Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, MasterMind napisał:

Już za momencik, już za chwileczkę nowy Sub. Jakoś mi się nie chce wierzyć że będzie miał 41mm. Jak dla mnie Submariner to 40mm, a jak ktoś chce większego divera w tym samym stylu to przecież jest Sea-Dweller. Zmiana na 41mm, jak mniemam nieodwracalna, zakończy pewną erę - i dziwny to krok, gdy w tym samym czasie wydaje się, że wraca trend na klasyczne rozmiary. Przekonamy się już jutro ;)

 

Bedzie Blue sub 🙃


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, MasterMind napisał:

Już za momencik, już za chwileczkę nowy Sub. Jakoś mi się nie chce wierzyć że będzie miał 41mm. Jak dla mnie Submariner to 40mm, a jak ktoś chce większego divera w tym samym stylu to przecież jest Sea-Dweller. Zmiana na 41mm, jak mniemam nieodwracalna, zakończy pewną erę - i dziwny to krok, gdy w tym samym czasie wydaje się, że wraca trend na klasyczne rozmiary. Przekonamy się już jutro ;)


Trendy na mniejsze zegarki są zauważalne ale moim zdaniem tylko w populacji forumowiczów i entuzjastów. A ta nie jest grupą docelową R.

Cokolwiek zrobią z subem prawdopodobnie nie wpłynie to na spadek zainteresowania. Nie ma w tej chwili alternatywy na rynku aby strącić króla z tronu.

 

Dla mnie premiery R mają tylko warstwę poznawczą. Nie ma żadnej korelacji między nowościami a gablotami R więc to są wirtualne news.

22 minuty temu, mario1971 napisał:

Nie ma się czym ekscytować. Nic ładniejszego od Batmana czy Pepsi raczej już nie stworzą ;)


w żadnym przypadki ani Batman ani Pepsi nie wygrywają kategorii „najładniejsze Rolexy”. Wypada mi poprosić o zamianę ładny na inny zwrot .

😏


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że jutro oficjalnie poznamy wznowienie 40 mm "Kermita" pod postacią 41 mm "Cermita" 😄

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc już o tych dziwnych wymysłach jak np 39 mm, kto to kupuje Panie, po co??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jest dużym atutem suba to jego prezencja na nadgarstku , wygoda w noszeniu oraz idealne proporcje . Można się spierać czy poprzednia koperta lepsza czy obecna ale to jest spór w obrębie  zegarków idealnych dla większości nadgarstków.

Sub każdemu siada na nadgarstku bez wyjątku . Natomiast czy się komuś podoba czy nie to kwestia indywidualna 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np 39 mm, kto to kupuje Panie
osoby z normalnym BMI

Przeciętniaki, Panie, takie nudziarze! (Przy czym BMI zdaje liczy się wagę do wzrostu, czyli wysocy, będą mieli w normie przy większej masie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka istota BMI ...

Ale reedycja 6205 z pencil hands w rozmiarze 38mm mogłaby zrobić furorę. Zobacz, jak pięknie schodzą nawiązania do 62MAS. Klasyka zawsze się obroni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja że SUB 41 będzie miał i tak 40 jak ma to miejsce w przypadku DJ 41. Rolex to potrafi. Ważne są proporcje a nie milimetry. Tak żeby maxi dial nie raziła w za delikatnej wg niektórych kopercie ( kermit) lub wg niektórych żeby nie raziła zbyt masywna koperta (aktualny maxi case) .

Chyba że znów Tudor jest poligonem , wtedy będzie niebieski 41 mm SUB . Bez daty, żeby właściciele złotych mogli z dwóch metrów zachować twarz. Bo zaraz pojawią się tacy co nazwą ich jeleniami, że przepłacili srogo za kopię stalowego 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie o 11 naszego czasu

Gdzies czytalem, ze o polnocy czasu genewskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to 41mm... i tak jak piszecie, ciekawe jak proporcje na żywo a nie na napierze.

 

Mimo wszystko, jak wprowadzili Suba w maxi case, to masa osób zaczęła chwalić starszą referencję, że jednak wygodniejsza itd.

Teraz wprowadzą 41mm i się okaże, że 40mm ceramiczne wygodniejsze (?) od najnowszego Suba? No sam jestem ciekaw. Jak to dobrze, że obserwuję z daleka, bo mi ceramiczniaki w ogóle nie podchodzą ;) 

 

 

 

 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy mechanizm w Subie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na filmie jest nie ten. Poza tym tak tylko przypomnę, że w marcu był teaser z szeroką jubilee i profesjonalną kopertą ...gdzie to Coke się podziało?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Kermit nadchodzi...
2ac610e04410c4bf4dcf6414ba4d979a.jpg

Nowe OP tylko w rozmiarze 41mm. W tym szalony green!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OP41mm będzie występował w wielu kolorach 

Z tego co wyczytałem to w siedmiu.

 


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Butik aż sunglasy w sygnaturze założył żeby zakryć łzy w kaprawych oczkach 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.