Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Żoną się nie przejmuj, masz świetny zegarek , gratulacje.

Dzięki , pierwotnie myślałem nad białą , ale myśle , że dobrze wybrałem.
Żona się pomału przyzwyczaja , ale jestem pewien , iż czasem go będzie zakładać. Naprawdę świetny , sporo cięższy od GMT to chyba przez złoto

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kazali mu wziąć zegarek szybciej i... był kłopot.
Takiemu to dobrze.
Fajna Daytona.

No był , ale to dość ciekawa historia. Byłem bardzo wściekły na tą sytuacje. Przeszło mi jak zegarek na nadgarstek założyłem. Ale słowo , byłem na początku zniesmaczony.
We czwartek po południu dostałem wiadomość 62fd40d1d95a6d52c878b8a1e1ab421c.jpg

Zaskoczenie wielkie bo się nie spodziewałem tak szybko dostać. Co się okazało , zegarek był dla kogoś innego , ktoś kto był przede mną. Z rano próbowali się z gościem skontaktować , lecz bez odzewu. Po południu zegarek przeszedł na następnego , czyli mnie.
W sumie byłem zadowolony , problem z tym , że jednak to sporo kasy. Poprosiłem o tydzień , bo jednak takiej gotówki w domu nie trzymam a z lokat ruszać nie chciałem. Na co dostałem odpowiedź „ tylko dlatego , ze jest pan bardzo dobrym naszym klientem , jesteśmy w stanie poczekać do soboty „
Zły byłem strasznie , bo jednak to dość nie spodziewane było. I wyglada na to , że rób co chcesz , zegarek musisz odebrać od razu , jak nie to dzwonimy do następnego taki trochę brak szacunku. Już mi przeszło , ale nie ukrywam , jechałem po odbiór dość naładowany. Jak bym zrezygnował , to w tym roku już bym nie dostał.

Gratuluję Daytony! A z odbiorem to Panowie nie ma co się dziwić, człowiek myśli sobie: odbiór za pół roku to kupię sobie coś teraz a za pół roku pieniądze będą, lokaty zlikwiduję itp. Też miałem sytuację, że w ciągu 2-3h musiałem dać znać i szybko jechać po odbiór. To nie drobne, które wyciąga się z portfela. Nie raz miałem kłopoty z większymi płatnościami z kart, a to limity dzienne a o których się zapomina itp... 

Mnie najbardziej uderzyło, że jak gość nie odebrał rano telefonu, to popołudniu zegarek poszedł już do następnego z listy... słabe...

Mnie najbardziej uderzyło, że jak gość nie odebrał rano telefonu, to popołudniu zegarek poszedł już do następnego z listy... słabe...

Właśnie to mnie zabolało najbardziej , taki brak szacunku.

Właśnie to mnie zabolało najbardziej , taki brak szacunku.

Dziwna sytuacja. Z jednej strony masz dzięki temu zegarek szybciej, ale przecież nie zawsze jest możliwość odebrania telefonu, a tym bardziej zorganizowania gotówki w pare chwil.

Wiadomo, czy gość, który był przed Tobą przeskoczył na kolejne miejsce w kolejce, czy z niej wypadł?

Dziwna sytuacja. Z jednej strony masz dzięki temu zegarek szybciej, ale przecież nie zawsze jest możliwość odebrania telefonu, a tym bardziej zorganizowania gotówki w pare chwil.

Wiadomo, czy gość, który był przed Tobą przeskoczył na kolejne miejsce w kolejce, czy z niej wypadł?

Jak się odezwał , to pierwszy , który się pojawi po Nowym Roku będzie jego. Specjalnie się nie dopytywałem. Cała złość przeszła w momencie ujrzenia zegarka. Nie rozumiem takiego zachowania , tym bardziej , że wiem jak to u nich wyglada. Jakieś dwa tygodnie temu , na ich stronie FB pokazali GMT root beer że jest w sklepie , zadzwoniłem dosłownie kilka minut po , dowiedziałem się , że już jest sprzedany. Wiec to nie przez strach przed nie sprzedażą. Może to taka pazerność czy chęć przypodobania się kierowniczki działu Rolex właścicielowi ? Być może.

Niestety Rolexowi towarzyszy marketingowa schizofrenia. Chcą abyśmy czuli się wyjątkowo a traktują jak nastolatków którzy powinni być na skinienie...

1. Legendary watch guru. Exciting and controversial.
  2. An undisputed expert. Epic recommendations. 
  3. Independent, one and only, Maserati. 

20 godzin temu, piotrek39 napisał:

Taka nowinka emoji41.png

Niech się nosi.  

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Dwie legendy
ebef37a7d0e248dea9314fab6a382c72.plist

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Krótki film na niedzielny wieczór. Oceny wykończenia jak zwykle mogą się różnić...

Cudowne są te opisy odbierania zegarka, leć na wezwanie albo spadaj. Po takim telefonie usłyszeli by kilka ciepłych słów. A jak sam rolex to organizuje to dla mnie skreśla tą markę.

Ale wrzucona tutaj daytona jest pięknym podsumowaniem tego rynku, w porównaniu do stalowej jest dostępna, czyli określony czas czekania. Można upolować nówkę na półce i to taniej niż u AD podczas odbioru.

A w efekcie jak ktoś chce "na już" to zapłaci taniej za złotą niż za stalową.

6 minut temu, Undziak napisał:

Przy 4:56 widać białą kropkę, która została przysłonięta przez wskazówkę - dobrze widzę?

Kropka na tarczy, wyraźna.

I sporo kurzu, widać że na blacie i sporo na sekundniku.

7 minut temu, Undziak napisał:

Przy 4:56 widać białą kropkę, która została przysłonięta przez wskazówkę - dobrze widzę?

Przy 9:05 widać ją lepiej.

Ja od razu jak zacząłem oglądać i "dojechałem" do 4:56 to napisałem. Potem pod koniec się upewniłem. 

Tak czy siak zegarek bardzo mi się podoba i gdyby robili 43-44 mm to byłby na liście zakupowej:)

Tak, wiem, są 43-44 u Rolexa ale grube busole..

To pewnie przez ten AR - jak go nie było, to kropek nie było widać ;) 

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Cudowne są te opisy odbierania zegarka, leć na wezwanie albo spadaj. Po takim telefonie usłyszeli by kilka ciepłych słów. A jak sam rolex to organizuje to dla mnie skreśla tą markę.
Ale wrzucona tutaj daytona jest pięknym podsumowaniem tego rynku, w porównaniu do stalowej jest dostępna, czyli określony czas czekania. Można upolować nówkę na półce i to taniej niż u AD podczas odbioru.
A w efekcie jak ktoś chce "na już" to zapłaci taniej za złotą niż za stalową.

Niby dostępna , niby nie. Jeśli chodzi o cenę , nie sadze byś znalazł nowy zegarek w cenie jaką zapłaciłem. Ale to inna sprawa. Tak z ciekawości , gdzie szukać tych okazji cenowej ? Gdziekolwiek bym nie sprawdził , to nie natknąłem się na zegarek nowy w tej cenie. Nie mówię o rocznym czy dwu letnim nie używanym. A i te tanio nie jest.