Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

No zegar zacny, tylko to tak trzeba od razu na tle beemki?? Takie powielanie stereotypow a przeciez sa fajniejsze tła

Każdy widzi co widzieć chce. Po lewej mam basen (pewnie by było że basenem się chwale ) po prawej wjazd i olbrzymie drzewo sąsiada. Wybrałem to miejsce bo światło najlepsze , pergola się nie odbija w zegarku (choć jednak trochę się odbiła ) a samochód stary , dostałem go za free od znajomego. Lepsze stoją w garażu. Nie było to zamierzone. Tym bardziej , że to tylko środek transportu. Jak Cię uraziłem , to przepraszam. Następnym razem najpierw przestawię samochód.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz - troche sie smieje, bo to nie moja wina, ze czesto tak wlasnie wielu z nas postrzegaja z ta marka na reku (z czym sam musze czasem walczyc w zyciu codziennym) ?

A jak ktos nowy wpadnie do tego watku i zabaczy taka fotka, to od razu mu sie w glowie pojawi potwierdzenie na to, ze tylko beema, rolek i zloty lancuch na szyi ?

 

ps

a i na forum jest tu taki stary bywalec, co taka fotka, to tylko mu mlyn na wode, bo rolku opluwa i nie ma pojacia za co mozna ta marke lubic procz logo ?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najpierw zanurzasz nogi czy glowe? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luz - troche sie smieje, bo to nie moja wina, ze tak wielu z nas postrzegaja z taka marka na reku (z czym sam musze czasem walczyc w zyciu codziennym)
A jak ktos nowy wpadnie do tego watku i zabaczy taka fotka, to od razu mu sie w glowie pojawi potwierdzenie na to, ze tylko beema, rolek i zloty lancuch na szyi

Tak reagują tylko Ci którym zazdrość pod skórą siedzi. Pierwszy plan to zegarek , i nim z czystym sumieniem mówię , że się chwale. Bo fajny jest.
Nie obrażam się.
Pozdrawiam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Basen ja też mam
 
pol_pl_Basen-Sanitarny-Z-Pokrywka-Wojskowy-Oryginal-Demobil-11198_2.jpg.a31364982352b03c404b8b544d38311d.jpg

Całe szczęście jeszcze takiego nie potrzebuje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym Rolexem którego można fotografować i używać do wszystkiego, klapki , auta jest rolex datejust na karbowanym bezelu i jubilee.

Są głosy że ten model nie jest zbytnio uniwersalny pod względem outfitu dlatego niniejszym prostuje, idzie ze wszystkim jako kwintesencja Rolexa.

No więc jak kolega zrobiłby upgrade modelu to mógłby nawet na tle BMW foty robić .

?


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrowersyjne zdjęcie usunięte

 

Macie racje , pokazywanie Rolexa z samochodem polowe ceny tegoż zegarka wartym , nie przystoi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie usunąłeś . Właściciel Rolexa, nawet w wersji budżetowej , nie ma wątpliwości i nie ogląda się do tylu.

Poza tym grasz u siebie. 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
43 minuty temu, artme napisał:

ps

a i na forum jest tu taki stary bywalec, co taka fotka, to tylko mu mlyn na wode, bo rolku opluwa i nie ma pojacia za co mozna ta marke lubic procz logo ?

 

Myślę, że warto rozgraniczyć cenienie Roleksa od polubienia rzeczonej firmy. Roleksa można cenić za dokładność działania mechanizmów oraz za konstrukcję regulatora balansowego, wychwytu, a także naciągu w ostatniej generacji werków. Po stronie atutów warto też wskazać na innowacyjność w kontekście stosowanych materiałów.  Jednakże to wszystko z automatu nie musi przekładać się na sympatię wobec producenta, choć oczywiście dla fanów Roleksa zapewne ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablo122 napisał:

Basen ja też mam

 

 

Zapomniałeś ręki z Roleksem podstawić do zdjęcia! ;) :D 


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee , nie pozwolę żeby komunizm wygrał , zaraz uratuję honor kapitalizmu i próżności kapitalistycznej .. tylko dajcie mi jeść sobotnią domową pizzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo ..dla każdego coś miłego ? , a pizza żony była fenomenalna ?

IMG_20200516_150902952_HDR.jpg

IMG_20200516_151129728.jpg

IMG_20200516_155902591.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale tutaj powinieneś mieć karbowany na jubillee i byłoby wszystko w temacie... a tak to ja wiem ?


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
Godzinę temu, Krakus1 napisał:

Proszę bardzo ..dla każdego coś miłego ? , a pizza żony była fenomenalna ?

 

Naprawdę ładna, niebieska sukienka. Pasuje Ci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

I na zaczepkę o czyszczeniu korony  w subie - chłopaku, sprzedaj tego exa, kub sobie suba, i wtedy zrozumiesz co znaczy czyszczenie KORONY, bo to będzie zegarek o z bardziej skomplikowanych kształtach i wymagający większej atencji przy detalach niż Twój całkiem zacny EX. 

 

 

IMG_20200516_1902577.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Proszę bardzo ..dla każdego coś miłego  , a pizza żony była fenomenalna 


Spójny przekaz, a pizza wygląda smakowicie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lotus napisał:

No tak ale tutaj powinieneś mieć karbowany na jubillee i byłoby wszystko w temacie... a tak to ja wiem ?

co zrobić .. jest jak jest ?

3 godziny temu, pablo122 napisał:

Klapki bez skarpetek sie nie liczą 

co racja, to racja ! ?

3 godziny temu, hubex napisał:

Naprawdę ładna, niebieska sukienka. Pasuje Ci?

to nie sukienka , to galabija  ??

Godzinę temu, McIntosh napisał:

 


a pizza wygląda smakowicie. emoji39.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję , przekażę , choć składniki poza serem sam wybrałem i ułożyłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie hubex
Chcesz pan smaczki i detale , zmień pan na DJ , o wiele więcej ich jest. Jak nie , to może Gmt , przynajmniej jedna komplikacja więcej.
Wiem , wiem Batman prędzej by tu pasował b3e31bdf8c96481f99459caa5ab7e4bc.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, McIntosh napisał:

 

Myślę, że warto rozgraniczyć cenienie Roleksa od polubienia rzeczonej firmy. Roleksa można cenić za dokładność działania mechanizmów oraz za konstrukcję regulatora balansowego, wychwytu, a także naciągu w ostatniej generacji werków. Po stronie atutów warto też wskazać na innowacyjność w kontekście stosowanych materiałów.  Jednakże to wszystko z automatu nie musi przekładać się na sympatię wobec producenta, choć oczywiście dla fanów Roleksa zapewne ma znaczenie.

Mozna lubic/kochac i cenic kazda marke i kazdy moze to robic za cos zupelnie innego, gdyz kazdy z nas jest inny. Nawet najprostrzy zegarek z klasycznym mechanizmem i srednim wykonaniem moze budzic u roznych osob milosc i przywiazanie do marki/modelu a to forum i uczestniczacy w nim ludzie (szczegolnie z dlugim stazem) powinni to rozumiec i uszanowac a nie wysmiewac czy pietnowac - za wyjatkiem zartow i rozluznienia sytuacji oczywiscie.

 

A wracajac do mechanizmow Rolexa i ich budowy, to fajnie, ze R zaprojektowal nowy i konstrukcyjnie bardzo dobry werk (wykonczenie zostawmy) jednak nie rozumiem czego brakuje np. w 3135 - werku dopracowanym i modyfikowanym przez lata po to, aby wlasnie byl rownie dostkonaly co nowy. Jest rownie dokladny/precycyjny, wytrzymaly i mysle, ze dlugowieczny. Czym nie zasluzyl na miano bardzo dobrego od strony mechanicznej? Brakiem wiekszej rezerwy chodu? PP ma w swojej ofercie werki bez np. stop sekundy, ktorych nie poprawia i tego nie zmienia a jednak nie umniejsza to PP. Poza tym przypomne, iz w ofercie Rolexa jest rowniez werk bardziej skomplikowany z rocznym kalendarzem - on tez procz pieknego zdobienia pod wzgledem mechanicznym nie dorownuje konkurencji w tym przedziale cenowym?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do zakupu czegoś 34-36mm dla kobiety, generalnie modele leżące na półkach w salonach,

Według Was, ile można oczekiwać rabatu od metki z tych półkowników ? Gdzie w Ww-ie jest najwięcej modeli w tym rozmiarze, bo w Mokotowie raczej skromnie ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, hubex napisał:

I na zaczepkę o czyszczeniu korony  w subie - chłopaku, sprzedaj tego exa, kub sobie suba, i wtedy zrozumiesz co znaczy czyszczenie KORONY, bo to będzie zegarek o z bardziej skomplikowanych kształtach i wymagający większej atencji przy detalach niż Twój całkiem zacny EX. 

 

 

IMG_20200516_1902577.jpg

 

Dzięki za radę, chłopaku o skomplikowanych kształtach. Sub jest całkiem ok, jak ktoś chce mieć suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tydzień mam auto zastępcze no i nie mogłem się powstrzymać (co prawda jakiś stary model, ale to niemiecka jakość i prestiż przede wszystkim :-)). Musiałem tę sytuację wykorzystać. Sorry za brak skarpet i sandałów.

 

 

 

 

96DC1EC0-F4A4-47B5-BA69-85F8FB03C9F3_1_105_c.thumb.jpeg.a5ffda164e4916f345c2bd468ab6d7f6.jpeg

 

 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Michal93 napisał:

Meeeeh, 320d to nawet nie opłaca się pisać komentarza...

 

 

:D

No przecież napisałem że to dziad jakiś. No ale znaczek jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.