bred this whole crew of kooks who would die to pay anything for a steel Rolex. Any hint of negativity was squashed and the user banned instantly which I always found utterly pathetic. People have a right to share their opinion and it was frustrating to watch a handful of overzealous and power tripping moderators wield there block button.

Czy czegoś to Wam nie przypomina?    :P 

Guest vitriol

Czy czegoś to Wam nie przypomina?    :P 

Nie bardzo. Do jakiej historii nawiązujesz?

Mnie ta cala sytuacja przypomina film który niedawno widziałem na netflixie: Kwaśne winogrona. Polecam 

Pozdrawiam,

Janek

A te są na pewno oryginalne - z Basel Wolrd 2019 - i na dodatek moim szczytem marzeń zegarkowych.. może kiedyś..miłego weekendu Roleksowcy !

post-111278-0-21011800-1580539118_thumb.jpg

Mnie ta cala sytuacja przypomina film który niedawno widziałem na netflixie: Kwaśne winogrona. Polecam

Albo: „Złap mnie, jeśli potrafisz” :)

Jednak nie mylą się ci, którzy twierdzą że to stan umysłu ...

A te są na pewno oryginalne - z Basel Wolrd 2019 - i na dodatek moim szczytem marzeń zegarkowych.. może kiedyś..miłego weekendu Roleksowcy !

To są dosyć spore zegarki jak na Twoją rękę. Mierzyłeś już jakiegoś Sky?

Ani razu , wszystko z poza szybą , może kiedyś będę mierzył i podzielę się z Wami opinią na temat jego rozmiaru .. jak na razie nawet jest mi głupio prosić sprzedawcy o wyjęcie go z witryny wiedząc że długo nie będzie mi stać na zegarek z takiej półki cenowej.. dziękuję @mario1971 za słuszną uwagę !

Daj Pan spokój, sprzedawca jest tam, żeby Ci służyć i z przyjemnością bez zbędnych uprzedzeń na pewno udzieli Ci wszelkich możliwych porad i pokaże chętnie, co tylko będziesz chciał

Krakus1 Sky niebieski jest piękny.

Daj Pan spokój, sprzedawca jest tam, żeby Ci służyć i z przyjemnością bez zbędnych uprzedzeń na pewno udzieli Ci wszelkich możliwych porad i pokaże chętnie, co tylko będziesz chciał

:lol:

Tu Cię trochę poniosło.

Najwyżej zegarek z gabloty wyciągnie.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

:lol:

Tu Cię trochę poniosło.

Najwyżej zegarek z gabloty wyciągnie.

Z gabloty to może sobie książkę wyciągnąć :)

Pan od fejka chyba zakończył działalność na YouTube szkoda filmiki mial fajne.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Jestem w szoku, filmy HH były kapitalne, przeczytałem cały wątek na TRF ( rośnie w trakcie czytania ) i wygląda że gość to świadomy, wielokrotny oszust.

Czyli w salonie Rolexa kupić się nie da, oszukać może Cię nawet pozornie bardzo wiarygodny sprzedawca, a podróby są tak dobre że przeciętny kupiec nie ma szans się zorientować nawet po zdjęciu dekielka. Dramat.  

Dzięki temu, obecnie kazdy kupujący używkę będzie bardziej czujny, nieufny wobec sprzedawców.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Jestem w szoku, filmy HH były kapitalne, przeczytałem cały wątek na TRF ( rośnie w trakcie czytania ) i wygląda że gość to świadomy, wielokrotny oszust.

Czyli w salonie Rolexa kupić się nie da, oszukać może Cię nawet pozornie bardzo wiarygodny sprzedawca, a podróby są tak dobre że przeciętny kupiec nie ma szans się zorientować nawet po zdjęciu dekielka. Dramat.

Nadążasz z czytaniem? Już ma ponad 500 wpisów. A wychodzą coraz to nowe kwiatki. Zmowa z innymi modami na australijskim forum w sprawie zaniżania wycen, sprzedaż innych marek z fejkowymi częściami itd.