Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

15500 jest fajne ale przede wszystkim za duże.

Koniec, to nie wątek o AP :)


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mierzylem Daytone, to za to ona wydala mi sie zbyt mala, jednak teraz coraz bardziej doceniam wygodne zegarki jak np. sub... a nawet mniejsze 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, artme napisał:

Jak mierzylem Daytone, to za to ona wydala mi sie zbyt mala, jednak teraz coraz bardziej doceniam wygodne zegarki jak np. sub... a nawet mniejsze 🤭

Mam podobnie. Roleksowe 40mm na moją mikrą 18,5cm łapkę pasuje idealnie :)

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty wiesz, ze 36 w DJ jest teraz dla mnie fajniejsze niz 41??? No chyba jakis dziwny sie robie... 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś dziwny. Mnie także DJ 36 się bardziej podoba.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Spokojnie - nie tylko ja juz wiecej nie bede reagowac na ten typ czlowieka


Kierując się radą Marka Twaina też już kończę z tobą dyskusję. Pokonałeś mnie doświadczeniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o datejusts to najważniejsze jest aby zdecydować się na model z karbowanym bezelem na jubilee. Co prawda w wersji 41 nadal nie rozwiązuje to problemu z tożsamością ale kombinacja się obroni na lata.

Stalowe lunety prędzej czy późnej lądują na bazarkach.

Oczywiście rekomendowana jest wersja 36mm bo takie jest DNA tego modelu dlatego pochlebne komentarze odbieram z aprobatą.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, McIntosh napisał:

BTW, kiedy wreszcie moderator zrobi porządek z artme?
 

 

Możesz być pewien, wpierw z Tobą :) .


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Lotus napisał:


Żeby nie zanudzać aż nadto szczegółami technologicznymi , Rolex używa 18-karatowego złota które składa się w 75% z czystego złota zmieszanego z miedzią i srebrem  aby zwyczajnie  stworzyć ciepły połysk . Ich białe i różowe złoto powstaje podobnie choć w innym stosunku w celu uzyskania różnych kolorów i cech materiałowych. 18-karatowe białe złoto Rolexa zawiera rod, co gwarantuje szczególną twardość i wytrzymałość, natomiast różowe złoto zawiera wyższy stosunek miedzi. Specjalny stop używany przez Rolex nazywa się Everose i ma ciepły, właściwie nieosiągalny pomarańczowy ton. 

 

No i po raz kolejny wyszło szydło z worka. Lotus "Wielki Ekspert Wikipedii". Zapomniałeś dodać, że pracownicy Roleksa piją wodę, a ta składa się z dwóch atomów wodoru i jednego atomu tlenu. 😛

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
38 minut temu, tarant napisał:
 

Możesz być pewien, wpierw z Tobą .


Mam już 8 punktów, więc i tak nie ma czego zbierać. Jak się zajmie to wylecę z forum ku uciesze niektórych.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, memento mori napisał:

 

No i po raz kolejny wyszło szydło z worka. Lotus "Wielki Ekspert Wikipedii". 😛

Ale niezależny :D

Złoto, które zawiera rod...


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus śmieszny jesteś z tymi wyssanymi z palucha teoriami , wystarczy zrobić tour po salonach by stwierdzić że z punktu widzenia zapotrzebowania jest dokładnie odwrotnie. Stalowych DJów 41 brak czego nie można powiedzieć o wersji 36 mm.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dostawie można przebierać w DJ41 od niebieskiego po inne. Nie ma na nie rezerwacji nie przyszły pod zamówienie.Nie ma na nie kolejek i nie było. Każdy kto pisze inaczej wprowadza klientów w błąd. Świadomie czy nie, bez znaczenia .

Edytowane przez Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyjdziesz ze swojej bajki, pardon bańki informacyjnej, to napisz w którym salonie są te DJe - jutro sprawdzę. 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem twoim punktem informacyjnym, zadaj sobie minimum trudu sprawdź sam zanim będziesz wprowadzał ludzi w błąd.

 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sprawdziłem, teraz mówię ...”sprawdzam” - ex- porcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wybór w kilku miejscach. Szukaj.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na duże prawdopodobieństwo wystąpienia "burzy" , temat Rolex i wszyscy rozentuzjazmowani  dyskutanci do końca dnia tj. przez cały piątek do północy  mają wolne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba zamknąć ten wątek i otworzyć jak skończą się kolejki na Daytone


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant
W dniu 11.06.2020 o 21:07, tarant napisał:

 

Możesz być pewien, wpierw z Tobą :) .

A potem wystarczy tylko zmienić nazwę forum na „Klub Miłośników Pasków i Bransolet do Zegarków„ 

 

Jeden będzie klepał drugiego po plecach i doradzał jakiego koloru pasek założyć a techniczne pytania pozostaną bez odpowiedzi jak to ma miejsce tu i w wielu innych wątkach. 
 

 

EF15C1E4-7D51-404A-8F93-5F0990809214.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinno się zamykać tematu bo to tzw odpowiedzialność zbiorowa :) Nie wszyscy przecież wszczynają awanturę i w niej uczestniczą , a toczą merytoryczna dyskusję czy wstawiają zdjęcia fajnych zegarków . Moderator powinien wyłapywać jedynie tych awanturników i im dawać wolne i

od forum A nie , poprzez zamykanie tematu, wszystkich pozbawiać na jakiś czas przyjemności z korzystania z niego , w tym przypadku poprzez aktywne udzielanie się w tym konkretnym temacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co kłócić , dawać co tam na nadgarstkach macie , lepiej pooglądać i oczy nacieszyć.

 

 

df709dd2d58234c4449f6042b931b2fd.jpg


b7e352f903d5565f50e5fc57ec63e9a2.jpg


b6d17483fcccf25f85e99c599d2f542b.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, proki1971 napisał:

Moim zdaniem nie powinno się zamykać tematu bo to tzw odpowiedzialność zbiorowa :) Nie wszyscy przecież wszczynają awanturę i w niej uczestniczą , a toczą merytoryczna dyskusję czy wstawiają zdjęcia fajnych zegarków . Moderator powinien wyłapywać jedynie tych awanturników i im dawać wolne i

od forum A nie , poprzez zamykanie tematu, wszystkich pozbawiać na jakiś czas przyjemności z korzystania z niego , w tym przypadku poprzez aktywne udzielanie się w tym konkretnym temacie .

Tak się dzieje przy nieudolności i lenistwie władzy. Skrótem, byle zrobić bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foti, zostałeś podwójnym królem? Coś mi tu nie pasuje...0c81dcbc02dd4c5256b74d47fe399e79.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.